برگزاری جلسه برای تعیین سبد معیشت کارگران
۱۰۹۳۵۶۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
۱۳۸۵
امروز جلسه ی دیگری از شورای عالی کار برای تعیین و بررسی سبد معیشت کارگران برگزار می شود. کارگران چشم انتظار هستند تا در جلسه امروز عدد و رقم سبد معیشت نهایی شود.

خبرگزاری تسنیم: پنجمین جلسه رسمی کمیته دستمزد امروز برگزار می شود. این جلسه با حضور شرکای اجتماعی نمایندگان دولت, کارگران و کارفرمایان برگزار خواهد شد.

نمایندگان کارگری منتظر هستند تا جلسه امروزسبدمعیشت 1400 نهایی شود تا بر سر رقم آن توافق کنند. بعد از نهایی شدن رقم سبد معیشت جلسات شورای عالی کار وارد مرحله جدی و تعیین مزد می شود.

کمتر از یک ماه تا پایان سال باقی مانده است و به نظر می رسد که امروز پرونده سبد معیشت باید به جمع بندی برسد تا جلسات شورای عالی کار به صورت رسمی چانه زنی مزدی را آغاز کند.

طبق گفته ی کارگران درجلسه گذشته کمیته دستمزد, نماینده رسمی مرکز آمار امروز قرار است با جدول کامل هزینه ها و معیشت کارگران در جلسه حاضر شود. در صورتی که شرکای اجتماعی امروز به جمع بندی برسند عدد و رقم سبد معیشت کارگران نهایی می شود. پیش از این نمایندگان کارگران عدد و رقم سبد معیشت را حدود 10 میلیون تومان برآورد کرده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:19
Iran (Islamic Republic of)
15:30 - 1399/12/04
خدایا خودت به داد قشر ضعیف کارگر برس
Iran (Islamic Republic of)
17:18 - 1399/12/04
من یک کارگرم.دیت بردارید از این سیاه بازی.مملکت ما مملکت ارباب ورعیته.مملکت ما مملکت برده داریه.مملکت ما مملکت بردهاست.بخاطر همینه که در نظر سنجی جهانی ایران در رده ۲۰۹ قرار داره.جفت پوچیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج