آنها که منافعشان به خطر می‌افتد، دلواپسند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۹۳۰۷
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۶
۸۳۷۲
نماینده‌ی ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به برگزاری همایش‌هایی تحت عنوان دلواپسیم در کشور گفت: آنهایی که اوضاع و احوالشان و در مجموع منافع شخصی‌شان با برطرف کردن تحریم‌ها به خطر می‌افتد، دلواپس هستند.
خبرگزاری ایسنا: آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی» در خطبه‌های این هفته‌ی نماز عبادی سیاسی این شهر افزود: این افراد چون تحریم‌ها برای آنان منافعی دارد، حق دارند که دلواپس باشند، اما نباید این دلواپسی را به نفع کشور جلوه و بروز دهند.

به‌گفته‌ی وی، نباید سربازان امام زمان(عج) را که در میدان جنگ و مذاکره قرار گرفته‌اند، دلواپس کنیم، بلکه به فرموده‌ی مقام معظم رهبری باید از آنان حمایت کنیم.

وی تصریح کرد: باید شرایطی فراهم کنیم تا آنان بتوانند به راحتی کارهایشان را انجام دهند و تمام فکر و ذهنشان به امور مربوط به کشور باشد و در آنان دلواپسی ایجاد نکنیم.

وی ادامه داد: اگر ما در میز مذاکره با گروه 1+5 موفق هم نشویم، حداقل این را به آنان ثابت کردیم که بدنبال بمب اتم نیستیم بلکه بدنبال استفاده از فنآوری‌های جدید و دانش و انرژی هسته‌ای هستیم.

نماینده‌ی مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه امروز شرایط مذاکره حساس‌تر شده است، گفت: وقتی تیم مذاکره‌کننده‌ی ما سرباز هستند و یک فرمانده مانند مقام معظم رهبری دارند، باید از آنان همانند دوران جنگ تحمیلی حمایت کنیم تا این نبرد هم به نفع ما به پایان برسد.

نورمفیدی یادآور شد: این میدان مذاکره از میدان نظامی هم سخت‌تر و سنگین‌تر است و باید مردم همانند دوران جنگ و بلکه بیشتر، از این تیم مذاکره‌کننده حمایت و پشتیبانی کنند.

به‌گفته‌ی خطیب جمعه‌ی گرگان، نباید کاری کرد تا تیم مذاکره‌کننده ناامید شوند، البته تذکر دادن خوب است، اما اگر حرکت‌هائی بدون دلیل، منطق در جهت تخریب تیم مذاکره‌کننده باشد، نه تنها خوب نیست، بلکه به صلاح نظام و کشور هم نیست.

وی خاطرنشان کرد: اگر این افراد براستی دنبال‌رو رهبر معظم انقلاب هستند، باید ببینند برخورد رهبری با این مذاکرات و تیم مذاکره‌کننده چطور است؟

آیت الله نورمفیدی با اشاره به فرارسیدن فصل گرما و افزایش مصرف آب در خانواده‌ها گفت: با توجه به اینکه امسال به نام «فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، باید دقت و توجه بیشتری به مسأله‌ی فرهنگ صحیح استفاده از انرژی به خصوص آب داشته باشیم و آن را در جامعه بسط و گسترش دهیم.

نماینده‌ی ولی فقیه در گلستان افزود: اسلام برای مصرف هم حد و مرزی قائل است و حتی اگر فردی خیلی متمکن باشد، باید در هزینه‌ها و مصرف خود حد و مرزی داشته باشد.

وی یادآور شد: متأسفانه مصرف کشور به خصوص در مصرف انرژی از قبیل آب و برق بی‌رویه است و این مسأله در آینده، کشور را با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند.

به‌گفته‌ی آیت الله نورمفیدی، متأسفانه میزان مصرف در کشور بحدی است که مصرف ما با چین با بیش از یک میلیارد نفر جمعیت برابر است.

وی خاطرنشان کرد: امسال کشور با مشکل جدی و شدید بی‌آبی روبرو است، بطوریکه مخازن زیرزمینی ما تمام شده و مخازن سدها هم پائین‌تر رفته و اگر مردم به اندازه، مصرف داشته باشند، باید بتوانیم شرایط امسال را خوب پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه آب را نمی توان تولید کرد، گفت: مسأله‌ی اصلاح الگوی مصرف یکی از پایه‌های اقتصاد سالم است و البته باید در مصرف نان و انرژی‌ها هم صرفه‌جوئی داشته باشیم.

نماینده‌ی مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خطاب به مدیران ارشد استانی و ادارات و نهادها گفت: مسأله صرفه‌جوئی تنها مربوط به مردم و منازل نیست، بلکه باید شما نیز در این خصوص صرفه‌جوئی داشته باشید و از ریخت و پاش‌های اضافی در محل کار خود جلوگیری کنید.

آیت الله نورمفیدی افزود: آب را نباید هدر دهیم، چون پیش‌بینی می‌شود، جنگ آینده جهان بر سر آب باشد.

خطیب جمعه گرگان در خطبه‌ی اول این هفته نماز جمعه گرگان با اشاره به بخشی از نهج‌البلاغه از سخنان گهربار امیرالمومنین(ع) گفت: براساس این سخنان، باید بدانیم که فتنه‌های دوران خفا دارند و به مرور زمان خودشان را نشان می‌دهند، فتنه تاریک است و حالت پیچیدگی خاصی دارد.

آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: آثار این فتنه‌ها مانند سنگ سخت است و در دوران غیبت امام زمان(عج) فتنه‌ها پیدا می‌شوند که می‌توان در این خصوص به «عرفان‌های نوظهور» و «مدعیان دروغین امام زمان (ج)» اشاره کرد.

وی در پایان خود و دیگران را به تقوی الهی توصیه و دعوت کرد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر