تداوم نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو
۱۰۹۴۳۸۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
۲۱۷۷
در حالی که قیمت ها در بازار خودرو در چند روز گذشته قفل شده بود طی ۴۸ ساعت اخیر ریزش قیمت ها دوباره در این بازار آغاز شد؛ این ریزش قیمت ها به طوری است که پراید ۱۱۱ از ۱۲۸ میلیون تومان در اواسط هفته جاری امروز به ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است.

خبرآنلاین: ریزش قیمت ها در بازار خودرو همزمان با تغییر روند ارز در اواسط هفته جاری متوقف شد با این وجود خریداران به امید ریزش بیشتر قیمت ها پس از مسیری که این بازار در اواخر بهمن و اوایل اسفند وارد آن شد از بازار خارج شدند و فروشندگان نیز از ترس ریزش بیشتر قیمت ها اقدام به فروش خودرو خود کرده اند؛ رکود به وجود آمده در بازار شب عید خودرو موجب شد تا در اواخر هفته جاری ریزش قیمت ها دوباره در این بازار از سر گرفته شود.

در حالی ریزش قیمت ها در بازار خودرو و یا بازارهای موازی مانند موبایل تداوم یافته است که قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز هنوز وارد فاز ریزشی نشده اند.

ریزش قیمت های دو روز اخیر تا جایی بوده است که پراید ۱۳۲ از ۱۱۳ میلیون تومان امروز به ۱۱۲ میلیون تومان رسیده است و یا پراید ۱۱۱ از ۱۲۸ میلیون تومان امروز به ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است؛ در این مدت اما قیمت خودروهایی نظیر پراید ۱۳۱ و پراید ۱۵۱ بر روی ۱۱۰ میلیون تومان ثابت مانده اند.

تداوم نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو

در بین خودروهای گروه پژو خودرو ۲۰۶ تیپ ۲ این گروه از ۱۹۶ میلیون تومان در اواسط هفته امروز به ۱۹۲ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ این گروه نیز در حالی امروز ۲۵۹ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در دو روز گذشته ۲۶۹ میلیون تومان قیمت داشته است و یا خودرو ۲۰۷ اتوماتیک نیز از ۳۹۰ میلیون تومان در اواسط هفته امروز به ۳۸۳ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس ساده نیز در حالی امروز ۲۱۵ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در اواسط هفته جاری ۲۱۶ میلیون تومان قیمت داشته است.

خودروهای گروه تیبا نیز از این ریزش قیمت های اخیر در امان نمانده اند به طوری که تیبا ۲ از ۱۳۲ میلیون تومان در اواسط هفته جاری امروز به ۱۳۱ میلیون تومان رسیده است و یا تیبا صندوقدار نیز امروز در حالی ۱۲۰ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در اواسط هفته جاری ۱۲۲ میلیون تومان قیمت داشته است.

گفتنی است که خودرو دنا معمولی نیز از ۲۷۷ میلیون تومان در اواسط هفته جاری امروز به ۲۷۴ میلیون تومان رسیده است و سمند LX نیز از ۱۸۷ میلیون تومان در اواسط هفته جاری امروز به ۱۸۵ میلیون تومان رسید است.

در این مدت خودروهای مونتاژ اما روند یکسانی را در پیش نگرفته اند و در حالی که قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۸۳۵ میلیون تومان در اواسط هفته جاری با افزایش ۱۰ میلیون تومانی امروز به ۸۴۵ میلیون تومان رسیده است مدل ۹۹ این خودرو ۵ میلیون تمان کاهش قیمت داشته است و این خودرو امروز به قیمت ۹۲۰ میلیون تومان رسیده است و خودرو سوزوکی گراند ویتارا و سیتروئن سی ۳ در این مدت به ترتیب بر روی ۹۶۵ و ۸۵۵ میلیون تومان ثابت مانده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:6
Iran (Islamic Republic of)
21:14 - 1399/12/06
اینها واقعا قیمت این ماشینهاست خجالت آور است
Iran (Islamic Republic of)
21:17 - 1399/12/06
وای چقدر کم شده ماشالله الله برکت الا
Iran (Islamic Republic of)
21:28 - 1399/12/06
وای مرسی چقدر ارزان شده..
Iran (Islamic Republic of)
21:48 - 1399/12/06
عزیز پراید از ۱۱۳ شده ۱۱۲ یعنی چی
تا زمانی که قیمت به ۸۰ خودش برنگرده نگین ارزان شده مردمو گوسفند فرض کردین
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1399/12/06
همه اظهارتون دروغ است ،بروید از نزدیک قیمتهارا ببینید
Iran (Islamic Republic of)
22:14 - 1399/12/06
یجور نوشته ریزش قیمتها..انگار چه خبره. پراید از ۱۲۳ میلیون شده ۱۲۲ میلیون!!! برای یه میلیون دارین خودکشی میکنین؟ اگه سی میلیون هم بشه مفت نمی ارزه
Iran (Islamic Republic of)
22:14 - 1399/12/06
با اینهمه ریزش چقدر احساس خوشبختی میکنم
Iran (Islamic Republic of)
00:08 - 1399/12/07
یعنی خدا وکیلی خودتان شرم نمی کنید از این مطالبی که می نویسید ریزش قیمت ها پراید از ۱۱۳ شده ۱۱۲ یعنی چی ریزش یعنی پراید از ۱۱۳ شده ۷۰ حیفه تان میاد قیمت ها رو کم کنید
Iran (Islamic Republic of)
01:00 - 1399/12/07
بابا بیتونه خودتونید ریزش ریزش کدوم ریزش اگه پارس شود 12 میلیون درسته 50 هزرار دیگه ریزشه
Spain
01:16 - 1399/12/07
اووووووووقم میگیره از این زندگی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج