ماموریت ویژه آقای گل برای لیگ برتری شدن هوادار
۱۰۸۴۴۱۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
۸۵۸
پس از چهار هفته ناکامی در امر گلزنی سرانجام ماشین گلزنی بنفش‌پوشان پایتخت موفق شد گلی ۶ امتیازی را در خانه مقابل استقلال به ثمر برساند.

ورزش سه: پس از چهار هفته ناکامی در امر گلزنی سرانجام ماشین گلزنی بنفش‌پوشان پایتخت موفق شد گلی 6 امتیازی را در خانه مقابل استقلال به ثمر برساند.

هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران در حالی به پایان رسید که دو تغییر مهم در جدول گلزنان پیش آمد، تغییراتی که خود زمینه‌ساز تغییر در جدول رده‌بندی لیگ یک نیز بودند؛ چرا که حمید کاظمی مهاجم تیم هوادار نیز با گلزنی خود از روی نقطه پنالتی به استقلال خوزستان، توانست صدرنشینی و یکه‌تازی در جدول لیگ یک را به همبازیان خود در تیم هوادار هدیه دهد. آن‌هم در شرایطی که کاظمی در 4 هفته اخیر گلزنی نکرده بود و با شروع دوباره گلزنی‌هایش، یک برد ارزشمند و 6 امتیازی را برای تیمش به دست آورد.

در دربی کرمان هم که پیمان میری با گلزنی خود، سه امتیازی مهم را به اندوخته‌های مس اضافه کرد تا شاگردان رضا عنایتی و رضا مهاجری در صدر جدول لیگ یک با 21 امتیازی پایاپای کار خود را پیش ببرند؛ گلزنی کاظمی و میری در هفته یازدهم باعث شد تا جدول گلزنان لیگ یک نیز دستخوش تغییراتی شود، البته که همچنان مهاجم بنفش‌پوشان پایتخت صدر جدول گلزنان را در تسخیر خود دارد.

ماموریت ویژه آقای گل برای لیگ برتری شدن هوادار

جدول گلزنان لیگ یک تا پایان هفته یازدهم:

8 گل: حمید کاظمی (هوادار تهران)
5 گل: علی خسرونژاد (رایکا بابل)، سیدپیمان میری (مس کرمان)
4 گل: فرشاد جانفزا (استقلال خوزستان)

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج