حمیداوی: پرسپولیس پول ما را نداده است
۱۰۹۵۵۹۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
۱۱۰۱
مالک باشگاه شهرخودرو مشهد گفت: تا این لحظه تصمیمی برای جدایی قاسمی‌نژاد نگرفته‌ایم.

خبرگزاری فارس: مالک باشگاه شهرخودرو مشهد گفت: تا این لحظه تصمیمی برای جدایی قاسمی‌نژاد نگرفته‌ایم.

فرهاد حمیداوی پس از انتخابات فدراسیون فوتبال در مورد پرداخت پول یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: پرسپولیس پول ما را نداده است. قراردادمان 6 میلیارد تومان بود. کمیته تعیین وضعیت رایی را داده و باید ببینیم چه می‌شود.

وی در مورد اینکه با سمیعی و شکوری در این مورد صحبت کرده، گفت: عزیزان قول هایی دادند و ان‌شاالله انجام شود.

حمیداوی در خصوص نقل و انتقالات تیم شهر خودرو عنوان کرد: طی سه چهارروز آینده تصمیمات جدی‌تری برای باشگاه می‌گیریم و اتفاقات خیلی خوبی می‌افتد.

وی در مورد جدایی امین قاسمی‌نژاد گفت: تا این لحظه تصمیمی برای جدایی او نگرفته‌ایم.

حمیداوری در خصوص شکایت 400هزاردلاری میرسلاو، اظهار داشت: بختیاری زحمت وکالت این پرونده را می کشد. شکایت او 50 هزار دلار است. به دادگاه CAS‌ شکایت کردیم چون او ایران را ترک کرده است. چک او صادر شده بود و تمام اتفاقات رقم خورد.

مالک شهرخودرو در مورد حضور استاندار بر سر تمرین این تیم و اینکه وطنخواه اعلام کرده قرار است مالکیت باشگاه تغییر کند، گفت: یک هفته پیش هیات مدیره باشگاه این تصمیم را گرفته بود. به خاطر مشکلاتی که برای شهرخودرو به واسطه عدم تحویل خودروها پیش آمد، می‌خواستند تصمیماتی بگیرند اما فعلا هیچ تصمیم گرفته نشده، این تصمیمات کلی بود.

حمیداوی در مورد اینکه آیا وطنخواه را او انتصاب کرده و چرا از تغییر مالکیت باشگاه صحبت کرده، اظهار داشت: بله، کمیته‌ای را برای حل مشکلات گذاشته بودیم که وطنخواه هم عضو این کمیته بود.

وی در مورد شرایط تیم شهرخودرو گفت: شرایط تیم خوب است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج