داستان عجیب رئیس طبقه پنجم!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۵۳۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
۱۹۱۳
روز سرنوشت؛ روز واقعه یا حتی تولدی دوباره! امروز می‌تواند برای فوتبال ایران هرکدام از این روز‌ها باشد، چون قرار است رئیس فدراسیون فوتبالی انتخاب شود که دست‌کم در یک دهه اخیر کلی بحران مدیریتی داشته است.

روزنامه شرق: روز سرنوشت؛ روز واقعه یا حتی تولدی دوباره! امروز می‌تواند برای فوتبال ایران هرکدام از این روزها باشد چون قرار است رئیس فدراسیون فوتبالی انتخاب شود که دست‌کم در یک دهه اخیر کلی بحران مدیریتی داشته است. آخرین رئیسی که شاید تا چند ماه آینده هم فدراسیون تاوان اشتباهات مدیریتی‌اش را بدهد، مهدی تاج بود که سال گذشته استعفایش را نوشت و به‌ دلیل عارضه قلبی خبر داد که دیگر توانی برای ریاست ندارد.

داستان عجیب رئیس طبقه پنجم!

اگرچه هنوز هم مخالفان تاج این عارضه را بهانه توصیف می‌کنند ولی به هر روی او صندلی فدراسیون فوتبال را رها کرد و رفت. بعد از مهدی تاج، دوستان نزدیکش در فدراسیون فوتبال درصدد برگزاری سریع انتخابات بودند که فیفا وارد عمل شد و به دلیل ایراداتی که بر اساسنامه فدراسیون فوتبال وارد کرد، زمان آن را به تعویق انداخت.

سرانجام بعد از یک سال بلاتکلیفی امروز قرار است انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شود و پر واضح است که مهم‌ترین صندلی این انتخابات متعلق به اتاق طبقه پنجم فدراسیون در خیابان سئول است که چهار نفر یعنی مصطفی آجرلو، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، کیومرث هاشمی و علی کریمی برای آن کاندیدا شده‌اند؛ کاندیداهایی با کارنامه‌های مختلف که می‌تواند به جذابیت انتخابات امروز کمک کند.

متفاوت‌ترین چهره

از همان روزی که علی کریمی در یک پست اینستاگرامی خبر داد که بدش نمی‌آید برای ریاست فدراسیون فوتبال وارد کارزار شود مشخص شد که او متفاوت‌ترین چهره این انتخابات است. علی کریمی در ادامه این تفاوت را بیشتر هم نشان داد؛ او نه با کسی لابی کرده و نه حتی در برنامه مناظره‌گونه شبکه سه با دیگر کاندیداها شرکت کرده است.

داستان عجیب رئیس طبقه پنجم!

علی کریمی در یک برنامه اینترنتی برنامه‌های انتخاباتی‌اش را شرح داد که ساترا اجازه پخش آن برنامه را هم نداد! عده‌ای از اعضای مجمع از او دلخور شده‌اند که چرا حتی یک صحبت ساده هم با آنها درباره برنامه‌هایش نداشته است ولی علی کریمی اعتقاد دارد نماینده تمام و کمال فوتبالی‌‌هاست و نیازی به لابی با کسی ندارد.

شانس بیشتر

از معدود دفعاتی است که هر چهار کاندیدا شانس ریاست را برای خودشان قائل هستند. به غیر از علی کریمی، سه کاندیدای دیگر جسته و گریخته برنامه‌هایشان را اعلام کرده و حتی یکی، دو تا از آنها سفر استانی هم داشته‌اند. آنها یارکشی‌های مرسوم را انجام داده و حالا با توجه به همین اتفاقات امید زیادی دارند امروز نامشان از صندوق رأی بیرون بیاید. البته با چنین شوروشوقی به نظر می‌رسد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده شود تا دست آخر رقابت اصلی برای نشستن روی صندلی ریاست بین دو نفر برگزار شود.

کاندیدای سفارشی؟

از روزی که صلاحیت حیدر بهاروند، سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال، تأیید نشد، این شایعه به گوش رسید که یکی از کاندیداها حمایت دولت و البته وزارت ورزش را دارد. وزارت تا همین روز گذشته هم مشغول تکذیب بوده و عنوان کرده اگر کسی گفته نماینده ما یا مورد حمایت ما است به او رأی ندهید.

داستان عجیب رئیس طبقه پنجم!

به‌هر‌حال این شایعه شاید هرگز به اثبات نرسد، ولی همین حالا با همین وضعیت موجود یکی خودش را نماینده دولت و وزارت می‌داند و یکی دیگر هم خودش را نماینده هیئت‌های مختلف برشمرده و ادعا کرده رأی زیادی هم دارد. این یکی هم اگر صحت داشته باشد دوباره دلیلی است بر اینکه انتخابات به دور دوم کشیده شود.

آغاز دشواری‌ها

چه نماینده فوتبالی‌ها یعنی علی کریمی چه سه نفر دیگر که از مدیران دولتی – ورزشی هستند رأی بیاورند، شاید خوشحالی‌شان فقط چند ساعت دوام داشته باشد، چون آنها قرار است ریاست فدراسیونی را بر عهده بگیرند که کم جنجال نداشته است.

البته که پیش از رسیدن به مشکل اصلی باید واکنشی به اعتراضات احتمالی دیگر کاندیداها داشته باشند. دو نفر از این کاندیداها یا مستقیم یا توسط اطرافیانشان، پیش‌تر بعد از برگزاری انتخابات قبلی که خودشان رأی نیاوردند سروصدای زیادی به راه انداخته و مستقیم به نتیجه واصله اعتراض کرده‌اند. بعید است این بار هم کسی شکست را به همین راحتی قبول کند.

داستان عجیب رئیس طبقه پنجم!

از این مورد مقطعی گذشته اما دردسر اصلی به‌زودی از راه می‌رسد. به لطف هنر مدیریت رؤسای پیشین، فدراسیون فوتبال ایران بدهی سنگینی دارد، به‌طوری‌که در آستانه ورشکستگی است. دست‌کم 230 میلیارد تومان و دست بالا 500 میلیارد تومان بدهی است که خبرگزاری‌های مختلف برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته‌اند.

پس رئیس طبقه پنجم در چشم به‌هم‌زدنی با بحرانی عجیب روبه‌رو خواهد شد که این ‌بار حل‌کردنش نیاز به عمل دارد نه حرف‌زدن و وعده. یکی، دو مورد دیگر هم که بلافاصله به چالش‌های رئیس جدید اضافه خواهد کرد، داستان پیچیده صعود ایران به جام جهانی و وضعیت میزبانی تیم ملی در مرحله انتخابی این رقابت‌ها است!

آنهایی که امروز رأی می‌دهند

الف: هریک از باشگاه‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال بزرگسالان آقایان. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ب: هشت باشگاه اول حاضر در لیگ دسته اول فوتبال بزرگسالان آقایان کشور در فصل منتهی به مجمع عمومی. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ج: چهار باشگاه اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال بزرگسالان آقایان کشور در فصل منتهی به مجمع عمومی. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

د: سه باشگاه اول لیگ برتر فوتسال بزرگسالان آقایان کشور در فصل منتهی به مجمع عمومی. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ه: دو باشگاه اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی بزرگسالان آقایان کشور، در فصل منتهی به مجمع عمومی. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

و: دو باشگاه اول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان بزرگسالان کشور، در فصل منتهی به مجمع عمومی. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ز: باشگاه اول رقابت‌های فوتبال ساحلی بانوان بزرگسالان کشور، در فصل منتهی به مجمع عمومی. یک نماینده با یک حق رأی.

ح: دو باشگاه اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان بزرگسالان کشور، در فصل منتهی به مجمع عمومی. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ط: هیئت‌های فوتبال استان‌های کشور و هیئت فوتبال جزیره کیش. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ی: بخش فوتبال فدراسیون‌های ورزش دانش‌آموزی، دانشگاهی، کارگری و نیروهای مسلح. هرکدام یک نماینده با یک حق رأی.

ک: کاپیتان‌های اصلی (در صورت عدم امکان دعوت از کاپیتان اصلی، کاپیتان دوم) کلیه تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی (آقایان و بانوان) در رده بزرگسالان به‌عنوان نماینده بازیکنان. مجموعا شش نفر هرکدام بایک حق رأی.

ل: سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان به‌عنوان نماینده مربیان. اگر سرمربی هریک از تیم‌های ملی، ایرانی نبود دستیار ایرانی او جایگزین او در مجمع می‌شود. مجموعا شش نفر هرکدام با یک حق رأی.

م: یک نفر از داوران خانم و یک نفر از داوران آقا که در فوتبال ایران فعال و در رنکینگ داوران فعال بین‌المللی در بالاترین رتبه هستند. مجموعا دو نفر هرکدام با یک حق رأی.

ن: اتحادیه باشگاه‌های فوتبال. یک نماینده با یک حق رأی.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
07:52 - 1399/12/10
اگر تقلب نکنند کریمی رای می آورد، اما چون در ایران انتخابات فرقی نمی کند تمام انتخابات به رای مردم دست درازی می شود این بار هم حق کریمی ضایع ودولت نفر خودش را معرفی می کند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
دقیقا
خال قدیم
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
کریمی رای نمیاوردچون مخالفانش وموافقانش نمیدانندرویکردش به چه سمت وسویی است اوباتحریم تلویزیون وعدم ارائه برنامه هایش فرصت طلایی بزرگی ازدست داد
Iran (Islamic Republic of)
08:21 - 1399/12/10
ان شاءالله اعضا مجمع به حال آیندگان رحم کنند و به علی کریمی رای بدهند و از باند و باند بازی دست بردارند
پاسخ ها
ارش
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
امیدوار نباشید بجز نماینده سیاسی دولتی
Iran (Islamic Republic of)
09:33 - 1399/12/10
ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است؟ معلومه کی انتخاب میشه؟مثل دوره های قبل!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:08 - 1399/12/10
شایسته ترین گزینه سردارآجرلو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر