آذری: فیفا نقشی در بسته بودن پنجره ندارد
۱۰۹۵۱۴۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
۸۸۸
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فولاد آرنا شرایط میزبانی دارد وقتی تیم فولاد در اهواز تمرین می‌کند پس باید میزبان مسابقات لیگ برتر هم باشد.

خبرگزاری میزان: مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فولاد آرنا شرایط میزبانی دارد وقتی تیم فولاد در اهواز تمرین می‌کند پس باید میزبان مسابقات لیگ برتر هم باشد.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد اخبار اخیر پیرامون احتمال لغو بازی‌های فوتبال در خوزستان با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا در این استان اظهار داشت: دیروز سازمان لیگ به ما نامه زد و ما هم جواب دادیم. باشگاه ما هیچ مشکلی برای میزبانی در فولاد آرنا ندارد. سیستم‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را توسعه دادیم و مشکلی وجود ندارد. بحث اقامت هتل، اما به ما مربوط نیست و به حوزه مربوطه ارتباط دارد. با این حال تا جایی که می‌دانم هتل‌های اهواز پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند و آنچه در حیطه وظایف ما است به بهترین شکل انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به مکاتبه با سازمان لیگ تصریح کرد: تصمیم اصلی را سازمان لیگ باید بگیرد. آن‌ها دیروز به ما نامه زدند و عنوان کردند بازی‌ها تحت هیچ شرایطی جا به جا نمی‌شود. من هم جوابشان را طی نامه‌ای رسمی دادم. از طرفی با سازمان لیگ در تماس بودم و استعلام‌های لازم را گرفتم و تمهیداتی که اعمال شده به اطلاعشان رساندم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به این که فعلا فقط در دو بازی در اهواز میزبان هستند خاطرنشان کرد: سه هفته بیشتر تا تعطیلی موقت لیگ باقی نمانده است. از این رو آقایان و تیم‌هایی که به اهواز می‌آیند می‌توانند از سی‌ای پی عبور کنند و تمهیدات لازم را در نظر بگیرند. ما خودمان در این محیط تمرین می‌کنیم. اگر قرار است بازی‌ها لغو شود کلیه هزینه تیم‌ها به علاوه یک اردو در خارج از خوزستان را بدهند تا تیمم را از این جا ببرم. با این حال من حاضر نیستم جای دیگر بازی کنم. ما همه تمهیدات را اندیشیدیم و حقمان است در خوزستان بازی کنیم. چطور تیم فولاد خوزستان باید در این شرایط بماند و تمرین کند، ولی برخی آقایان حاضر نیستند پایشان را اینجا بگذارند.

آذری در بخشی از صحبت هایش در مورد برخی ابهامات در خصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم فولاد اشاره کرد و گفت: فیفا در این قضیه اصلا دخیل نیست. بحث ما با دادگاه CAS است. همه تلاشمان را می‌کنیم پنجره باز شود، ولی این که به موفقیت برسد درصدش کم است. من هیچوقت نگفتم فیفا جواب ما را نداده است. یعنی مدیری در این سطح نمی‌داند این موضوع ربطی به فیفا ندارد! ما هنوز تلاش می‌کنیم، ولی درصد موفقیتمان کم است. با این حال نا امید نیستیم و باید به تلاشمان ادامه دهیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج