کواچ: باید تا لیگ جهانی بهتر شویم
۱۰۹۳۴۶
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۹
۳۱۲۵
واکنش سرمربی تیم ملی والیبال به شکست مقابل بلغارستان
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:‌ در بازی با بلغارستان بی‌نظم بازی کردیم و باید در زمانی که تا آغاز لیگ جهانی داریم بیشتر روی این مسئله کار کنیم تا بهتر شویم.
تسنیم: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:‌ در بازی با بلغارستان بی‌نظم بازی کردیم و باید در زمانی که تا آغاز لیگ جهانی داریم بیشتر روی این مسئله کار کنیم تا بهتر شویم.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران شب شب گذشته (جمعه) در نخستین مسابقه تدارکاتی خود مقابل بلغارستان با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد. ست های اول و دوم این مسابقه با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 19 به سود بلغارستان رقم خورد اما ملی‌پوشان کشورمان ست‌های سوم و چهارم را با امتیازات مشابه 25 بر 21 به پیروزی رسیدند تا کار به ست پنجم کشیده شود. ست پنجم نیز با نتیجه 15 بر 11 به سود بلغارستان به پایان رسید تا این تیم مسابقه را به سود خود رقم بزند.

اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر 2 تیم ملی والیبال کشورمان مقابل بلغارستان اظهار داشت: بازی سختی بود چون بلغارستان تیم قدرتمندی است اما تیم ما هم خوب بازی نکرد و اشتباهات زیادی داشتیم. در این مسابقه تمرکز نداشتیم و به این دلیل توپ‌های زیادی به خارج از زمین رفت.

او ادامه داد: در این مسابقه بدون سرویس بازی کردیم. 25 اشتباه سرویس داشتیم و فقط 2 امتیاز به دست آوردیم اما در دفاع روی تور خیلی خوب کار کردیم و 15 امتیاز به دست آوردیم درحالی که بلغارستان فقط 6 امتیاز گرفت.

کواچ گفت: در ست سوم ترکیب تیم را تغییر دادم که باعث شد دریافت بهتری داشته باشیم و عملکرد تیم بهتر شود. در آغاز مسابقه اشتباهات زیادی داشتیم و سرویس‌های بازیکنان بلغارستان به راحتی تبدیل به امتیاز می‌شد. من بازیکنان را در دیدارهای تدارکاتی جا به جا می‌کنم تا به ترکیب اصلی مورد نظر خودم در لیگ جهانی برسم.

او در پایان تأکید کرد: باید سخت کار کنیم. در این مسابقه بی‌نظم بازی کردیم و باید در زمانی که تا آغاز لیگ جهانی داریم بیشتر روی این مسئله کار کنیم تا بهتر شویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج