بهزاد نبوى رئيس نهاد اجماع ساز اصلاح‌طلبان شد
۱۰۹۴۳۷۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
۱۴۸۵
سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان ایران گفت: مجمع عمومی نهاد اجماع ساز عصر چهارشنبه تشکیل جلسه داد و بعد از تصویب آیین نامه و مشخص شدن ارکان نهاد اجماع ساز، انتخابات برای تعیین ارکان و مسئولان این جبهه برگزارگردید. در این جلسه بهزاد نبوی به عنوان رییس، حسین مرعشی و حسین کمالی نواب رییس و آذر منصوری به عنوان سخنگو و علی باقری به عنوان دبیر جبهه اصلاح طلبان ایران انتخاب شدند.

ایرنا: سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان ایران گفت: مجمع عمومی نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان، بهزاد نبوی و آذر منصوری را به ترتیب به عنوان رییس و سخنگوی این نهاد انتخاب کرد.

«آذر منصوری» اظهارکرد: مجمع عمومی نهاد اجماع ساز عصر چهارشنبه تشکیل جلسه داد و بعد از تصویب آیین نامه و مشخص شدن ارکان نهاد اجماع ساز، انتخابات برای تعیین ارکان و مسئولان این جبهه برگزارگردید.

بهزاد نبوى رييس نهاد اجماع ساز اصلاح‌طلبان شد

وی افزود: در این جلسه بهزاد نبوی به عنوان رییس، حسین مرعشی و حسین کمالی نواب رییس و آذر منصوری به عنوان سخنگو و علی باقری به عنوان دبیر جبهه اصلاح طلبان ایران انتخاب شدند.

قائم مقام حزب اتحاد ملت با بیان اینکه در مورد انتخاب مسئولان کمیته ها در جلسه بعد تصمیم‌گیری خواهد شد، بیان کرد: وقت کافی در جلسه امروز برای انتخاب روسای کمیته های نهاد اجماع ساز وجود نداشت. بعد از انتخاب مسئولان آن، خود کمیته ها در مورد ترکیب اعضا و انتخاب هیات رییسه مجموعه خود تصمیم گیری خواهد کرد.

منصوری گفت: زمان زیادی صرف تدوین و تنظیم آیین نامه نهاد اجماع ساز برای دموکراتیک عمل کردن و شفافیت در این نهاد شد. این آیین نامه نسبت به آیین نامه های قبلی نهادهای ائتلافی اصلاح‌طلبان تغییرات زیادی داشت. در بخش احزاب، نوسازی گفتمانی اصلاح‌طلبان، وظایف و ماموریت ها، تحقق اجماع و ائتلاف حداکثری بین جریان اصلاحات و پرداختن به سازکارهایی که بتوانند در جهت تحقق اهداف نهاد ائتلافی اصلاح طلبان عمل کند، مواردی بود که در آیین نامه این مجموعه گنجانده شد.

وی افزود: شفافیت نهاد اجماع ساز و پاسخگویی عملکرد نهاد در قبال منتخبین نهاد، نیز از جمله مواردی بود که سعی شد به عنوان تغییرات جدی در آیین نامه جدید لحاظ شود. بحث پی‌گیری عملکرد منتخبان فعلی و پایش و ارزیابی عملکرد آنها و پرداختن جدی به مقوله فساد در ابعاد وسیع چه در کشور و رصد عملکرد کسانی که با حمایت نهاد اصلاح طلبان به نهادهای انتخابی راه خواهند یافت، نیز با حساسیت زیادی در آیین نامه جدید لحاظ شد.

این فعال اصلاح طلب با اشاره به اینکه پایش مداوم عملکرد منتخبین از جمله موضوعات مهم درج شده در آیین نامه بود، خاطرنشان کرد: در آیین نامه تلاش برای انتخاباتی که ضمن تامین الزامات مشارکت حداکثری مردم، بتواند رقابتی را بین جریان‌های سیاسی ایجاد کند که در تراز قانون اساسی باشد و انتخابات به گونه ای برگزار شود که روح جمهوریت در ارتباط با آزادی و انتخاباب آزادانه مردم تامین شود، نیز لحاظ شد.

منصوری ادامه داد: بعد از اینکه پروتال رسانه‌ای نهاد اجماع‌ساز راه‌اندازی شود، همه این موارد برای ارزیابی، قضاوت و نقد عملکردها، منتشر شده ودر اختیار مردم و مخاطبان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه با تشکیل نهاد اجماع ساز، فعالیت‌های شورای عالی و جبهه هماهنگی اصلاحات بلا موضوع تلقی شد، اضافه کرد: قانون احزاب را برای اینکه بتوانند در بیش از یک ائتلاف شرکت کنند، آزاد گذاشته است، ولی در عمل یک حزب نمی تواند در بیش از یک ائتلاف حضور داشته باشد. با این نگاه با شکل گیری نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان عملا فعالیت شوراها و جبهه‌های گذشته متوقف شد.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
20:49 - 1399/12/06
این یارو ۴۵۰ مفت به همه نماینده ها نداد ؟ یادتون رفته ؟
دزدی نهادینه شده .اصلاح و مصلح و اصول و پشمک گرا هم نداره .
Iran (Islamic Republic of)
20:56 - 1399/12/06
این فسیل هنوز حرکت میکند:!!!
Iran (Islamic Republic of)
21:01 - 1399/12/06
با این گندی که تبخیر امید زدواینکه نه استیضاح ونه توبیخ دیگه کسی پای صندوق نمیاد این یکی هم میگه قول دادم مال اون زمان بود!
اگر فلانی بیاد دلار ۵تومان می شه!؟
ملت دیگه فریب این بازی های را نمی خورند.
Iran (Islamic Republic of)
21:01 - 1399/12/06
کار مفیدش چیه ...گول زدن مردم?
Iran (Islamic Republic of)
21:08 - 1399/12/06
ایشون خیلی جوان هست یه با تجربه تر بزارید!!!
Iran (Islamic Republic of)
21:25 - 1399/12/06
در این گیرودار وانفسا تنها چیزی که براشون اهمیت داره صندلی ریاسته. ببین از چه موقع به تکاپو افتادند. بعد هم میگن: رییس جمهور که کاره ای نیست !!!
Iran (Islamic Republic of)
21:50 - 1399/12/06
نشانهای مرگ دز چشماش هویداست
Iran (Islamic Republic of)
22:43 - 1399/12/06
ببینید دوستان
من هم از دست اینا دل خوشی ندارم
از این اوضاع هم اصلا راضی نیستم
انتقادات زیادی هم دارم
اما قبول کنید که راه چاره در قهر کردن از صندوقها نیست
باید ناامید نشیم و آهسته آهسته به مردمسالاری دینی برسیم
بالاخره بین بد و بدتر باید انتخاب کرد. قبول ندارید؟
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
حالم از این حرف زدنت بهم میخوره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
اشکالی نداره
حالت از حرف من به هم بخوره
اما من به مردمسالاری دینی پایبند هستم
و همیشه از جبهه اصلاحات دفاع میکنم
چون اصلاح طلبان در خط مردم قرار دارند
Iran (Islamic Republic of)
01:31 - 1399/12/07
سلام از اصلاح طلب خواهش دارم طبق قران مجید عمل کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
درخواستت بسیار نیکو است :))
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج