گرشاسبی: مهرداد همه چیزش را برای پرسپولیس داد
۱۰۸۵۱۹۴
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
۱۰۲۹
مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس یکی دیگر از چهره‌های سرشناسی بود که با حضور در بهشت زهرا در مراسم خاکسپاری مهرداد میناوند حضور یافت.

ورزش سه: مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس یکی دیگر از چهره های سرشناسی بود که با حضور در بهشت زهرا در مراسم خاکسپاری مهرداد میناوند حضور یافت.

مراسم خاکسپاری مهرداد میناوند، پیشکسوت ارزشمند فوتبال ایران که به دلیل بیماری کرونا بعد از چند روز مبارزه با این بیماری درگذشت، دقایقی پیش در بهشت زهرا با حضور دوستداران او و همچنین چهره های سرشناس برگزار شد.

حمید رضا گرشاسبی، مدیرعامل اسبق پرسپولیس در خصوص درگذشت پیشکسوت فوتبال ایران گفت: مهرداد خیلی زود رفت و فقط می توانیم بگوییم لعنت به این کرونا که مهرداد عزیز را که یکی از متعصب ترین و باغیرت ترین پرسپولیسی‌ها بود را از ما گرفت. او یک انسان دلسوز بود که همه چیز را برای دیگران و پرسپولیس می خواست. همه چیزش را در این راه داد. این حضور نشان این است که در قلب همه جا دارد. انشاالله دعای خیرش پشت سر همه باشد و خدا رحتمش کند.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس درباره وضعیت علی انصاریان نیز گفت: همه الان دست به دعا هستند که علی عزیز هم به آغوش خانواده و جامعه برگردد و از کادرپزشکی هم که در تلاش است تشکر می کنیم و انشاالله شفای همه عزیزان.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج