چرا کفاشیان دست از سر فوتبال برنمی دارد؟
۱۰۹۴۷۹۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
۱۱۶۰
پیشکسوت فوتبال ایران نسبت به عملکرد کیومرث هاشمی در ورزش کشور و ورودش برای انتخابات فدارسیون فوتبال انتقادات تندی را مطرح کرد.

خبرگزاری فارس: پیشکسوت فوتبال ایران نسبت به عملکرد کیومرث هاشمی در ورزش کشور و ورودش برای انتخابات فدارسیون فوتبال انتقادات تندی را مطرح کرد.

ابراهیم قاسمپور در مورد انتخابات ریاست فدارسیون فوتبال اظهار داشت:من به عنوان یک فرد فوتبالی ترجیح می دهم علی کریمی یا یک گزینه فوتبالی رئیس فدراسیون شود. کریمی خاک این فوتبال را خورده و حقش است رئیس فدراسیون شود. ممکن است در این مورد ضعف هایی هم داشته باشد اما آن ضعف ها با استفاده از مدیران کاربلد حل می شود. به غیر از کریمی فقط آجورلو است که گزینه فوتبالی محسوب مى شود و حداقل در این فوتبال کار کرده است.

وی ادامه داد:سوال مهم برای من این است که هاشمی قبلا چه کاری در ورزش کرده که الان می خواهد رئیس فدراسیون فوتبال شود؟ تیم بزرگ پاس را همین هاشمی به نابودی کشاند بعد مى خواهد رئیس فدراسیون شود؟ واقعا متوجه این مسائل نمی شوم.

پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با فعالیت های اخیر علی کفاشیان و حمایت از کیومرث هاشمی گفت:چرا کفاشیان دست از سر فوتبال برنمی دارد؟ چرا همیشه کفاشیان در همه جای فوتبال هست؟ مگر کفاشیان فوتبالیست بوده یا یک سابقه فوتبالی دارد که همیشه هست؟ امثال کفاشیان خوب سیاسی کاری را بلد هستند و می دانند در چنین رای گیری هایی چطور رفتار کنند تا آدم مورد تایید خودشان رای بیاورد.

قاسمپور درباره مسئله دخالت دولت و وزارت ورزش در انتخابات فدارسیون فوتبال تاکید کرد: دولت دوست دارد در فوتبال دخالت کند چون این رشته جذاب است و از کنار فوتبال به همه چیز مى رسند. واقعا شاید اگر دولت و وزات ورزش دخالت نکنند شاهد انتخابات سالم و درستی باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج