جشنواره «کرالا» از ژان لوک گدار تجلیل می‌کند
۱۰۸۵۷۶۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
۴۱۲
جشنواره فیلم «کرالا» در حالی ماه آینده کار خود را آغاز می کند که در آن قرار است از ژان لوک گدار افسانه ای تجلیل به عمل آید.
خبرگزاری صبا: جشنواره فیلم «کرالا» در حالی ماه آینده کار خود را آغاز می کند که در آن قرار است از ژان لوک گدار افسانه ای تجلیل به عمل آید.
 
جشنواره «کرالا» از ژان لوک گدار تجلیل می‌کند
 
به نقل از دِهندو، ژان لوک گدار فیلمساز افسانه ای فرانسوی سوییسی سینما و پیشگام جنبش موج نو جایزه یک عمر دستاورد فستیوال بین المللی فیلم کرالا را در کشور هند دریافت می کند.
 
ژان لوک گدار ۹۰ ساله در این فستیوال به صورت ویدیو کنفرانس حضور خواهد داشت. آدور گوپالکریشنان کارگردان و فیلمنامه نویس کهنه کار هندی نیز از جانب گدار این جایزه را دریافت خواهد کرد.
 
بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم کرالا در چهار منطقه هند بین روزهای ۱۰ تا ۱۴ فوریه، ۱۷ تا ۲۱ فوریه، ۲۳ تا ۲۷ فوریه و یک تا ۵ مارس با رعایت سختگیرانه پروتکل های اجتماعی برگزار می شود.
 
در این دوره فستیوال، فیلم «شیطان وجود ندارد» ساخته محمد رسول‌اف از ایران و همینطور نخستین ساخته بلند بهمن طاووسی کارگردان ایرانی الاصل با عنوان «نام گل ها» محصول بولیوی در میان ۱۴ فیلم حاضر در بخش مسابقه بین الملل قرار دارند.
 
بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم کرالا  با فیلم «کجا می روی آیدا؟» محصول سینمای بوسنی و هرزگویین افتتاح می شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج