وزیر خاتمی: احمدی‌نژاد استاد جنگ روانی است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
لاله زار مال_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
۱۰۹۳۸۶۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
۱۱۶۸
دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات گفت: احمدی نژاد استاد جنگ روانی و جوسازی است اخیرا هم از 22 بهمن به این سو به نوعی شروع به مظلوم نمایی می کند.

 سایت نواندیش: دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات گفت: احمدی نژاد استاد جنگ روانی و جوسازی است اخیرا هم از 22 بهمن به این سو به نوعی شروع به مظلوم نمایی می کند.

"علی صوفی"، دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات و وزیر سابق تعاون در دولت دوم سید محمد خاتمی  درباره مطرح شدن بحث انتخابات مهندسی شده از سوی احمدی نژاد و "مظلوم نمایی های" اخیر او گفت: "انحرافی که در مجرای صحیح انتخابات رخ می دهد در بدو امر، به طور کامل به نفع یک جریان و به ضرر جریان مقابل آن صورت می گیرد. حال آن جریانی که از آن استفاده می کند بسیار خوشحال است چراکه می داند در رقابت نمی تواند پیروز شود و از اینکه کسانی آمدند و رقبایشان را حذف کردند تا اینها پیروز شوند بسیار خشنود هستند اما این انحراف در بدو امر یک زاویه کوچکی دارد اما هر چه جلوتر می رود زاویه آن بزرگتر می شود و آن زمان خود همین جریان را هم در بر می گیرد چون اصولگرایان هم بین خودشان رقابت دارند."

او افزود: به هر حال آن رقابتی که بین آنها و جریان مقابل وجود داشته با این مهندسی انتخابات به نفع آنها تمام شده اما در درون خودشان با یکدیگر رقابت دارند. از این رو دامنه این انحراف گسترده تر می شود و به تدریج خود جریان اصولگرایی را نیز در بر می گیرد. به بیانی دیگر رقابت های اینها را هم تحت تاثیر قرار می دهد در نتیجه می بینند عده ای بر عده ای دیگر ترجیح داده می شوند و ناظران و دست اندرکاران آنها در مجموع در حال اعمال نفوذ هستند و خودشان گزینشی پیش از گزینش مردم انجام می دهند.

این چهره سیاسی اصلاح طلب عنوان کرد: بنابراین این فساد و انحرافی که بوجود آمده دامنه آن چنان گسترده شده که رقابت های داخلی اصولگرایان را نیز متاثر کرده است از این رو به همین دلیل اصولگرایان بحث مهندسی انتخابات را که حتی مطرح شدنش را کُفر ابلیس می دانستند حتی قبلا آن را فضاسازی برای یک فتنه تلقی می کردند و به طور کامل و قاطع آن را رد می کردند اما الان وقتی نوبت به خودشان رسید همان عناوین را مطرح می کنند.

استاندار اسبق گیلان (در دولت اول سید محمد خاتمی) افزود: "آقای احمدی نژاد به هر حال در دور گذشته انتخابات کاندیدا شد و در نتیجه رد صلاحیت شد از این رو این مسئله را مهندسی انتخابات تلقی می کند مبنی بر اینکه مثلا اگر به او اجازه می دادند او پیروز می شد اما برای اینکه او پیروز نشود او را حذف کردند. در این دوره هم احمدی نژاد با همان شگرد مخصوصش، مثل گذشته تلاش دارد جنگ روانی به پا کند به بیانی دیگر او از ابتدای ورودش به عرصه سیاسی به انحاء مختلف تلاش می کرد فضا را تغییر دهد به گونه ای که حتی این احساس را به وجود آورد که همین الان امام زمان ظهور می کند.

صوفی یادآور شد: حتی شنیده شده که مثلا برخی طرح های عمرانی در سطح شهر را مطرح کرده بود که آماده سازی برای ظهور امام زمان است بعد از اینکه به عرصه انتخابات آمد در آنجا هم این شور را ایجاد کرد و مخالف خوانی کرد و بر موج نارضایتی مردم سوار شد و با یک شگردهای پوپولیستی توانست پیروز انتخابات شود. پس از آن هم این روند را ادامه داد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ابراز کرد: احمدی نژاد استاد جنگ روانی و فضاسازی است اخیرا هم از 22 بهمن به این سو به نوعی شروع به مظلوم نمایی می کند و حتی کلیپ هایی را منتشر کرده و همان اظهارات قبلی اش را تکرار می کند مبنی بر اینکه ما نمی دانیم وقتی ما می خواهیم به مردم پول بدهیم چرا عده ای ناراحت می شوند. در حال حاضر هم می گوید ما نمی دانیم چرا وقتی اکثریت جامعه می خواهند یک کاندیدایی را انتخاب کنند و از آن کاندیدا درخواست می کنند بیاید چرا عده ای ناراحت می شوند!!!

صوفی تصریح کرد: بنابراین این قبیل اظهارات تکراری احمدی نژاد کاملا از یک روشی و وضعیت روانی حکایت می کند که او آن را مهندسی انتخابات تلقی می کند مبنی بر اینکه عده ای از آمدن او به عرصه انتخابات ترسیده اند چراکه اگر او بیاید رأی می آورد از این رو عده ای در حال مهندسی انتخابات هستند تا او را حذف کنند و خودشان پیروز شوند.

او ادامه داد: از سوی دیگر آقای حدادعادل هم سخنان و بحث هایی را مطرح می کند که بهانه به دست احمدی نژاد داده است در مجموع هر کدام از اینها با شدت و ضعف این نگرانی را مطرح می کنند مثل اینکه جریان اصولگرایی می خواهد با تمام دستگاه هایی که در اختیار دارد از جمله صداوسیما و شگردهایی که دارد می خواهد یک نفر را قبل ار انتخابات انتخاب کند و بقیه را به انحاء مختلف حذف کند و زمینه را به طور کامل برای پیروزی آن شخص مهیا کند. بنابراین اینها هم پذیرفته اند بالاخره ناظران انتخابات بی طرف نیستند یا دستگاه های حاکمیتی در انتخابات به ویژه صداوسیما بی طرف نیست و به گونه ای جانبدارانه وارد انتخابات می شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی