آنها که منافعشان به خطر می‌افتد، دلواپسند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۹۳۰۷
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۶
۸۳۸۳
نماینده‌ی ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به برگزاری همایش‌هایی تحت عنوان دلواپسیم در کشور گفت: آنهایی که اوضاع و احوالشان و در مجموع منافع شخصی‌شان با برطرف کردن تحریم‌ها به خطر می‌افتد، دلواپس هستند.
خبرگزاری ایسنا: آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی» در خطبه‌های این هفته‌ی نماز عبادی سیاسی این شهر افزود: این افراد چون تحریم‌ها برای آنان منافعی دارد، حق دارند که دلواپس باشند، اما نباید این دلواپسی را به نفع کشور جلوه و بروز دهند.

به‌گفته‌ی وی، نباید سربازان امام زمان(عج) را که در میدان جنگ و مذاکره قرار گرفته‌اند، دلواپس کنیم، بلکه به فرموده‌ی مقام معظم رهبری باید از آنان حمایت کنیم.

وی تصریح کرد: باید شرایطی فراهم کنیم تا آنان بتوانند به راحتی کارهایشان را انجام دهند و تمام فکر و ذهنشان به امور مربوط به کشور باشد و در آنان دلواپسی ایجاد نکنیم.

وی ادامه داد: اگر ما در میز مذاکره با گروه 1+5 موفق هم نشویم، حداقل این را به آنان ثابت کردیم که بدنبال بمب اتم نیستیم بلکه بدنبال استفاده از فنآوری‌های جدید و دانش و انرژی هسته‌ای هستیم.

نماینده‌ی مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه امروز شرایط مذاکره حساس‌تر شده است، گفت: وقتی تیم مذاکره‌کننده‌ی ما سرباز هستند و یک فرمانده مانند مقام معظم رهبری دارند، باید از آنان همانند دوران جنگ تحمیلی حمایت کنیم تا این نبرد هم به نفع ما به پایان برسد.

نورمفیدی یادآور شد: این میدان مذاکره از میدان نظامی هم سخت‌تر و سنگین‌تر است و باید مردم همانند دوران جنگ و بلکه بیشتر، از این تیم مذاکره‌کننده حمایت و پشتیبانی کنند.

به‌گفته‌ی خطیب جمعه‌ی گرگان، نباید کاری کرد تا تیم مذاکره‌کننده ناامید شوند، البته تذکر دادن خوب است، اما اگر حرکت‌هائی بدون دلیل، منطق در جهت تخریب تیم مذاکره‌کننده باشد، نه تنها خوب نیست، بلکه به صلاح نظام و کشور هم نیست.

وی خاطرنشان کرد: اگر این افراد براستی دنبال‌رو رهبر معظم انقلاب هستند، باید ببینند برخورد رهبری با این مذاکرات و تیم مذاکره‌کننده چطور است؟

آیت الله نورمفیدی با اشاره به فرارسیدن فصل گرما و افزایش مصرف آب در خانواده‌ها گفت: با توجه به اینکه امسال به نام «فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، باید دقت و توجه بیشتری به مسأله‌ی فرهنگ صحیح استفاده از انرژی به خصوص آب داشته باشیم و آن را در جامعه بسط و گسترش دهیم.

نماینده‌ی ولی فقیه در گلستان افزود: اسلام برای مصرف هم حد و مرزی قائل است و حتی اگر فردی خیلی متمکن باشد، باید در هزینه‌ها و مصرف خود حد و مرزی داشته باشد.

وی یادآور شد: متأسفانه مصرف کشور به خصوص در مصرف انرژی از قبیل آب و برق بی‌رویه است و این مسأله در آینده، کشور را با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند.

به‌گفته‌ی آیت الله نورمفیدی، متأسفانه میزان مصرف در کشور بحدی است که مصرف ما با چین با بیش از یک میلیارد نفر جمعیت برابر است.

وی خاطرنشان کرد: امسال کشور با مشکل جدی و شدید بی‌آبی روبرو است، بطوریکه مخازن زیرزمینی ما تمام شده و مخازن سدها هم پائین‌تر رفته و اگر مردم به اندازه، مصرف داشته باشند، باید بتوانیم شرایط امسال را خوب پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه آب را نمی توان تولید کرد، گفت: مسأله‌ی اصلاح الگوی مصرف یکی از پایه‌های اقتصاد سالم است و البته باید در مصرف نان و انرژی‌ها هم صرفه‌جوئی داشته باشیم.

نماینده‌ی مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خطاب به مدیران ارشد استانی و ادارات و نهادها گفت: مسأله صرفه‌جوئی تنها مربوط به مردم و منازل نیست، بلکه باید شما نیز در این خصوص صرفه‌جوئی داشته باشید و از ریخت و پاش‌های اضافی در محل کار خود جلوگیری کنید.

آیت الله نورمفیدی افزود: آب را نباید هدر دهیم، چون پیش‌بینی می‌شود، جنگ آینده جهان بر سر آب باشد.

خطیب جمعه گرگان در خطبه‌ی اول این هفته نماز جمعه گرگان با اشاره به بخشی از نهج‌البلاغه از سخنان گهربار امیرالمومنین(ع) گفت: براساس این سخنان، باید بدانیم که فتنه‌های دوران خفا دارند و به مرور زمان خودشان را نشان می‌دهند، فتنه تاریک است و حالت پیچیدگی خاصی دارد.

آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: آثار این فتنه‌ها مانند سنگ سخت است و در دوران غیبت امام زمان(عج) فتنه‌ها پیدا می‌شوند که می‌توان در این خصوص به «عرفان‌های نوظهور» و «مدعیان دروغین امام زمان (ج)» اشاره کرد.

وی در پایان خود و دیگران را به تقوی الهی توصیه و دعوت کرد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر