حراج یک نسخه از نقاشی بنکسی
۱۰۹۳۹۰۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
۹۱۹
انتظار می‌رود که یکی از نقاشی‌های بنکسی، بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار پوند به فروش برسد.  
باشگاه خبرنگاران جوان: انتظار می‌رود که یکی از نقاشی‌های بنکسی، بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار پوند به فروش برسد.
 
یک نسخه از نقاشی بنکسی به حراج گذاشته می‌شود
 
به نقل از رویترز، یک نسخه از نقاشی «دختری با بادکنک» اثر بنکسی به همراه عکسی از کیت ماس، مدل انگلیسی، جاذبه‌های اصلی یک حراجی در این هفته به مناسبت ۷۰ سالگی هنر انگلیس است.
 
این فروش که «انگلیس جالب است.» نامگذاری شده در خانه حراج بونهامز در لندن برگزار می‌شود و علاوه بر دو مورد ذکر شده چکمه‌هایی که توسط دیمین هیرست طراحی شده به نمایش خواهد گذاشت.
 
جنت هاردی، رئیس این حراجی می‌گوید: این حراج برای جشن گرفتن خلاقیت در انگلیس از سال ۱۹۵۰ است و ما به تمام جنبه‌های خلاقیت می‌پردازیم. نه تنها موارد هنری، بلکه تصاویر، موارد مربوط به دنیای سرگرمی و یادگاری‌ها نیز به فروش خواهند رسید.
 
نقاشی «دختری بابادکنک» تصویری از یک دختر بچه است که یک بادکنک قرمز رنگ به شکل قلب را در دست دارد. این نقاشی در ابتدا به صورت یک نقاشی دیواری در پل واترلو در لندن کشیده شده بود و از آثار برجسته بنکسی محسوب می‌شود. نسخه نقاشی شده این اثر در سال ۲۰۱۸ و لحظاتی پس از آنکه به مبلغ ۱.۴ میلیون دلار به فروش رسید، به وسیله دستگاهی که در قاب آن کارگذاری شده بود، خرد می‌شود.
 
این نسخه یکی از ۱۸ نقاشی است که از بنکسی در حراجی بونهامز به فروش می‌رسد. انتظار می‌رود این نقاشی بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار پوند به فروش برسد.
 
این حراجی در تاریخ ۲۵ فوریه برگزار خواهد شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج