فنونی‌زاده: پرسپولیس تاکتیکی برای گل ندارد
۱۰۸۵۶۵۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
۵۸۹
پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس از دقیقه ۶۰ به بعد دچار افت بدنی می‌شود و این تیم هیچ تاکتیکی برای رسیدن به گل ندارد.

خبرگزاری میزان: پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس از دقیقه ۶۰ به بعد دچار افت بدنی می‌شود و این تیم هیچ تاکتیکی برای رسیدن به گل ندارد.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص شکست دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: ما تیمی هستیم که مدعی قهرمانی هستیم و در ۱۰ دقیقه اول موفق شدیم به گل برسیم اما دو گل مشابه هم خوردیم که برای من جای سوال است، تیمی که از یک منطقه گل می‌خورد چگونه گل دوم را هم همان‌گونه می‌خورد؟ نقش کادرفنی دقیقا اینجا چیست؟

وی ادامه داد: به نظر من هم ترکیب اولیه و هم تعویض‌های گل‌محمدی اشتباه بود. تعویض دفاع چپ در دقیقه ۸۲ به چه دردی می‌خورد؟ واقعا کادرفنی چه طرز تفکری دارد که مهدی عبدی را بیرون می‌کشد و آرمان رمضانی را وارد بازی می‌کند؟ در حالی که تیم نیاز به زدن گل دارد و باید تعداد مهاجمان زیاد شود اما مهاجم کم می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس از دقیقه ۶۰ به بعد دچار افت بدنی می‌شود و این تیم هیچ تاکتیکی برای رسیدن به گل ندارد و تمام تاکتیک پرسپولیس برای رسیدن به گل یا اوت دستی است یا ضربات ایستگاهی، من امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود.

فنونی‌زاده در خصوص تنش ایجاد شده بین گل‌محمدی و رسول‌پناه، رییس هیئت مدیره سابق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: اینکه بعد از هر بازی تمام تقصیرات گردن هیئت مدیره و رسول‌پناه می‌اندازند درست نیست و این یک فرار رو به جلو است که کادرفنی پرسپولیس انجام می‌دهد. نمی‌خواهم بگویم رسول‌پناه خوب بود اما او در دوران مدیریتش بد کار نکرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج