فکری فعلا تحت حمایت وزارت ورزش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
۱۰۹۱۰۹۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
۱۰۸۰
تماس‌هایی از سوی برخی افراد از سمت وزارت با افراد تاثیرگذار در بدنه مدیریتی باشگاه از آن‌ها درخواست شده است تا به هر شکل ممکن حمایت خود را از محمود فکری ادامه داده و شرایط را برای تثبیت جایگاه وی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فراهم کنند.

روزنامه فرهیختگان: تماس‌هایی از سوی برخی افراد از سمت وزارت با افراد تاثیرگذار در بدنه مدیریتی باشگاه از آنها درخواست شده است تا به هر شکل ممکن حمایت خود را از محمود فکری ادامه داده و شرایط را برای تثبیت جایگاه وی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فراهم کنند

یک‌بار دیگر استقلال در بزنگاه لازم کم آورد و موفق نشد با برتری در دیدار حساس و بزرگ مقابل سپاهان اصفهان سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند تا شانس قهرمانی در نیم‌فصل نخست را از دست بدهد. شاگردان محمود فکری با یک نمایش ضعیف بازی را به سپاهان واگذار کردند تا خطر سقوط به رده سوم جدول را به جان بخرند و بعد از مدت‌ها از صدرنشینی فاصله بگیرند. نکته قابل‌توجه اینکه استقلال در این دیدار هرگز نشانی از روزهای خوب خود نداشت و نه‌تنها بازیکنان این تیم در زمین نتوانستند خودی نشان بدهند و به‌قول پیشکسوتان استقلال بسیار بی‌انگیزه و بی‌تفاوت در زمین ظاهر شدند، بلکه کادر فنی نیز بسیار ضعیف و پراشتباه نشان داد و با یک ترکیب نادرست و ارنج غلط دخل استقلال را در این دیدار حساس آوردند.

حالا بعد از این دیدار رسانه‌ها پر شده از شایعاتی مبنی‌بر اینکه سرنوشت استقلال برای ادامه رقابت‌ها به کجا خواهد رسید و آیا فکری و تنی چند از بازیکنان مثل سیاوش یزدانی، وریا غفوری، رشید ‌مظاهری، فرشید باقری و... که صحبت از جدایی آنها به‌گوش می‌رسد در ادامه فصل بیستم رقابت‌ها، آبی‌پوشان را همراهی خواهند کرد یا خیر!

فکری بی‌انگیزه‌تر از همیشه

بعد از شکست استقلال مقابل سایپا و انتقادهای بی‌سابقه علیه کادر فنی برخی نشانه‌ها از بی‌انگیزه شدن فکری خبر داده و مشخصا این‌طور وانمود می‌شد که در استقلال تقریبا کار از دست فکری خارج شده است. در ادامه انتقادها بعد از دیدار با نساجی و به‌واسطه رفتار کاپیتان غفوری و مصاحبه‌های بازیکنان در اعتراض به برخی مسائل سطحی به اوج رسید و تقریبا محرز شد که کادر فنی توانایی جمع کردن حواشی را ندارد. این درحالی است که از همان ابتدای فصل شایعات بی‌امان درخصوص دخالت پرویز مظلومی در امور فنی و کادر ضعیف فکری و بی‌توجهی او به این مساله باعث شده بود سرمربی استقلال کمی تا قسمتی دلسرد شود اما کسب امتیاز لازم برای صدرنشینی تقریبا همه این مسائل را خنثی کرد تا کادر آبی‌پوشان به هر شکل ممکن به کارش ادامه دهد.
با این حال بعد از دیدار با نساجی تقریبا بی‌انگیزگی محمود فکری برای کار در استقلال به اوج رسید تا جایی که در اقدامی بی‌سابقه در آستانه دیدار سرنوشت‌ساز مقابل سپاهان در یکی از جلسات تمرینی تیمش حاضر نشد و به گفته کانال رسمی باشگاه ترجیح داد تا در یک جلسه مهم‌تر از تمرینات استقلال شرکت کند تا جمله این عوامل از بی‌انگیزگی و دلسردی فکری برای کار در جمع آبی‌پوشان خبر بدهد.

موضع هیات‌مدیره به‌ضرر فکری

در آخرین جلسه هیات‌مدیره باشگاه استقلال محمود فکری در این جلسه شرکت کرد و به دفاع از عملکرد خود پرداخت. البته او در این جلسه به برخی رفتار‌های اعضای هیات‌مدیره انتقادهایی را مطرح کرد، چراکه اعتقاد داشت هیات‌مدیره باشگاه باید در زمان مقتضی بیشتر از این حرف‌ها از او و تیمش حمایت می‌کرد، با این حال اعضای هیات‌مدیره نیز به فکری گوشزد کردند که برخی رفتارها درخصوص مقاومت در جهت تقویت کادر فنی و نشنیدن صدای اعتراض‌ها و انتقادها باعث شده درنهایت این اختلافات به‌وجود بیاید. با این حال و در برهه زمانی فعلی این‌طور شنیده می‌شود که با وجود حمایت‌های قبلی هیات‌مدیره استقلال از سرمربی آبی‌پوشان، حالا و به‌واسطه نتایج ضعیف چند هفته اخیر احتمالا این حمایت همه‌جانبه در جلسه آتی رنگ باخته و چه‌بسا اتفاقاتی بیفتد که منجر به تغییرات در کادرفنی شود، البته تا اینجای کار فعلا تصمیم خاصی در این خصوص گرفته نشده و همه‌چیز به جلسه بعدی موکول شده است تا برحسب جمع‌بندی نظر اعضا درخصوص ادامه همکاری با محمود فکری تصمیم‌گیری عاجلی شود.

بر همین اساس و طبق شنیده‌های «فرهیختگان» قرار بود جلسه هیات‌مدیره باشگاه امروز برگزار شود اما با تصمیم رئیس هیات‌مدیره این جلسه به روزهای آتی موکول شد و شاید این جلسه سرنوشت‌ساز امروز برگزار شود.

موضع وزارت به‌نفع فکری

نکته قابل‌توجه اینکه هرچقدر اعضای هیات‌مدیره از کادر فنی استقلال قطع امید کرده و کار او را تمام‌شده می‌دانند اما فشارها برای ابقای محمود فکری از سوی وزارت ورزش ادامه داشته و جالب اینکه طی تماس‌هایی از سوی برخی افراد از سمت وزارت با افراد تاثیرگذار در بدنه مدیریتی باشگاه از آنها درخواست شده است تا به هر شکل ممکن حمایت خود را از محمود فکری ادامه داده و شرایط را برای تثبیت جایگاه وی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فراهم کنند، بنابراین باید تا پایان جلسه آتی هیات‌مدیره استقلال صبر کرد تا مشخص شود سمبه کدام یک از طرفین پر زورتر بوده و درنهایت سرنوشت فکری با استقلال برای ادامه همکاری به کجا خواهد انجامید.

چه کسی پشت فکری ایستاد؟

نکته قابل توجه اینکه بعد از دیدار مقابل سپاهان و شکست استقلال مقابل این تیم در اصفهان طبق شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان»، سرمربی استقلالی ها دلسردتر از همیشه به نزدیکانش اعلام کرد که اگر چه قصد استعفا ندارد و می‌خواهد همچنان به کار ادامه بدهد اما این جملات را با سردی خاصی بیان کرد تا اینطور القا شود که او همه چیز را به آینده و تصمیمات هیات مدیره موکول کرده است. با این حال طبق شنیده‌ها برخی افراد با نفوذ در تماس با فکری از وی و ادامه کارش در استقلال حمایت کرده و از او خواستند فکر هرگونه‌ قطع همکاری را از سرش بیرون کند و به سرمربی استقلال اعلام کردند که لازم نیست تنها ساعاتی بعد از شکست مقابل سپاهان تصمیمی گرفته و یا حرفی بزند که بعدا در عمل انجام شده قرار بگیرد. البته فکری در همان نشست خبری بعد از بازی نشان داد که خیلی حال‌وحوصله جاروجنجال‌های جدید را نداشته، چراکه به بهانه یک سوال تاکتیکی جلسه کنفرانس خبری را به‌حالت قهر ترک کرد و بعد در شایعه‌ای که البته صحت نداشت، این‌طور عنوان شد که او صفحه بازیکنان و صفحه رسمی باشگاه استقلال در اینستاگرام را آنفالو کرده است تا مجموعه این عوامل این شائبه مبنی‌بر استعفای فکری را تقویت کند.

نکته قابل‌توجه اینکه برخی اخبار حکایت از جلوگیری از استعفای احتمالی سرمربی آبی‌پوشان توسط اعضای هیات‌مدیره استقلال داشت که با پیگیری‌های «فرهیختگان» مشخص شد این افراد در این موضوع دخالتی نکرده و پای برخی نفرات بانفوذ دیگر درمیان بوده است.

گزینه‌های تکراری

از زمانی که بحث احتمال کنار رفتن فکری از استقلال مطرح شد گزینه‌های مختلفی به‌عنوان جانشین احتمالی او مطرح شدند. از الکس نوری که در سال‌های اخیر گزینه خیلی از تیم‌ها بوده و هربار نیز حضورش منتفی می‌شود تا نفرات شناخته‌ای‌شده که همیشه نام‌شان برای استقلال مطرح می‌شود؛ امیر قلعه‌نویی، فرهاد مجیدی و علیرضا منصوریان. برخی معتقدند قلعه‌نویی بندی در قراردادش با گل‌گهر وجود دارد که اجازه می‌دهد درصورت دریافت پیشنهاد از استقلال به این تیم برود. مجیدی هم که ظاهرا با ذوب‌آهن به توافق نهایی رسیده چنین بندی در قراردادش خواهد بود! منصوریان هم فعلا بیکار است و البته گزینه باب میل هواداران استقلال نیست.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:28
Iran (Islamic Republic of)
07:40 - 1399/11/27
فکری بهترین مربی لیگ برتر ه ازعقب
Iran (Islamic Republic of)
07:41 - 1399/11/27
فکری بهترین مربی لیگ برتر ه
Iran (Islamic Republic of)
07:42 - 1399/11/27
وزارت ورزش لنگی هس واسه اون بد نیس که مهم تیم لنگ هس که باید بهش اهمیت بده
Iran (Islamic Republic of)
07:46 - 1399/11/27
بابا مسعودشون پشت کیسه هست و گر نه این تیم باید الان تو دسته دوم بازی میکرد
Iran (Islamic Republic of)
08:05 - 1399/11/27
بابا مسعود لنگی فهمیده فکری هیچی از دستش بر نمیاد همایتشو اعلام کرده
Iran (Islamic Republic of)
08:07 - 1399/11/27
چه حمایتی؟بازی خوب تاکتیک قوی موقعیتهای فراوان بازی زیبا یکدستی و...؟باید تا کار از کار نگذشته اقدام کرد وگرنه بدرد نمیخوره و در اسیا با این کادر پر مدعای تو خالی فاجعه خواهیم داشت و لیگ هم سهمیه نخواهد گرفت
Iran (Islamic Republic of)
08:08 - 1399/11/27
شما که نظرات کار بران را منعکس می کنید آدم صادقی نیستید
Iran (Islamic Republic of)
08:15 - 1399/11/27
این سلطانی فربی همه چیزتااستقلالونابودنکنه خیالش راحت نمیشه بابابه قران مربی نیست باسلام وصلوات که نمیشه بازی کرد
Iran (Islamic Republic of)
09:36 - 1399/11/27
پس معلوم شدکاروزیره
Iran (Islamic Republic of)
09:48 - 1399/11/27
خوب معلومه وزیر دوست داره استقلال نگیره بهترین گزینه
Iran (Islamic Republic of)
13:01 - 1399/11/27
....بازهم وزارت ورزش! چه جون استقلال می‌خواهند! پس کاربابامسعوده، ازاول هم مشخص بود، خیالش راحت بودازطرف فکری که مالی نیست..
Iran (Islamic Republic of)
13:56 - 1399/11/27
بله معلوم ک حمایت میشه چون خاطرشون جم ک اس اس با این مربی ب هیچ جا نمیرسه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر