تیم قدیمی‌ترین مجله سینمایی ایران تغییر کرد
۱۰۹۴۴۶۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
۱۰۲۵
مجله «فیلم» به عنوان قدیمی‌ترین مجله سینمایی ایران دچار تغییر و تحولات در تیم مدیریتی خود شد.

خبرگزاری ایرنا: مجله «فیلم» به عنوان قدیمی‌ترین مجله سینمایی ایران دچار تغییر و تحولات در تیم مدیریتی خود شد.

 دبیر تحریریهٔ مجله فیلم با انتشار مطلبی در اینستاگرام از تغییرات اساسی در تیم مدیریتی این مجله و کناره‌گیری اجباری بنیان‌گذاران این نشریه خبر داد.

تیم قدیمی‌ترین مجله سینمایی ایران تغییر کرد

عباس یاری دبیری، ضمن اشاره به جدایی خودش و هوشنگ گلمکانی از تیم مدیریتی این مجموعه نوشت: با درگذشت مسعود محرابی که صاحب امتیاز این مجله بود، پسر زنده یاد محرابی سکان این نشریه را به دست گرفته و بنیان‌گذاران این نشریه توسط صاحب امتیاز جدید کنار گذاشته شده‌اند.

عباس یاری اعلام کرد: طی این سال‌ها دوره‌های هولناکی مثل جنگ و موشک و بمب و تحریمِ بخشی از تهیه‌کنندگان و بی‌کاغذی و بی‌پولی را پشت سر گذاشته‌ایم اما خوشحالیم خاطرات ماندگاری از حضور پرمهر شما در قلب‌مان به یادگار مانده که با هیچ بهای مادی قابل محاسبه نبوده و نیست.

وی در ادامه افزود: حالا پانصد و هشتاد و یکمین شمارهٔ ما این بار با یک تاخیر شش روزه، اما به‌«سلامت» منتشر شده است. آرزو می‌کنم این کشتی با پیاده شدنِ اجباریِ بنیانگذارانش توسط پویا مهرابی، مدیر تازهٔ مجله فیلم که وارث امتیاز پدر شده، با همان سلامت، به راهش ادامه دهد.

 مسعود مهرابی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامهٔ فیلم بود و هوشنگ گلمکانی و عباس یاری، دبیری شورای نویسندگان و دبیری تحریریه این مجله را برعهده داشتند. این نشریه در سال ۱۳۶۱ با نام «سینما در ویدئو» آغاز به کار کرد و از سال ۱۳۶۲ به فیلم تغییر نام داد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج