قاضی اسامی افراد محبوس را دائم مرور کند
۱۰۹۵۷۸۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
۱۱۸۷
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در امر قضا، علم و ادب مباحث مهمی برای کسی است که در کسوت و جایگاه قضا قرار گرفته، گفت: قاضی، اسم افرادی که در حبس قرار دارند را دائم مرور و به آنها توجه کند.

خبرگزاری ایرنا: رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در امر قضا، علم و ادب مباحث مهمی برای کسی است که در کسوت و جایگاه قضا قرار گرفته، گفت: قاضی، اسم افرادی که در حبس قرار دارند را دائم مرور و به آنها توجه کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در نشست شورای عالی قوه قضاییه با شورای قضایی استان‌ها با بیان اینکه در امر قضا، علم و ادب مباحث مهمی برای کسی است که در کسوت و جایگاه قضا قرار گرفته است، افزود: آراستگی و ادب شرط قضاوت عادلانه است.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: توجه به آداب در قضاوت بسیار مهم است. هم باید از دانش برخوردار بود و هم مودب به آداب بود. قاضی، اسم افرادی که در حبس قرار دارند را دائم مرور و به آن‌ها توجه کند.

رئیسی اظهارداشت: شأن این جلسه پیگیری مطالبی است که گفته شده است؛ این برای اینکه ثواب ببریم نیست، برای آن است که اجرا شود. همکاران در ستاد مطالبی که گفته می‌شود را پیگیری کنند.

رئیس قوه قضاییه گفت: اگر ۲۰ تا ۳۰ درصد مطلبی گفته می‌شود باید ۷۰ تا ۸۰ درصد پیگیری صورت گیرد تا انجام شود. اینجا میدان عمل است که باید در فعل‌ها و ترک فعل‌ها اتفاق بیفتد. اثر بسیاری از دستورالعمل‌ها و سیاست‌گذاری‌ها در اجرا ظاهر می‌شود که باید با همه وجود آن را دنبال کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:11
Iran (Islamic Republic of)
10:21 - 1399/12/11
جناب رئیسی این خیلی خوب است ولی کاش دستورمیفرمودیداحکام صادره هرشش ماه یکبار توسط قضات بی طرف بررسی شوند تااگر خطایی صورت گرفته است اصلاح شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
احسنت
و مشاورانی در محاکم که مردم را راهنمایی کنند . مردم پول وکیل ندارند .
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1399/12/11
کارت درسته خدایی .. حلالت ب مولا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج