این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۹۳۱۱۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
۱۱۰۵۳
در این مقاله سراغ سلبریتی‌هایی رفتیم که علی‌رغم لب‌های خندانشان مقابل دوربین‌ها، راز‌هایی تلخ در زندگی دارند و شاید به زودی به این نتیجه برسید که تمام انسان‌ها صرف نظر از وضعیت مالی و میزان شهرت، به صورت نسبی درد‌هایی آزاردهنده دارند.
برترین‌ها - آرمان رمضانی: بسیاری از ما به صورت ناخودآگاه فرض می‌کنیم بقیه زندگی آسان‌تری نسبت به ما دارند و زندگی در عصر رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام هم این حس ناخوشایند را تشدید کرده است. حالا دیگر شما در بدترین روز زندگیتان هم می‌توانید با انتشار یک پست به تمام فالوئرهایتان بقبولانید که شادترین انسان روی زمین هستید و مطمئنا در آن بین افراد زیادی هستند که با مشاهده همان یک پست فرض می‌کنند شما هرگز روز بدی از سر نگذرانده‌اید. در این میان سلبریتی‌ها با بیشترین تعداد دنبال‌کننده و البته با زندگی پر زرق و برقشان بیشتر از هر فرد دیگری زندگی برخی از ما را با شیرینی زندگیشان تلخ می‌کنند. در این مقاله سراغ سلبریتی‌هایی رفتیم که علی‌رغم لب‌های خندانشان مقابل دوربین‌ها، راز‌هایی تلخ در زندگی دارند و شاید به زودی به این نتیجه برسید که تمام انسان‌ها صرف نظر از وضعیت مالی و میزان شهرت، به صورت نسبی درد‌هایی آزاردهنده دارند و فریاد نزدن این درد‌ها به معنی داشتن یک زندگی سراسر شاد نیست.
 
کیانو ریووز/ بازیگر
 
کیانو ریووز را بسیاری متواضع‌ترین ستاره حال حاضر هالیوود می‌دانند، هرچند که اگر نگاهی سرسری به زندگی او بیندازیم شاید دلیل این تواضع را بتوان در زندگی تلخ او جست و جو کرد. کیانو از ۳ سالگی تنها با مادرش زندگی می‌کرد چرا که پدرش در آن زمان خانواده‌اش را برای همیشه ترک کرد. دوران مدرسه هم به خاطر بیماری دایسلکسیای کیانو به سختی گذشت تا جایی که او پس از چند بار تغییر مدرسه در نهایت بدون تمام کردن دبیرستان قید تحصیل را زد. کیانو ریووز با چند بازی درخشان کم کم داشت به بازیگری مشهور تبدیل می‌شد که صمیمی‌ترین دوستش و همبازیش در فیلم "آیداهوی شخصی من"، ریور فینیکس را به خاطر مصرف بیش از حد مواد مخدر و ایست قلبی از دست داد.
 
این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)
 
بدشانسی‌های این ستاره انگار تمام شدنی نبود. در سال ۱۹۹۸ کیانو با جنیفر سایم آشنا شد و به نظر می‌رسید آن دو برای هم ساخته شده‌اند. در سال ۹۹ خبر بارداری جنیفر نوید روز‌های خوشی را می‌داد، اما تقدیر ظاهرا نقشه‌های دیگری در سر داشت. فرزند جنیفر و کیانو ۸ ماهه به دنیا آمد و تلاش‌ها برای زنده نگه داشتنش ثمری نداشت. کیانو و جنیفر به سبب افسردگی از دست دادن فرزند از هم جدا شدند و ۲ سال طول کشید تا دوباره پیش هم برگردند. هنوز زمان زیادی از این برگشت نگذشته بود که جنیفر در یک تصادف اتومبیل کشته شد و کیانو را برای همیشه با انبوهی از خاطرات تلخ و شیرین تنها گذاشت. دیوید لینچ و کیانو ریووز تابوت جنیفر سایم را حمل کردند و جسم او چسبیده به فرزند ۸ ماهه‌اش برای همیشه به خاک سپرده شد.

کلسی گرامر/ بازیگر
 
کلسی گرامر که همانند وودی هارلسون سابقه بازی در سریال"چیرز" را داشت، زندگی شخصی‌اش هم بی‌شباهت به همبازی‌اش نبود. سختی‌های زندگی کلسی زمانی‌که تنها ۲ سال داشت با طلاق پدر و مادرش و نقل مکان به نیوجرسی آغاز شد. کلسی که حالا پیش پدربزرگ مادری‌اش زندگی می‌کرد کم‌کم رابطه‌ای صمیمانه با او پیدا کرد هرچند که در ۱۱ سالگیِ کلسی، پدربزرگش به دلیل ابتلا به سرطان از دنیا رفت.
 
این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)
 
۲ سال بعد شخصی که به دلیل دیوانگی حتی در دادگاه محکوم هم نشد پدر کلسی را با شلیک چند گلوله کشت. کلسی چند سالی بدون از سر گذراندن اتفاقی تراژیک زندگی کرد هرچند واقعه‌ای که در سال ۱۹۷۵ برای خواهر ۱۸ ساله‌اش اتفاق افتاد همانند زخمی همیشگی بود که راهی برای التیامش وجود نداشت. در ۳۰ جون ۱۹۷۵، کارن خواهر ۱۸ ساله کلسی توسط چند مرد سابقه‌دار گروگان گرفته شد و پس از ساعت‌ها ضرب و شتم و آزار و تجاوز، با گلوی بریده شده در یک جنگل متروک رها شد تا بمیرد. کلسی در سال ۲۰۰۶ در دادگاه قاتل خواهرش حاضر شد و ضمن اعلام بخشیدن او بابت اعمال غیر انسانی‌اش، اظهار کرد که او نباید هیچ‌وقت از زندان آزاد شود.
 
اگر به این فکر می‌کنید که خانواده گرامر سهمش را از اتفاق‌های ناراحت کننده دریافت کرده باید بگویم سرنوشت هنوز کارش را با این خانواده تمام نکرده بود. ۵ سال بعد از قتل فجیع کارن، ۲ برادر ناتنی کلسی بر اثر حادثه و در حین غواصی کشته شدند. استپان و بیلی در سواحل سِینت توماس مشغول غواصی بودند که بیلی به سطح آب برنگشت و استپان در تلاش برای یافتن بیلی بر اثر انسداد جریان خون کشته شد. پیکر بیلی هرگز پیدا نشد تا کلسی و خانواده‌اش با بدبینی زیاد منتظر آینده بنشینند.

مارلون براندو/ بازیگر
 
بسیاری از ما براندو را جزء بهترین بازیگران تاریخ سینما محسوب می‌کنیم هرچند که این بازیگر ۲ بار برنده جایزه اسکار تنها روی پرده سینما درگیر اتفاقات تراژیک نبود.تلخ‌ترین اتفاق در زندگی خصوصی مارلون را ۲ تا از ۱۱ فرزندش  رقم زدند. چیان براندو دختر مارلون که در آن زمان باردار هم بود همراه شوهر و برادرش کریستیان براندو برای استراحت به خانه مارلون در مالهالند درایو رفتند. چیان در این زمان به کریستیان اطلاع داد که از طرف شوهرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
 
این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)
 
کریستیان که تحت تاثیر الکل هم بود اسلحه‌اش را برداشت و به سمت شوهر چیان که بی خبر از همه جا مشغول تماشای تلویزیون بود رفت و بدون هیچ حرفی با شلیک یک گلوله به سرش او را کشت. بعد‌ها کریستیان در دادگاه ادعا کرد که قصد شلیک نداشته است و اسلحه خودبخود در رفته است. تلخی ماجرا زمانی دوچندان شد که چیان که بعد‌ها معلوم شد مبتلا به اسکیزوفرنیا بوده است اعتراف کرد که در مورد خشونت همسرش دروغ گفته است و او هیچ وقت آزاری به چیان نرسانده است. کریستیان در دادگاه محکوم به گذراندن ۱۰ سال حبس شد و چیان که با صلاحدید پدرش به خارج از آمریکا فرستاده شده بود، در خانه مادریش در کشور تاهیتی خود را حلق‌آویز کرد.

جنیفر هادسون/ خواننده و بازیگر
 
جنیفر هادسون در سال ۲۰۰۷ به خاطر بازی در نقش مکمل در فیلم "دختران رویایی" برنده جایزه اسکار شد و شهرت و اعتبارش در موسیقی هم با شرکت در سومین دوره آمریکن آیدِل روزبروز بیشتر میشد. سال ۲۰۰۸، اما غافلگیری تلخی برای جنیفر آماده کرده بود. در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۸ مادر و برادر جنیفر بر اثر حمله یک سارق به منزلشان با شلیک گلوله کشته شدند و جولیان، خواهرزاده ۷ ساله او هم ناپدید شد. متاسفانه اندکی بعد جسد جولیان در اتومبیلی که از خانواده هادسون سرقت شده بود، یافت شد.
 
این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)
 
با پیش رفتن تحقیقات پلیس در نهایت ویلیام بارفور، شوهر خواهر جنیفر و ناپدری جولیان به خاطر سرقت و قتل دستگیر شد. ویلیام هرگز اتهاماتش را نپذیرفت و تا روز دادگاه همچنان با قاطعیت ادعا می‌کرد مادرزن، برادرزن و پسر ناتنی ۷ ساله‌اش را به قتل نرسانده است. این قاطعیت البته تاثیری روی نظر هیئت ژوری نگذاشت و در روز دادگاه ویلیام بالفور به دلیل سرقت و ۳ قتل عمد، محکوم به گذراندن ۱۲۰ سال حبس شد که در حال حاضر همچنان مشغول گذراندن آن حکم است.

روی اوربیسون/ خواننده و ترانه سرا
 
شاید درخشان‌ترین دوران حرفه‌ای روی را بتوان دهه ۶۰ میلادی دانست، زمانی که ترانه‌هایی مانند "Only the lonely"و"oh, pretty woman" در میان ترانه‌های پرفروش آن زمان خودنمایی میکرد. اجرای روی از آن جهت با بقیه موزیسین‌های هم‌دوره‌اش متفاوت بود که او بدون رقصیدن و یا حرکت خاصی روی استیج، می‌توانست تنها با صدای قدرتمندش شما را مجذوب کند. هرچند که نیمه ابتدایی دهه ۶۰  برای روی پر بود از موفقیت و خاطرات شیرین، اما در سال ۱۹۶۶ همه چیز تغییر کرد. در این سال روی و همسرش کلودت در انگلیس مشغول موتورسواری بودند که یک تصادف رانندگی باعث مرگ کلودت شد. هنوز ۲ سال از این اتفاق تلخ نگذشته بود که آتش‌سوزی در منزل شخصی روی اوربیسون باعث مرگ تلخ دو تا از ۳ پسر او شد و طی این حادثه روی‌دوان ۱۱ و تونی ۶ ساله کشته شدند.
 
این سلبریتی‌ها و راز‌های تلخی که نمی‌دانید (۲)
 
این اتفاقات ناراحت کننده باعث شد روی ۲ سال هیچ ترانه‌ای ننویسد و در نهایت در سال ۱۹۷۵ تصمیم گرفت که خود را بازنشسته اعلام کند. روی البته در دهه ۸۰ میلادی از تصمیم بازنشستگی‌اش برگشت و تا زمانی‌که در سال ۱۹۸۸ بر اثر ایست قلبی برای همیشه چشم از دنیا ببندد، چند اثر درخشان و محبوب دیگر از خود به یادگار گذاشت.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
09:16 - 1399/12/05
همچین بخشی درباره ی سلبریتی های ایرانی هم بذارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
جراتشو ندارن
از اعتیاد و جاسوس بازی و خود فروشی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
تمامِ زنان ایرانی رفتارهایی مشابه چیان دارن.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
اونوقت رفتار مردای ایرانی چطوریه ؟؟؟؟؟؟
زیادی حرف میزنی
Iran (Islamic Republic of)
16:16 - 1399/12/05
چرا لیدی گاگا رو نمیذارید برای لیدی گاگا خیلی اتفاقات عجیبی اقتاو توی گوگل هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر