مربی آلومینیوم: امیدوارم هواداران‌ را خوشحال کنیم
۱۰۸۳۸۹۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳
۷۲۴
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: فردا مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم، ولی مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشت باشیم.

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: فردا مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم، ولی مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشت باشیم.

مربی آلومینیوم: امیدوارم هواداران‌ را خوشحال کنیم

حمید عبدالهی در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: فردا بازی سختی داریم ولی مطمئناً حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشت باشیم. ما آلومینیوم اراک هستیم و پشتوانه مردم را داریم و امیدواریم در این روزهایی که حال مردم ممکن است خوب نباشد بچه‌ها بتوانند با یک نبرد خوب دل مردم را شاد کنند. 

وی درباره  به کارگیری بازیکنان با تجربه برای بازی فردا اشاره کرد:  تنها مصدوم تیم ما ربیع خواه است که او هم تمرینات درمانی را شروع کرده است. همه تفکرات‌مان این است که هر کسی در تمرینات آماده باشد بازی خواهد کرد. بازیکنان باتجربه ما خیلی مهره‌های مهمی برای ما هستند و امیدوارم هر وقت به زمین بیایند بهترین عملکرد را داشته باشند. 

مربی آلومینیوم گفت: امیدوارم از نیم فصل دوم تماشاگران کنار ما باشند. برای‌ ما تفاوتی ندارد که دو مدافع میانی پرسپولیس در این بازی باشند یا خیر، ما آلومینیوم هستیم و مقابل هر تیمی سعی می‌کنیم با نهایت قدرت کار کنیم. 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج