جهانگیری: همه در یک کشتی نشسته‌ایم
۱۰۸۴۹۵۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
۲۷۴۷
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مهارت گفت وگو و مدارا کردن مهم است و نباید وقتی به هم می رسیم با زبان خشونت با همدیگر سخن بگوییم، گفت: ما دشمنان هم نیستیم، یک ملتیم، در یک کشتی نشسته ایم و یک سرنوشت داریم. تاب آوری عامل موفقیت است. نیازمند کسب مهارت تاب آوری، آینده اندیشی و مهارت های اخلاقی هستیم.

ایسنا: معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مهارت گفت وگو و مدارا کردن مهم است و نباید وقتی به هم می رسیم با زبان خشونت با همدیگر سخن بگوییم، گفت: ما دشمنان هم نیستیم، یک ملتیم، در یک کشتی نشسته ایم و یک سرنوشت داریم. تاب آوری عامل موفقیت است. نیازمند کسب مهارت تاب آوری، آینده اندیشی و مهارت های اخلاقی هستیم.

اسحاق جهانگیری در افتتاحیه دهمین دوره مجلس دانش آموزی که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، افزود: هرکدام از ما در مسئولیت هایی که داریم نسبت به آینده کشور دغدغه ها و نگرانی هایی داریم؛ به ویژه کسانی که در پیروزی انقلاب نقش داشتند و سرمایه گذاری کردند.

وی افزود: اکنون در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، افراد بسیاری جانفشانی کردند تا این انقلاب به پیروزی برسد. برای همه مردم و به ویژه این نسل، نسبت به آینده نظام دغدغه هایی وجود دارد. همچنین افرادی که بعد از پیروزی انقلاب در روزگارهایی سختی چون جنگ قرار گرفتند، نیاز بود نه در حرف و شعار، بلکه در عمل از کیان کشور و نظام دفاع کنند و شهید بدهند، عده ای بسیار مردانه ایستادند. یک عده اکنون هم شعار می دهند، اما عده ای در دوران سختی مرد میدان بوده اند، ایستاده اند و شهید داده اند. اینها نسبت به آینده با حساسیت نگاه می کنند.

جهانگیری: همه در یک کشتی نشسته‌ایم

معاون اول رئیس جمهور اظهارکرد: جلسه مجلس دانش آموزی هرکسی که نسبت به آینده انقلاب نگرانی دارد را امیدوار می کند، زیرا می بینند یک عده جوان باشور و نشاط و توانمندی بالا وجود دارند که سرنوشت کشور و انقلاب به دست آنها خواهد افتاد و آنها به بهترین وجه ممکن اداره خواهند کرد ،چنین پیام بزرگی را می توان از این جلسه دریافت کرد.

جهانگیری خطاب به نمایندگان مجلس دانش آموزی گفت: امید است موفق باشید و کارتان را با انگیزه انجام دهید. از این ظرفیت می توان برای حل مشکلات استفاده کرد. سعی کنید هرجلسه ای برگزار می کنید نتیجه آن را در قالب مصوبات مورد توافق به وزیر آموزش و پرورش و دولت و حتی سه قوه ارائه و اعلام کنید که چنین انتظاراتی داریم و می خواهیم مسائل اینگونه پیش بروند. امید وار هستم همه به نظرات سازنده شما توجه کنند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، خاطرنشان کرد: در چنین روزهایی بود که امام عزیز به عنوان رهبر انقلاب عزم کردند در شرایطی سخت و ویژه از پاریس به ایران بیایند، با وجود دلهره ای که یاران انقلاب داشتند امام آمد و چنین استقبالی در تاریخ بی نظیر بود. از هیچ رهبری در دنیا چنین استقبالی سابقه نداشته است. انقلاب در 10 روز به پیروزی رسید آن هم در شرایطی که امریکایی ها سعی کردند مانع پیروزی انقلاب شوند. اما با هوشمندی امام حکومت نظامی لغو شد. بعضی فکر می کردند لغو حکومت نظامی یعنی مردم را جلوی گلوله فرستادن، اما همان فرمان منجر به این شد که ارتش تسلیم اراده ملت شود و انقلاب در 22 بهمن به پیروزی برسد. باید قدر این پیروزی را دانست.

جهانگیری ادامه داد: مجلس دانش آموزی در یک دوره ای شکل گرفت و باید به بانیان آن تبریک و دستمریزاد گفت که بنیان کار خوبی را گذاشتند. این مجلس در دروان آقای خاتمی شکل گرفت و کار ارزشمند و ماندگاری شد که آثار مبارک آن در ارتقای توان و فرهنگ شهروندی هویدا شده است. آموزش مردمسالاری، تقویت روح همکاری، بالابردن مهارت مشارکت، رقابت موثر اجتماعی و سیاسی از جمله ضروریاتی است که انتظار می رود همراه با آموزش دروس، به فرزندان منتقل شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از اشکالاتی که گاهی به جوامع در حال توسعه گرفته می شود این است که در کار جمعی ناموفق هستند، عنوان کرد: آموزش و پرورش باید در دورانی که فرزندان مردم در اختیارش قرار دارند کمک کند که این اتفاق بیفتد و روحیه کار جمعی تقویت شود. بسیاری از صاحبنظران توسعه و آموزش در ایران و جهان معتقدند ضرورت های دیگری وجود دارد که باید حتما یادگیری آنها در کنار آموزش عمومی مورد توجه باشد که نظام مردم سالاری از جمله آنها است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه باید حتی از فصل مدرسه و دانشگاه فراتر برویم و از زمانی که کودک در خانواده است آموزش مهارت های زندگی را آغاز کرد، گفت: مهارت گفت وگو با یکدیگر بسیار مهم است. بارها تاکید کردیم که گفت وگوی ملی راهکار حل مشکلات کشور است، اما بسیاری نتوانستند موضوع را به رسمیت بشناسند. مهارت گفت وگو و مدارا کردن مهم است. نباید وقتی به هم می رسیم با زبان خشونت با همدیگر سخن بگوییم. ما دشمنان هم نیستیم، یک ملتیم، در یک کشتی نشسته ایم و یک سرنوشت داریم. تاب آوری عامل موفقیت است. مردم ایران در دوران اخیر که امریکایی ها جنگ اقتصادی را شروع کردند و بسیار هم جدی بود توفیق یافتند و آنچه امریکایی ها را تسلیم کرد، مقاومت ملت ایران بود.

وی با تاکید بر اینکه نیازمند کسب مهارت تاب آوری، آینده اندیشی و مهارت های اخلاقی هستیم، افزود: گاهی در مقابل مسائل عادی زندگی از کسانی انتظار رفتار طبیعی اخلاقی داریم اما گاهی می بینیم شخصی وزیر و وکیل و نماینده می شود و در رده سطوح عالی مدیریتی کشور قرار گرفته اما رعایت حداقل های اخلاق در او دیده نمی شود.

جهانگیری ادامه داد: فرایند رقابت برای راهیابی به مجلس دانش آموزی سخت است و نمایندگان به سادگی انتخاب نمی شوند و در نهایت در سن دانش آموزی موضوع انتخابات یک مسئله جدی تلقی می شود. چرا انتخابات؟ چرا انتخاب کردن و انتخاب شدن مهم است؟ یک رژیم سلطنتی 1500 ساله داشته ایم ، ولی جزو اولین کشورهای منطقه ایم که مجلس و پارلمان دارد. در کشورهای عربی منطقه هنوز مسئله انتخابات و مجلس وجود ندارد.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: در آموزش و پرورش گفته می شود که انتخابات، خوب انتخاب کردن و خوب انتخاب شدن مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود. چه طور می توان انتخابات را اثر بخش کرد؟ باید از همین دوره دانش آموزی این فرایند را آموزش داد.

وی ادامه داد: اینکه چه کنیم انتخابات موجب همبستگی بیشتر شود و هرکسی با هرتفکر و جریانی در آن حضور داشته باشد را می توان در دوره دانش آموزی آموزش داد و تمرین کرد. اینکه چه کنیم که با انتخابات امید مردم به اینده بیشتر شود و روح جدیدی به جامعه تزریق شود. وقتی مردم به شما را به عنوان نماینده انتخاب می کنند وکیل مردم هستید قیم آنها نیستید. باید نظر اکثریت کسانی را که به شما رای داده اند در جامعه اجرا کنید. حتما انتخابات در یک مدرسه به عنوان نمونه می تواند در حدی درس آموز باشد که بشود به کل کشور آن را تسری داد و از آن تبعیت کرد.

جهانگیری افزود: باید یاد بگیریم چگونه از مسائل و مشکلات کشور درک مشترک پیدا کنیم، با تهدیدها و فرصت های مختلفی در جامعه روبرو هستیم و وقتی می توانیم به راهکار مشترک برسیم که درک مشترکی پیدا کرده باشیم. در آموزش و پرورش فرصت های طلایی بزرگی وجود دارد و آموزش و پرورش باید در ارتباطی تنگاتنگ برخی مسائل و اقدامات را به نمایندگان دانش آموزان توضیح دهد تا آنها موضوع را در میان دانش آموزان دیگر جا بیندازند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال می توان به وضعیت سیستم های گرمایشی مدارس اشاره کرد. همه ما لرزیدیم و گریستیم وقتی شنیدیم دانش آموزی در حادثه ای آسیب دید و ما را واداشت که راهکاری بیابیم تا مساله گرمایش را یکبار برای همیشه حل کنیم که اکنون منابع و راهکارهای آن دیده شده تا مسئله حل شود. خوب است که این مسائل مطالبه شود و آموزش و پرورش توصیح دهد کدام حل شده است. باید در مجلس یاد بگیریم مطالبه گری کنیم.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه باید یادبگیریم چگونه از ظرفیت ها برای غلبه بر محدودیت ها استفاده کنیم،تصریح کرد: تفاوت تصمیم گیری جمعی و فردی همینجا خودش را نشان می دهد. می توانیم با تکیه بر همین قابلیت ها بر مشکلات غلبه کنیم و مطمئن هستم این کشور آنقدر ظرفیت و فرصت دارد که می توان ساعت ها درباره آن سخن گفت. آینده این کشور درخشان است و نباید اجازه دهیم عده ای از روی ناآگاهی نسل جوان را نسبت به آینده مایوس و ناامید کنند. دهها و صدها مریم میرزاخانی در میان شما هست و هرکدام استعدادی برای توسعه ایران هستید. بدخواهانی در منطقه هستند که ایران پیشرفته را نمی خواهند باید با تدبیر از همه مشکلات عبور کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 121
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
19:03 - 1399/11/08
بزرگترین دشمن ما مردم شما مسئولین هستین،چه بدبختیا داریم میکشیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
لایک...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
بزرگترین دشمن شما مردم، خود شما مردم هستید که به محض اینکه چهار کلمه حرف احساساتی و هیجان انگیز از زبان اینها میشنوید برای هزارمین بار ازشون فریب میخورید. هرچه بدبختی میکشید از خودتان میکشید
نفس بهراد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
آره واقعا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
مثال چرت تکراری کشتی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
به درک تو کشتی باشیم سوراخ شه اصلا به درک
ferishon
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
تکبیر
ایرج
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
چرانظرات منونمیگذاریدباوفا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
نمیتونیم دیگه تحملتان کتیم. میشه شماها پیاده شید و...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
منو یاد تایتانیک انداخت طبقه بالا زودتر سوار قایق نجات شدند:خخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
کشتی که افتاده دست دزدان دریایی
Iran (Islamic Republic of)
19:05 - 1399/11/08
عجب!!!!!
پاسخ ها
ایرج
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
شماهاتوکشتی هستید ما مردم تو قایق هستیم که با بدبختی برای امورزندگی پارومیزنیم هیچ پیشروی هم نداریم .
ferishon
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
همه توی کشتی نوح هستیم مثلا
ولی داخل کشتی نوح حیوانات هم هستند
اگه توهین نباشه
Iran (Islamic Republic of)
19:05 - 1399/11/08
تو خودت را با ملت یکی نکن
پاسخ ها
ماوشما
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اینکه همه مادریک کشتی نشسته ایم برای عاقلان مناسب است.
ایرانی کاربر قدیمی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اسحاق چاخان
Iran (Islamic Republic of)
19:06 - 1399/11/08
شماها اصلا ایرانی نیستید
Iran (Islamic Republic of)
19:06 - 1399/11/08
دقیقا شما دشمن ملتین.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
ایشاله که در این. کشتی همه مسولین غرق بشن ملت از دستشون راحت
برای YOU..
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
.. و..ما همچنان در اتوبوس BRT نشسته ایم..!
Iran (Islamic Republic of)
19:07 - 1399/11/08
آقای جهانگیری چرا همیشه در فکر فرودآوردن سر تعظیم پیش این یا آن هستید این چه ادبیات سخیف در بین سیاسیون ماست آیا با دنیا با ادب نمیشود صحبت کرد یا شماها بلد نیستید ما در کلام هیچ سیاستمداری از هیچ کجای دنیا اینگونه ادبیاتی نشنیده ایم بس کنید اینهمه نفرت پراکنی را
Iran (Islamic Republic of)
19:07 - 1399/11/08
از اقای مهدی جهانگیری چه خبر!!!؟
Iran (Islamic Republic of)
19:09 - 1399/11/08
دشمن مرام داره و می توان به ان پشت کرد ، ولی دوست نادان و جاهل از داشمن آگاه خطرناکتره !
Iran (Islamic Republic of)
19:13 - 1399/11/08
ملت هم نیستیم برده چین هستیم
پاسخ ها
20:30
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اره تو یه کشتی هستیم ولی ما مردم فقط داریم پارو میزنیم که شما رو به مقصد برسونیم هر کی هم اعتراض کنه خوراک کوسه میشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
لابد لیاقتتون در همین حده
Iran (Islamic Republic of)
19:14 - 1399/11/08
شما دشمن ملت هستید
Iran (Islamic Republic of)
19:15 - 1399/11/08
همونایی که برای این .. غش و ضعف میرفتند و کف و سوت میزدند الان بدو بدو میایند در بخش نظرات نق نق میکنند و غر میزنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
کشتی لوکس ودرجه وان را شما نشستهاید زورق شکسته در حال غرق را ملتی که از روی اجبا ویا نادانی به شم وامثال شما دل بسته بودن
Iran (Islamic Republic of)
19:18 - 1399/11/08
چه ملتی که ماگداشدیم وشما ووابستگانتون پولدار مگه شماها چه برجستگیی نسبت به سایرین داشتید که شدید این وماشدین اون
خیرما یک ملت نیستیم
Iran (Islamic Republic of)
19:19 - 1399/11/08
کدوم سر تعظیم؟!فعلن که فقط مردم ایران به جز مسىولین فلاکت رو تجربه میکنن
Iran (Islamic Republic of)
19:19 - 1399/11/08
الان مثلا امریکا سر تعظیم اورده ولی بدبختیش واسه ماست
Iran (Islamic Republic of)
19:20 - 1399/11/08
آقای جهانگیری اگردریک کشتی نشستی چرا ملت رارهاکردین فقط به فکر خودتونن هستین این انصاف نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
کشتی را رها نکردن کشتی رو سوراخ کردن
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1399/11/08
ضربه ای که توواربابت به مملکت زدیدتاکنون هیچ دشمنی نزده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
احمدی نژاد بدترشو زده بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
دولت روحاني؛ دولت بي‌عرضه‌هاي ناکارآمد يا نابودگران حرفه اي؟!
Iran (Islamic Republic of)
19:27 - 1399/11/08
موقع خوردن و چپاول کردن تک خوری میکنید و یک ملت نیستیم الان که لب دره اید یک ملتیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
چون شناختنتون
Iran (Islamic Republic of)
19:28 - 1399/11/08
اتفاقا اینجا همه دشمن همدیگن هیچکس معنی منافع ملی رو نمیدونه ،هیچ کس برای حق کسی پشیزی ارزش قائل نیست
Iran (Islamic Republic of)
19:29 - 1399/11/08
ولی شماها دشمن ملتین... وگرنه برای ارانش واسایش ملت کاری میکردین تا ارزونی بشه
Iran (Islamic Republic of)
19:34 - 1399/11/08
منتهی مثل تایتانیک این کشتی اول بیچاره ها طبقات پایین غرق میشن کم کم میرسه ب شما ک بالا ها رقص و پایکوبی دارین
Iran (Islamic Republic of)
19:34 - 1399/11/08
ای کاش زمان انتخابات هم به این مسائل اهمیت می دادی تا مرد اغفال حرف های فریبنده شما را نمی شدند،و به شخص دیگری رأی می‌دادیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
به هر کی رای بدی همین آش و همین کاسه است
Iran (Islamic Republic of)
19:37 - 1399/11/08
من از بیگانگان هرگز ننالم.
که بامن هرچه کرد آن آشنا کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اینها کجا آشنا هستند؟!!! خخخخ
Iran (Islamic Republic of)
19:38 - 1399/11/08
اینو به بغل دستیت بگو ,که یاد بگیره به کسانی که پیشنهاد یا انتقادی دارند با ادبیات درست صحبت کنه.
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1399/11/08
برو پی کارت بابا
ما ملت توی قایق شکسته ایم که داریم غرق میشیم ولی شما مسئولا با کشتی بی تفاوت از کنارمون رد میشین میگین طاقت بیار
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اونم با کشتی کروز و تفریحی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
در ذورق شکسته منم ای ناخدای عالم ......
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1399/11/08
اما سفر ه هامان خیلی فرق داره به اندازه دریا
Iran (Islamic Republic of)
19:40 - 1399/11/08
اره ما قسمت سوراخ نشستیم تو اون بالا کناره بالگرد وایسادی
Iran (Islamic Republic of)
19:40 - 1399/11/08
اره ما ملت تو ی کشتی هستیم. شما ها اقازاده هاتون توی دنیای دیگه‌هستید
Iran (Islamic Republic of)
19:41 - 1399/11/08
پس حقوق کارگر رو امسال مراقب باشید از کم افزایش دادنش
Iran (Islamic Republic of)
19:45 - 1399/11/08
فقط به دروغ مایه از مردم میگذارید مردم از سیستهای شما بیذارن
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1399/11/08
لابد شما ها هم ناخدا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
ما درکشتی کاغذی نشستیم وشما درتایتانیک
خوش باشید بالاخره روزی پس خواهیدداد
Iran (Islamic Republic of)
19:50 - 1399/11/08
منتها سوراخش کردید
Iran (Islamic Republic of)
19:56 - 1399/11/08
اره کاش این کشتی غرق میشدمردم یه نفس میکشیدن ازته دل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
19:56 - 1399/11/08
لعنت‌خدابرشما‌باد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
توهین مکن جناب دکتر جهانگیر ی خانواده با اصالت خانواده محترم شهدا جانبازان دفاع مقدس میباشد خداحافظ نگهدارشان
United States of America
19:56 - 1399/11/08
اسحاق سلام تا حالا کجا بودی بودی رای میاد یا بوی سوختگی
Iran (Islamic Republic of)
19:56 - 1399/11/08
این جملات بوی تعفن و لجن و بسیار مشمئز کننده است، بله همه در یک کشتی هستند،اما عده ای برای یک زندگی بسیار ساده و حتی یک وعده غذای ساده محتاج هستند، اما عده ای درحال چپاول و غارت بصورت کاملا" قانونی هستند. اللهم عجل لولیک الفرج.
Iran (Islamic Republic of)
19:57 - 1399/11/08
موقع استفاده از مقام و منصب و موقعیت شغلی و کسب مال و منال و در دوران تحریم و گرانی و فشار اقتصادی چرا در یک کشتی نبودیم !!!!!! الان که به آخر خط رسیدین اومدنی نشستن تو کشتی طوفان زده مردم !!!!!
Germany
20:01 - 1399/11/08
ما مردم نه !!
فقط شما مسئولین !!
Iran (Islamic Republic of)
20:03 - 1399/11/08
یک کشتی چن طبقه که هرطبقش بالایه یاطبقه زیریش زمین تااسمانتفاوت داره خوش بحال این دنیای طبقه بالاییا
Iran (Islamic Republic of)
20:05 - 1399/11/08
این نظرات شما را خسته تر کرد
Iran (Islamic Republic of)
20:07 - 1399/11/08
کشتی سوراخه همه روغرق میکنی
Iran (Islamic Republic of)
20:09 - 1399/11/08
حاجی من نخوندم ولی کشتی شما نو هستش مال ما سوراخه
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1399/11/08
اقای ماون اول پنس خونی برای نشستن نداره شما چی شما چند هزار متر زمین و واحد دارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
شاهپور تو خودتم فهمیدی چی گفتی؟!!
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1399/11/08
شماها دارید کشتی رو سوراخ میکنید
Iran (Islamic Republic of)
20:12 - 1399/11/08
درست میفرمایند همه دزدها در یک کشتی جمع شده‌اند و در حال غارت و چپاول هستن
Iran (Islamic Republic of)
20:13 - 1399/11/08
قدرت شیرینه به هر قیمتی؟!
Iran (Islamic Republic of)
20:13 - 1399/11/08
شما هم اون شخصی هستید که کشتی را سوراخ میکنه
Iran (Islamic Republic of)
20:19 - 1399/11/08
وقتی میتونی جماعتی را از یک سوراخ هزاران بار بگزی معناش این نیست که تو خیلی زرنگ هستی بلکه معناش اینه که اون جماعت خیلی ..
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1399/11/08
همه در یک کشتی هستیم ولی بعضیا
دست به اختلاسشون واویلا.
حقوقاشون ماشاءالله
بی تدبیر وبی مدیریتیشون علی برکت الله
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1399/11/08
امیدوارم این کشتی سوراخ بشه دولت و رئیس باهم حال کنید
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1399/11/08
شما در کشتی چهار درصدیها نشستید
Iran (Islamic Republic of)
20:32 - 1399/11/08
دشمن ما همین جاست دروغ میگن امریکاست
Iran (Islamic Republic of)
20:32 - 1399/11/08
الهی کشتی تو غرق بشه کوسه بخوره تو رو
Iran (Islamic Republic of)
20:37 - 1399/11/08
ما همه در یک کشتی هستیم ولی شما با یه قایق تندرو به موقع خودش جدا میشی ازمون
Iran (Islamic Republic of)
20:37 - 1399/11/08
کاش در دولت قبل وبعد هم فکرمیکردید وفکرکنید که همه در یک کشتی نشسته ایم !
Iran (Islamic Republic of)
20:41 - 1399/11/08
ایـن ڪشتـی هـم بـه دستــ تـو و اربـابتــ سـوراخ میشـه.
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1399/11/08
و شما متخصص سوراخ کردن این کشتی هستید .
Iran (Islamic Republic of)
20:47 - 1399/11/08
اسم کشتی هم کشتی تایتانیک است
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1399/11/08
بیا حقوقمون رو پس باهم عوض کنیم اگه تو یه کشتی هستیم
Iran (Islamic Republic of)
21:04 - 1399/11/08
راست میگه همه در یک کشتی هستیم اما شما دلواپسان در قسمت vipو مردم دنبالتون می دون
United States of America
21:15 - 1399/11/08
و شما زدید کشتی رو غرق کردید
Iran (Islamic Republic of)
21:19 - 1399/11/08
باید در پاسخ جناب جهانگیری گفت خیر! بلکه دولتمردان در کشتی نجات هستید وملت در زورق شکسته که هر لحظه ممکنه به قعر دریا فرو رود مارا زتو خیری نیست شر مرسان
Iran (Islamic Republic of)
21:21 - 1399/11/08
الهی روی کشتی غرق بشید
Iran (Islamic Republic of)
21:30 - 1399/11/08
مثل کشتی تایتانیک که همه سوارش بودن، ولی ثروتمندان سوار قایقهای نجات شدن
Iran (Islamic Republic of)
21:32 - 1399/11/08
مدیرسایت خبراخبارداغ چرا همه نظرهارو نمایش نمیدین
Iran (Islamic Republic of)
21:50 - 1399/11/08
آخر و عاقبت رای دادن ،ازماست که برماست.
Iran (Islamic Republic of)
22:02 - 1399/11/08
روغن انبار کردن ...حالا نوبت قند شده
Iran (Islamic Republic of)
22:03 - 1399/11/08
بزار غرق بشه شمارو بریم توآب
Iran (Islamic Republic of)
22:09 - 1399/11/08
نظرات را خواندم
فکر کنم باید به آقای جهانگیری تبریک گفت بابت اینهمه محبوبیتی که بین مردم داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
خخخخخخخخخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
22:19 - 1399/11/08
اقای حهانگیری ، هشت سال کشور را طوری اداره کرده ای که اگر یک ادم معمولی بی تجربه هم بود ، فرقی
نمی کرد ، خدایی از همه بیشتر فکر
خودتان بودید که مبادا به پرستیژتان
خدای نکرده صدمه ای وارد شود ،
کاش کمی از خود گذشتگی داشتید و
از خودتان میگذشتید .
Iran (Islamic Republic of)
22:27 - 1399/11/08
بیچاره میخ خیلی وقط احمدی نژاد درکشتی زده وشماها هم میخ درآوردید دیگر دور شده برای ترمیم کشتی
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1399/11/08
خدا لعنتتون کنه من یک دامدار هستم امروز یک کیلو جو باید بخرم6200اینجوری از تولید کننده حمایت میکنید
Iran (Islamic Republic of)
23:17 - 1399/11/08
بله همه در یک کشتی نشته ایم اما در کشتی تایتانیک
Iran (Islamic Republic of)
23:21 - 1399/11/08
امیدوارم بخدا که کشتی تون غرق بشه
Iran (Islamic Republic of)
23:35 - 1399/11/08
کشتی تو و امثال تو vip ما توی قایق سوراخ شما نشسته ایم
Iran (Islamic Republic of)
23:49 - 1399/11/08
نخیر کشتی شما جداست
Iran (Islamic Republic of)
00:21 - 1399/11/09
ملت از کشتی که امسال تو توش باشه پیاده بشن درامانتر هستن
Iran (Islamic Republic of)
00:35 - 1399/11/09
اگر من با شماها هم کشتی باشم حاضرم غرق بشوم و شماها نیست و نابود بشید
Iran (Islamic Republic of)
00:35 - 1399/11/09
داری برای کی میگی این کشتی رو شما دارین سکان داری میکنی
Iran (Islamic Republic of)
01:21 - 1399/11/09
فرقش اینکه که کشتی شما تفریحی مال ما باری
Iran (Islamic Republic of)
01:27 - 1399/11/09
خیلی وقته که کشتی رو آب برده بیشتر پارو بزنید تا به ساحل برسید اون غیر ممکن است ساحل را ببینید
Iran (Islamic Republic of)
01:45 - 1399/11/09
آقای جهانگیری ببخشید قصد ناراحتی ندارم والی ملاقات آقا مهدی رفتید؟
Iran (Islamic Republic of)
02:09 - 1399/11/09
اما شما و دولت بیمار وپر خرجتون این کشتی رو سوراخ کرده وتلاش میکنین این کشتی غرق شود
Iran (Islamic Republic of)
02:40 - 1399/11/09
همه دریک کشتی هستیم که سکانش دست شماست وهرطرف دلتان خواست میچرخانیدوهرجایش راهم خودوفامیلتان دلتان خواست سوراخ میکنید وهیچ کس هم حق اعتراض ندارد اگرکسی اعتراض کرداعلام جنگ میکنید
Iran (Islamic Republic of)
07:17 - 1399/11/09
ما جنگ کردیم این همه شهید دادیم حالا باید این وضعیت کشورمان باشه
Iran (Islamic Republic of)
07:28 - 1399/11/09
مثل تایتانیک که جک غرق شد ولی قایق کم بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج