رایزنی برای افزایش مجدد حقوق بازنشستگان
۱۰۸۴۶۳۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
۴۰۷۲
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان همواره در اولویت برنامه های این سازمان بوده است، گفت: برای افزایش مجدد حقوق بازنشستگان تلاش می کنیم و در همین رابطه نامه ای برای رئیس جمهور محترم نوشتم و ایشان همان روز دستور مساعد صادر کردند. از طریق رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه نیز پیگیر این موضوع هستیم.

آتیه آنلاین: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان همواره در اولویت برنامه های این سازمان بوده است، گفت: برای افزایش مجدد حقوق بازنشستگان تلاش می کنیم و در همین رابطه نامه ای برای رئیس جمهور محترم نوشتم و ایشان همان روز دستور مساعد صادر کردند. از طریق رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه نیز پیگیر این موضوع هستیم.

دکتر مصطفی سالاری در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین افزود: افزایش حقوق بازنشستگان مطالبه درست و به حقی است که از ۱۲ سال پیش وجود دارد. سازمان تامین اجتماعی در مرداد امسال متناسب سازی حقوق بازنشستگان را انجام داد و با لحاظ افزایش حقوق سنواتی حدود ۴۹ درصد حقوق بازنشستگان افزایش یافت که این افزایش حقوق براساس عدالت بیمه ای انجام گرفت.

رایزنی برای افزایش مجدد حقوق بازنشستگان

سالاری با بیان اینکه برای سال آینده افزایش حقوق دولتی ها ۲۵ درصد تعیین شده است ولی برای حقوق کارگران تصمیم گیری در اواخر سال تعیین می شود، گفت: در لایحه بودجه سال آینده کشور ۹۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده است که برای دستگاههای مختلف است و سهم سازمان تامین اجتماعی حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان تعیین شده است و انتظار داریم این مبلغ افزایش یابد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: برای افزایش مناسب و موثرتر حقوق بازنشستگان، پرداخت ۹۲هزار میلیارد تومان به این سازمان در سال آینده مورد نیاز است که امیدواریم تصویب و پرداخت شود. سازمان تامین اجتماعی از این طریق می تواند خواسته و مطالبه بازنشستگان را محقق کند.

سالاری با بیان اینکه وظیفه تامین اجتماعی در قبال ۴۶ میلیون جمعیت کشور است و هزینه های این سازمان از محل وصول حق بیمه تامین می شود، گفت: پرداخت مستمری مناسب به بازنشستگان مهمترین وظیفه تامین اجتماعی است و ۳ میلیون ۶۰۰ هزار نفر از این سازمان حقوق می گیرند و با احتساب خانواده آنها به حدود ۱۱ میلیون نفر می رسند.

وی ادامه داد: حتی روز و ساعت پرداخت حقوق برای بازنشستگان مهم است و نباید هیچ دغدغه‌ای در این زمینه نباید وجود داشته باشد. درباره مقرری بگیران بیمه بیکاری و سایر مستمری بگیران نیز همین وضعیت است. این سازمان بیشترین تلاش را برای تحقق آن انجام می دهد.

سالاری افزود: ۴۶ میلیون نفر در کشور دفترچه تامین اجتماعی دارند و تا ماههای آینده دفترچه کاغذی به طور کامل حذف می شود و استان قزوین در نسخه الکترونیک پیشتاز است و امروز از اپلیکیشن تولید شده توسط همکاران این استان در همین زمینه رونمایی می کنیم.

وی با تقدیر از مدیریت هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین گفت: در قزوین شرایط خوبی از نظر مدیران توانمند تامین اجتماعی داریم و مدیران استانی ما اثرگذار هستند و با تمام توان و ظرفیت به خوبی درحال فعالیت هستند.

سالاری اظهار داشت: ۶۶ درصد از جمعیت استان قزوین تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و ۹۴ هزار نفر مستمری بگیر داریم. در همه شهرستانهای قزوین درمانگاه ملکی داریم. البته در دو درمانگاه نیازمند ساختمان جدید هستیم و به زودی احداث ساختمان های جدید شروع می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در استان قزوین ۲ بیمارستان ملکی داریم، گفت: در هر شهرستانی که بیمارستان نداریم با وزارت بهداشت توافق می کنیم که به بیمه شدگان ما فرانشیز دهند و برخی پروتزها نیز به طور کامل در بیمارستانهای دانشگاهی کامل پرداخت می شود و برای افراد ۶۵ سال به بالا در همه بیمارستانهای دولتی فرانشیز صفر خواهد شد.

وی افزود: درباره ۵۰ بیماری مزمن برای بیمه شدگان تامین اجتماعی برای پزشکان طرف قرارداد پرونده دیجیتال تشکیل می دهیم و ۱۰۰ درصد هزینه بیمار را پرداخت می کنیم.

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
20:40 - 1399/11/07
مستمری بگیره تآمین اجتماعی هستم دو میلیون حقوق میگیرم
پاسخ ها
@رشادت@
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
تامین اجتماعی هیچ ربطی به دولت محترم روحانی ندارد
فقط لشکری و کشوری همین گفته باشم
Iran (Islamic Republic of)
20:45 - 1399/11/07
باتشکر از زحمات و پیگیری اجتماعی شما ، بدون تعارف ، بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد ، دوازده ساله که هر وعده به سال بعد است و بودجه تصویب نشده و شاید و اما هایی که اگر ب هند و اگر بشود بوده ، فقط از خدا میخواهم خودمان باز نشسته ها به سیم اخر تزنیم ،
Iran (Islamic Republic of)
20:49 - 1399/11/07
تا چوب بالای سرمان نباشد کاری برای کسی انجام نمی دهیم
Iran (Islamic Republic of)
21:03 - 1399/11/07
باعث شرمندگی چند روز پیش یه کارگر سر میدون میگفت من از تو کارمند بیشتر درآمد دارم
Iran (Islamic Republic of)
21:06 - 1399/11/07
برای باز،نشستگان نیروهای مسلح دولت قول داده بود با حقوق دیماه مبلغی واریز کند که طبق معمول خبری نشد
ان شاالله زودتر عمر این دولت تمام شود شاید فرجی حاصل گردد.
Iran (Islamic Republic of)
21:32 - 1399/11/07
انشالله که افزايش حقوق خوبی برای بازنشسته هاي بیچاره بتونی اعمال کنی
اگه بتونی که دعای ۴۰ میلیون ایرانی پشتته
Iran (Islamic Republic of)
21:35 - 1399/11/07
اولا صندوق بازنشستگی ربطی به دولت ندارد دولت یک ریال کمکش نکرده فقط وظیفه نظارت دارد بدبختانه دولت دست درازی هم میکنه به صندوق واین تامین اجتماعی که به التماس افتاده به رییس دولت که پول بده دراین میان بازنشستگان هم برندسماق بمکند بازنشستگان لشکری وکشوری دوبرابر وسه برابرماحقوق میگیرندانوقت رییس تامین اجتماعی به ماوعده میدهدبزک نمیربهارمیاد
Iran (Islamic Republic of)
21:45 - 1399/11/07
حقوق ها سالی یکبار افزایش قیمت سالی ۱۲بار
لعنت کنه این دولت واونایی رای به اش دادند!
Iran (Islamic Republic of)
21:55 - 1399/11/07
شما ۴۹ درصد حقوق بازنشسته حداقل بگیر را افزایش دادی . مگر همه بازنشسته ها حداقل بگیر هستند ؟ خودتان میدانید بقیه بازنشستگان حد اکثر بین ۱۸ الی ۳۰ درصد اضافه شده است . درصورتی که کشوری ها و لشگری ها بیش از تامین اجتماعی ها اضافه شده ، شما در حق بازنشسته تامین اجتماعی اجحاف و ظلم کرده اید.
Iran (Islamic Republic of)
22:00 - 1399/11/07
نیاز به ماده وتبصره ندارد
نسبت برقراری مستمری به حداقل دستمزد ان زمان وحال سنجیده و پرداخت شود
Korea (Republic of)
22:16 - 1399/11/07
کدام ۴۶ درصد؟؟چرا دروغ نشخوار میکنید وتحویل مردم میدهید شاید به همکارهای خودتان این مبلغ اضافه شده باشد نه همه بازنشستگان
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1399/11/07
ولا کدوم عدالت به مستمری بگیری که سی دوسال نیم سابقه داره دوهفتصد این عدالت خدارو هم در نظر داشته باشین با این گرانی روزانه یک لحظه خودتون بزارین جای ما
که در آمد دیگه ای نداریم یک لحظه تفکر
Iran (Islamic Republic of)
22:51 - 1399/11/07
از اسفند ۹۸تاکنون حق التدریس معلمان پرداخت نشده است
Iran (Islamic Republic of)
22:55 - 1399/11/07
همان جمعیت هم وطن بازنشسته که معترض بودند چندین برابرشان برای یاریشان قدمی مثبت بردارید حس انسان دوستی شما و همدردیتان را ثابت خواهی کرد
Iran (Islamic Republic of)
01:00 - 1399/11/08
همان گونه که در جریان هستید
فقط حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری افزایش میابد
بازنشستگان تامین اجتماعی هیچ حقی برای افزایش حقوق یا اعتراض ندارند
هر گونه اعتراض از طرف بازنشستگان تامین اجتماعی خرابکارانه تلقی میگردد
و برخورد سختی با این پیرمردان وپیر زنان خواهد شد
پاسخ ها
منذر
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
هموطن بدبین نباش ، مگرامکان دارد کشوریها نورچشم مسؤلان باشند!!! شمابه عادت هی میگی کشوری، کشوریهاهم مشکلات تورا دارند جداگانه فکرنکن الان همه گرفتاراین تورم وگرانی هستنددرکشورکسی مستثنی نیست همه قربانی اند پس بیا گلیم مشکلات را همگانی کن هی نگومن بگوما خودخواه‌نباش ؟ دست دردست هم دعاکنیم دولت بتواندمشکلات رابرای همه حل کند ، تنهاخواه نباش دلت برای همه بسوزد این گلیم همگانی است بایدباهم ازآب درش بیاریم .
Iran (Islamic Republic of)
06:11 - 1399/11/08
چرا لشگری و کشوری دو بار اضافه شدن اونهم از سازمان تامین اجتماعي ولی خود بازنشستگان این نیرو هیچ لعنت به باعث و بانیش تأمین اجتماعي رو به حراج گذاشتین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج