در مصرف برق صرفه‌جویی کنید تبلت جایزه بگیرید
۱۰۸۴۵۷۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
۱۲۳۱
طبق اعلام شرکت توزیع برق استان تهران " با توجه به افزایش شدید مصرف گاز و برق در بخش‌های خانگی و صنعتی و بدنبال آن، محدودیت در تامین سوخت گاز نیروگاه ها، احتمال بروز و اعمال خاموشی در برخی از مناطق برق تحت پوشش وجود دارد.

دیده‌بان ایران: طبق اعلام شرکت توزیع برق استان تهران " با توجه به افزایش شدید مصرف گاز و برق در بخش های خانگی و صنعتی و بدنبال آن، محدودیت در تامین سوخت گاز نیروگاه ها، احتمال بروز و اعمال خاموشی در برخی از مناطق برق تحت پوشش وجود دارد.

به دنبال افزایش مصرف برق و همچنین اعلام زمانبندی خاموشی توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، وزارت نیرو با ارسال پیامک به شهروندان به آن وعده داده است که با پیوستن به کمپین انرژی همدلی و کاهش مصرف برق به قید قرعه به آنها تبلت جایزه خواهد داد.

همچنین طبق اعلام شرکت توزیع برق استان تهران " با توجه به افزایش شدید مصرف گاز و برق در بخش های خانگی و صنعتی و بدنبال آن، محدودیت در تامین سوخت گاز نیروگاه ها، احتمال بروز و اعمال خاموشی در برخی از مناطق برق تحت پوشش وجود دارد. از این رو ممکن است خاموشی های نوبتی همزمان با سایر نقاط کشور اعمال شود. بدین وسیله از عموم مردم و مشترکین درخواست می گردد با کاهش حداقل ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز، صنعت برق را در تامین برق مطمئن و پایدار یاری کنند.

در مصرف برق صرفه‌جویی کنید «تبلت» جایزه بگیرید

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
17:01 - 1399/11/07
مامردم ایران چقدر بد بخت شدیم با تبلیغ تبلت شدیم یتیم شاد کن
Iran (Islamic Republic of)
17:02 - 1399/11/07
توقطع نکن از سرما مریض نشیم من یه تبلت میدم
Iran (Islamic Republic of)
17:02 - 1399/11/07
شما هم بیت کوین تولید نکنید ما جایزه میدیم
Iran (Islamic Republic of)
17:07 - 1399/11/07
این دروغی که میگید .راسته. تبلت
Iran (Islamic Republic of)
06:16 - 1399/11/08
وقتی تو زمستون نمیتونید برق کشور رو تامین کنید خدا به داد تابستونش برسه هر چند تمام کارهاتون از صف روغن گرفته تا قعطی برق از عمد و با اهداف خاصی داره انجام میشه
Iran (Islamic Republic of)
08:58 - 1399/11/08
انقدر بد بین نباشید وطن فروش های عزیز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج