ماجرای دستگیری عروس سارق
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۹۹۸۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
۲۳۷۴
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دختری که با نقشه حرفه ای، سه و نیم میلیارد از گاو صندوق پدر شوهرش سرقت کرده بود، خبر داد.

ایلنا: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دختری که با نقشه حرفه ای، سه و نیم میلیارد از گاو صندوق پدر شوهرش سرقت کرده بود، خبر داد.

سردار علیرضا لطفی گفت: چند روز قبل تاجر میانسالی با پلیس تماس گرفت و از سرقت سه و نیم میلیاردی گاوصندوق خانه اش خبر داد.

مرد میانسال در تحقیقات گفت: صبح برای انجام کاری از خانه خارج شدم و همسر و پسرم نیز برای شرکت در جشن تولد پسرم که در منزل مادربزرگش برگزار شده بود، در خانه نبودند. ساعت حدود ۱۲ ظهر زمانی که به خانه برگشتم با در باز گاوصندوق و سرقت سه میلیارد و نیم طلا و دلار و پول‌های نقدی که داخل گاوصندوق بود مواجه شدم.

وی افزود: به دنبال گزارش سرقت سه و نیم میلیاردی، کارآگاهان اداره هفدهم مبارزه با سرقت منزل راهی محل سرقت که خانه‌ای ویلایی در غرب پایتخت بود، شدند.

در بررسی‌های اولیه با توجه به سالم بودن در‌های ورودی و داشتن کلید گاوصندوق، احتمال اینکه سرقت توسط شخصی آشنا صورت گرفته است، قوت گرفت.

به گفته لطفی، با بدست آمدن این سرنخ، تحقیقات روی افرادی که به آن خانه رفت و آمد داشتند متمرکز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یکی از افرادی که جدیداً به خانه مرد تاجر رفت و آمد دارد دختر جوانی به نام رکسانا ۲۶ ساله است که به تازگی با پسر خانواده به نام امیر حسین نامزد کرده است. امیرحسین در تحقیقات در رابطه با نامزدش به تیم تحقیق گفت: رکسانا دختر آرام و مهربانی است؛ مدتی قبل با او در فضای مجازی آشنا شدم و روز به روز ارتباط ما بیشتر می‌شد و در مدت زمان کوتاهی به او دل بستم. وقتی از علاقه ام به رکسانا گفتم متوجه شدم که او نیز به من علاقمند شده است. موضوع را با خانواده ام مطرح کردم و به همراه آنها راهی خانه رکسانا برای مراسم خواستگاری شدیم.

این مقام ارشد انتظامی پلیس پایتخت تصریح کرد: پسر جوان در ادامه تحقیقات به کارآگاهان گفت: رکسانا در برجی در منطقه فرمانیه زندگی می‌کرد و شب خواستگاری مادر و دایی و خاله اش در مراسم حضور داشتند. صحبت‌ها بین خانواده‌ها زده شد و من و رکسانا باهم نامزد کردیم و قرار شد چند ماه دیگر باهم ازدواج کنیم.

شبی که فردای آن روز از خانه مان سرقت شد، تولد من بود و جشن تولد من در خانه مادربزرگم در محدوده نواب برگزار شد.

ماجرای دستگیری عروس سارق

وی ادامه داد: امیرحسین گفت، رکسانا هم به عنوان نامزدم در جشن تولدم شرکت کرد. رکسانا آن شب خانه مادر بزرگم ماند و صبح گفت باید به خانه برود و کار دارد، من هم او را به مقابل برجی که محل سکونت‌شان بود رساندم. از من خواست منتظرش بمانم و من هم طبق خواسته او عمل کردم، اما سه ساعتی مقابل برج منتظر رکسانا ماندم تا رکسانا از برج خارج شد و با من برگشت، البته بعد از آن روز رفتار او نسبت به من خیلی سرد شد و مدام بهانه می‌آورد و سعی می‌کرد که رابطه اش را با من کم کند.

لطفی اظهار داشت: اظهارات پسر جوان و رفتار‌های مشکوک رکسانا، شک کارآگاهان را به او برانگیخت، ماموران بلافاصله راهی برج محل سکونت رکسانا شدند و بررسی‌ها نشان می‌داد واحدی که دختر جوان مدعی شده بود خانه اش است به مدت ۴۸ ساعت در زمانی که امیرحسین و خانواده اش به خواستگاری رفته بودند اجاره شده بود، از سویی با استعلام هویت دختر جوان مشخص شد که هویت او جعلی بوده است و رکسانا، سارق جوانی است که به غیر از سابقه کیفری که گذارنده بود به اتهام سرقت از خانه ۱۵ زن در یکی از دادسرا‌های پایتخت پرونده دارد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با برملا شدن این موضوع دختر جوان بازداشت و زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به سرقت از گاوصندوق مرد تاجر و سرقت از ۱۵ زن دیگر اعتراف کرد، او گفت با حضور در مجالسی که در خیریه‌ها برگزار می‌شود سعی می‌کنم که اعتماد افرادی که آنجا هستند را جلب کنم، بعد از مدتی که از دوستی ام با آنها می‌گذشت، برنامه‌ای را طراحی می‌کردم تا آنها مرا به خانه شان دعوت کنند تا به عنوان مهمان وارد خانه آنها شده و به بهانه تعویض لباس وارد اتاق های‌شان می‌شدم و از آنجایی که معمولا افراد وسایل با ارزش‌شان رادر اتاق خواب های‌شان مخفی می‌کردند، در فرصتی که برای تعویض لباس به اتاق‌ها می‌رفتم، وسایل با ارزش را سرقت می‌کردم.

رکسانا در رابطه با سرقت از خانه مرد تاجر نیز گفت: وقتی با امیرحسین آشنا و از وضعیت مالی اش با خبر شدم، تصمیم گرفتم که از او نیز سرقت کنم. وقتی او پیشنهاد خواستگاری به من داد، برای جلب اعتمادش به دروغ گفتم که در برجی در فرمانیه زندگی می‌کنیم. بعد هم به همراه چند نفر از دوستانم که با آنها در کار‌های خلاف آشنا شده بودم، واحدی را در یکی از برج‌ها ۴۸ ساعته اجاره کردم تا مراسم خواستگاری در آنجا برگزار شود.

دختر جوان ادامه داد: یک هفته قبل از سرقت از خانه پدر امیرحسین به بهانه مهمانی وارد خانه شده و دست کلید او را که کلید خانه و گاوصندوق داخل آن بود را سرقت کردم، صبح روز تولد امیرحسین می‌دانستم که مادر امیرحسین خانه مادربزرگش است و پدرش نیز برای انجام کاری از خانه خارج می‌شود، بهترین فرصت برای اجرای نقشه ام بود، تنها کسی که ممکن بود برایم دردسر بوجود آورد امیرحسین بود که با ترفندی که در خانه مان کار دارم امیرحسین را به فرمانیه کشاندم و سه ساعت او را مقابل برج معطل کردم.

خودم هم بلافاصله پس از اینکه وارد برج شدم از در دیگر بیرون آمده و فورا به خانه امیرحسین رفته و سرقت را انجام داده به برج برگشتم و امیرحسین در تمام این مدت مقابل برج ایستاده بود و تصور می‌کرد که من داخل آپارتمان‌مان هستم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: تحقیقات برای مشخص شدن جرایم احتمالی دختر جوان و کشف زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر