دیدار هیئت‌مدیره پرسپولیس با بازیکنان
۱۰۸۵۱۹۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
۱۰۵۸
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در تمرین این تیم حاضر شدند و با سرمربی و بازیکنان این تیم دیدار و گفتگو کردند.

خبرورزشی: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در تمرین این تیم حاضر شدند و با سرمربی و بازیکنان این تیم دیدار و گفت‌وگو کردند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه متشکل از سید مجید صدری، جعفر سمیعی، غلامعلی محمدعلیپور و محمد فیاض امروز (پنجشنبه) پیش از شروع تمرین سرخپوشان ایران در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

آنها ابتدا جلسه‌ای با یحیی‌ گل‌محمدی داشتند تا درباره مسایل مرتبط با تیم و اقدام‌هایی که باید انجام شود، تبادل نظر شود. پس از این نشست، اعضاء به اتفاق سرمربی در زمین چمن حضور پیدا کردند و جلسه معارفه کوتاهی برگزار شد. در جریان این دیدار، مدیرعامل ابتدا از خاطراتی که مهردادمیناوند در فوتبال ایران ساخت، یادی کرد و سپس از بازیکنان به خاطر زحمات‌شان تشکر و پس از آن معارفه اعضای تیم و رییس هیئت‌مدیره انجام شد.

سید مجید صدری نیز در صحبتی کوتاه گفت: در ابتدا باید برای مهرداد میناوند از درگاه ایزد، طلب مغفرت کنیم. من هم از این که در پرسپولیس حضور پیدا کرده‌ام و می‌توانم به شما و هواداران میلیونی آن خدمت کنم، بسیار خوشحال هستم. به امید و یاری خدا در کنار هم سعی خواهیم کرد، همه مشکلات را یکی یکی، از پیش روی پرسپولیس برداریم. شما در زمین بجنگید و ما هم خارج از زمین پشت تیم هستیم و هر آن چه لازم و در توان باشد برای موفقیت پرسپولیس انجام می‌دهیم.

در پایان‌ جلسه کوتاه در محل تمرین، بار دیگر اعضای تیم و باشگاه برای شاد روح مهرداد میناوند فاتحه‌ای قرائت کردند. سپس اعضای تیم مدیریت راهی بهشت‌زهرا شدند تا در مراسم تشییع پیکر پیشکسوت فوتبال ایران شرکت کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج