انتقاد تند کاپلو از داور بازی رئال مادرید و آتالانتا
۱۰۹۴۴۴۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱
۱۱۲۰
آتالانتا در مقابل رئال مادرید در برگامو شکست خورد و حالا خطر حذف از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را حس می‌کند. اخراج فرویلر از نظر رسانه‌ها و فوتبالدوستان در ایتالیا بحث برانگیز بوده است.

فوتبالی: آتالانتا در مقابل رئال مادرید در برگامو شکست خورد و حالا خطر حذف از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را حس می کند. اخراج فرویلر از نظر رسانه ها و فوتبالدوستان در ایتالیا بحث برانگیز بوده است.

این بازیکن در نیمه اول به علت خطا روی مندی در بیرون محوطه جریمه با کارت قرمز مستقیم مواجه شد چرا که داور اعتقاد داشت که جلوی موقعیت مسلم گلزنی را گرفته است هر چند که برخی در ایتالیا نظر دیگری دارند که یکی از آنها فابیو کاپلو مربی اسبق فوتبال ایتالیا است.

انتقاد تند کاپلو از داور بازی رئال مادرید و آتالانتا

کاپلو در انتقادی تند از تیم داوری بازی آتالانتا و رئال مادرید گفت: "صحنه اخراج، یک بازی زیبا را ویران کرد و از بین برد. خیلی دوست داشتم که ببینم پرس نفر به نفر گاسپرینی در مقابل رئال مادرید هم جواب می دهد یا نه. به نظرم این خطا، روی آخرین مهاجم رئال مادرید نبود به خصوص که مندی داشت به سمت خارج از محوطه جریمه حرکت می کرد.

تصمیم داور را درک نمی کنم چرا که بازی را به صورت کامل وداع کرد. شب گذشته در بازی لاتزیو و بایرن مونیخ یک پنالتی واضح به سود تیم ایتالیایی در زمانی که نتیجه 1-0 به سود بایرن بود، گرفته نشد. دیروز آن اتفاق رخ داد و امروز هم صحنه اخراج رخ داد. کم کم دارم به داوری ها شک می کنم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج