عزیزی خادم: فدراسیونی تعاملی خواهیم داشت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۳۷۵۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
۹۰۱
نامزد تصدی ریاست فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در صورت پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال، با تعامل کار را در فدراسیون جدید پیش خواهد برد، گفت: اگر شرایط فوتبال روز ما خوب باشد حال مردم هم خوب خواهد بود.

ایرنا: نامزد تصدی ریاست فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در صورت پیروزی در انتخابات فدراسیون فوتبال، با تعامل کار را در فدراسیون جدید پیش خواهد برد، گفت: اگر شرایط فوتبال روز ما خوب باشد حال مردم هم خوب خواهد بود.

شهاب الدین عزیزی خادم در مناظره نامزدهای کاندیداهای فدراسیون فوتبال اظهار داشت: قبل از اینکه وارد بحث انتخاباتی شویم، باید بگویم که چه مجمع فدراسیون فوتبال من را انتخاب کند یا نه من شکر گزار خدا هستم.

وی افزود: من برنامه ای را در اختیار رسانه‌ها قرار دادم. کار کاملا میدانی و تحقیقاتی انجام شده و با بررسی هایی که صورت گرفته امیدوارم بتوانیم کار را به خوبی پیش ببریم.

نامزد تصدی عنوان ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در فوتبالی که برنامه حاکم نبوده، امیدوارم با برنامه محوری در راستای مجمع حرکت کنیم و رابطه متقابل با مجمع داشته باشیم.

وی ادامه داد: خود فیفا، فوتبال را یک تجارت می داند. چرا شرکت های صنعتی ترغیب نمی شوند به فوتبال؟ بحث عدم وجود استراتژی برای درآمدزایی است. برای رسیدن به یک مبحث باید آسیب شناسی کنیم. پروژه تجاری سازی در بحث باشگاهی منفی بوده است.

عزیزی خادم ادامه داد: استراتژی، بازاریابی مدون از برنامه های مختلف و خود برندسازی مجدد فدراسیون فوتبال از جمله برنامه ما است. باید به جزئیات پاسخ دهیم. از تغییر لوگو تا تلویزیون های اینترنتی همه می توانند برای فوتبال درآمدزایی کنند.

وی اضافه کرد: راه اندازی لیگ فوتبال مجازی هم در برنامه من وجود دارد و پیش بینی بودجه نیز صورت گرفته است.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: استفاده از نیروی انسانی با کیفیت در برنامه ما است چرا که هر جایی سیستم کار خوب از خود تولید کرده، برنامه و نیروی انسانی خوب داشته است. باید نیروی انسانی با کیفیت را در برنامه بیاوریم و با استفاده از آنها برنامه ها را اجرا کنیم.

عزیزی خادم اضافه کرد: باید فضا برد-برد باشد در غیر این صورت در سیستم دور خودمان می چرخیم. ما کار مطالعاتی کردیم. باید به سمتی برویم که با برنامه کار کنیم و آموزش ببینیم.

وی تصریح کرد: من فوتبال را یک بنگاه باکیفیت اقتصادی می بینم. باید از نیروی انسانی خوب استفاده کنیم و حتی اگر پیدا نکنیم باید فراخوان بدهیم. زمانی که فوتبال خوب باشد حال مردم هم خوب است.

عزیزی خادم ادامه داد: نقش حاکمیت و دولت. این لایحه سال ها متوقف شده است و بین دولت و مجلس رفت و آمد بود. تنها کاری که فدراسیون می تواند انجام دهد پیگیری است. تنها کاری که فدراسیون می تواند انجام دهد این است که نظرات را بگیرد.

وی ادامه داد: این لایحه کاهش تصدی گری دولت است. تقویت بنیادهای مالی باشگاه ها و شفاف سازی است. الان این کار باید به روز رسانی شود. مساله مهم و کار ویژه فدراسیون فوتبال صدور مجوز حرفه‌ای است.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: یکی از گرفتاری هایی که در بحث توسعه داریم، نگاه موقتی است. این نگاه برای هر کشوری مشکل ایجاد می کند. فدراسیون من کاملا تعاملی خواهد بود.

وی گفت: فوتبال دنیا از کرونا ۱۵ میلیارد دلار آسیب دید. فدراسیون فوتبال باید نقش نظارتی را اعمال کند. باید همه نگاه ها پایدار باشد. باید در مورد مباحث پسا کرونا فعالیت زیادی در همه زمینه ها داشته باشیم.

عزیزی خادم: فدراسیونی تعاملی خواهیم داشت

عزیزی خادم تصریح کرد: همه سیستم ها حتی ابرباشگاه های دنیا آسیب دیده اند. باید برنامه اقتصادی داشته باشیم تا فوتبال را توسعه دهیم. هم در بخش باشگاهی هم در بخش هیات استانی؛ البته نه اینکه پول و بودجه دهیم بلکه باید آنها پروژه تعریف کنند ما هم تامین بودجه کنیم. به ویژه در مناطق محروم.

وی در خصوص ارتقا تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: فوتبال ملی جزئی از منافع ملی است. اتفاقاتی که افتاده برای مدیریت بعدی فدراسیون به ارث خواهد ماند. ما به سمتی خواهیم رفت که برنامه مدونی داشته باشیم که قابلیت اجرا داشته باشد. درحوزه فنی و حقوقی باید خوب عمل کنیم.

عزیزی خادم اضافه کرد: باید از بهترین و متخصص ترین افراد در هر حوزه استفاده کنم. حتی اگر عضو مجمع باشد و به من رای نداده باشد اگر مفید باشد باید از او استفاده کنیم. باید نگاه ملی داشته باشیم.

نامزد تصدی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال اضافه کرد: عدم نتیجه گیری فضایی است که بر فوتبال ما و تیم های ملی مختلف حاکم است و چالش های زیادی ایجاد کرد. تیم ملی فوتبال ما روی لبه تیغ حرکت می کند. می‌بایست دولت، حاکمیت، مجلس و همه متحد شویم تا تیم به جام جهانی برود. این باعث شده تا مردم از فوتبال گریزان شود. باید اعتبار، اعتماد و افتخار به فوتبال ما بازگردد.

عزیزی خادم اضافه کرد: حداقل بالای ۱۵ الی ۱۶ میلیون دلار می توانیم از تیم ملی بزرگسالان پول‌سازی کنیم که این هدف و مسوولیت ویژه را دارد. هر جا تیم ملی فوتبال ما متوقف شود سایر بخش‌ها هم متوقف خواهد شد. در حال حاضر در برهه خطرناکی قرار داریم که می تواند منجر به بحران شود. باید موشکافانه شرایط را بررسی کنیم. امیدوارم تیم ملی را راهی جام جهانی کنیم.

وی با اشاره به برنامه هایش برای تیم امید خاطرنشان کرد: تیم امید ما یک آرزوی دیرینه دارد که حضور در المپیک است. باید با تجهیز امکانات و منابع این تیم را راهی المپیک ۲۰۲۴ پاریس کنیم.

عزیزی خادم اضافه کرد: حوزه زنان نباید نادیده گرفته شود. باید این الزام را برای باشگاه ها بگذاریم که فوتبال زنان در سراسر ایران دیده شود.البته در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی راه آسان‌تری داریم.

وی گفت: با تمام قدرت از این موضوع دفاع خواهم کرد. باشگاه ها را باید به سمت فعالیت در فوتسال و فوتبال زنان و اقتصادی کردن آنها سوق دهیم.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اضافه کرد: امروز در یک آزمون بزرگ قرار داریم. الان به بحرانی خوردیم که در تمام حوزه‌ها حتی توسعه استان‌ها به صعود تیم ملی به جام جهانی وابسته است. سرانجام امیدوارم این کار را به سرانجام برسانیم.

وی در خصوص بخش دیپلماسی در ورزش تصریح کرد: رویکرد فدراسیون من مبتنی بر تعامل است. وقتی از دیپلماسی صحبت می کنیم باید در حوزه تنش زدایی کار کنیم و از طرفی در همه حوزه ها از دیپلماسی استفاده کنیم. ورزش به خودی خود یکی از بال های مهم دیپلماسی است. ورزش به کمک دیپلماسی آمده است. فوتبال به عنوان یک ابرپدیده می تواند در این زمینه موثر ظاهر شود.

عزیزی خادم اشاره کرد: در فوتسال به جایگاه اصلی مان باز می گردیم. همین وحید شمسایی می تواند در فضای دیپلماسی به ما کمک کند. علیرضا فغانی، موعود بنیادی فر، شهرزاد مظفر از جمله دیگر افرادی هستند که می توانند در این نوع تعامل به ما کمک کنند.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فدراسیون فوتبال نیازمند یک کارگروه فراتر از یک کمیته است. این هم به همان نیروی انسانی کارآمد بازمی‌گردد. ما در حال حاضر باید ۲۰ - ۳۰ نفر را در فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشیم اما نداریم. باید تاثیرگذار باشیم.

وی گفت: باید در حوزه تفاهم نامه ها فعالیت کنیم. باید استراتژی مناسب با فیفا و ای اف سی داشته باشیم.

عزیزی خادم اضافه کرد: فدراسیون در سال ۲۰۱۰ یک میلیون دلار پول بلوکه شده داشت. می‌توانیم این پول را در فضای کنونی به فدراسیون تزریق کنیم.

وی در مورد توسعه فوتبال پایه تصریح کرد: توسعه فوتبال پایه نیازمند توسعه در تمام حوزه ها است. باید مجموعه کامل باشد. از نوع مربی و آموزش گرفته تا سایر عوامل. جزئیات لازم را در نظر گرفتیم. حتی نوع رفتار مربیانی که در مدارس فوتبال فعالیت می کنند.

عزیزی‌خادم تصریح کرد: زمانی شورای راهبردی فدراسیون فوتبال در اختیار من بود و آن زمان هیچ اطلاعاتی راجع به توسعه در بخش‌ها و استان‌های مختلف وجود نداشت.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فوتبال برای همه است، برای کل ایران. هم اکنون ۲۷ استان از این ظرفیت استفاده نمی کنند. اینکه چند استان در فوتبال فعالیت جدی ندارند دغدغه اصلی من است و با جدیت دنبال این موضوع خواهم رفت. دو معاونت در این زمینه در فدراسیون در نظر گرفتیم.

وی گفت: باید از متخصص‌ترین افراد به عنوان مدیر فنی در سطح دنیا استفاده کنیم. برخی حتی فلسفه فوتبال را به ما یاد می‌دهند. فیفا و AFC بخش اعظمی از این هزینه را می دهند و ما در تمام بخش ها از این مدیران فنی استفاده خواهیم کرد و می‌توانم بگویم که این نقطه عطفی برای فوتبال ما خواهد بود.

وی اضافه کرد: نگاه تیم مدیریت من نگاه توسعه محور در بحث پایه است چرا که بخش اعظمی از استان‌ها لیگ و به فوتبال دسترس ندارند. در حوزه زنان هم با نگاه توسعه پیش خواهیم رفت.

عزیزی خادم گفت: بازیکنان ملی با ظرفیت را باید به کار بگیریم. باید فضا باز باشد تا این نفرات بیایند و فعالیت کنند. باید شایسته و صلاحیت گزینه خواهیم کرد.

وی گفت: رویکرد من در مبارزه با فساد قاطعانه است. باید در مقابل این فضا راهکار بدهیم. من برنامه های خودم را دارم. باید کالبد شکافی کنیم و دلایل رشد فساد را بدانیم چه هست. به نظر من عدم شفافیت در قراردادها و هزینه های خارج از ردیف.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اضافه مرد: عدم به روز رسانی مالی هم در این شرایط تاثیرگذار است. باید نظام شفافی ایجاد کنیم و ترک تشریفات را به حداقل برسانیم. باید همه در فضای عادلانه شرکت کنند و برنامه‌ هایشان را عرضه کنند.

عزیزی خادم گفت: مردم بدانند در شرط بندی هر بازی لیگ برتر ۵ میلیون دلار جام حذفی سه و نیم و لیگ یک، یک میلیون دلار درآمد در شرط‌بندی دارد. تحمل ما در مبارزه با فساد صفر است. اگر برخورد شود نفر دومی در این زمینه گام برنخواهند داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان