خادمِ فوتبال! برای عبور از آتش آماده‌ای؟
۱۰۹۵۸۳۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
۱۰۴۵
عزیزی خادم چنان که در روز پیروزی اش در مجمع با ذوق‌زدگی مفرط گفت، خادم فوتبال است؛ بنابراین یک خادم فوتبال باید بدهی گذشتگان را حتی شده از جیب بپردازد و مطالبات به شدت کلان مارک ویلموتس را آن هم به دلار یا یورو تقبل کند.

خبرورزشی: عزیزی خادم چنان که در روز پیروزی اش در مجمع با ذوق‌زدگی مفرط گفت، خادم فوتبال است؛ بنابراین یک خادم فوتبال باید بدهی گذشتگان را حتی شده از جیب بپردازد و مطالبات به شدت کلان مارک ویلموتس را آن هم به دلار یا یورو تقبل کند.

برای یک بازیکن تکنیکی، یک ملی‌پوش، ملی‌پوشی که خاطره ساز بود، در جام ملت‌های آسیا بازی کرده، به جام جهانی رفته، در بایرن مونیخ و شالکه حضور داشته، پذیرفتن شکست خیلی سخت است.

علی کریمی به خاطر چهره‌های فوتبالی، در انتخابات فدراسیون فوتبال سپر بلا شد و تمام فشارهای روحی و روانی حاصل از برگزاری مجمع را پذیرفت تا در نهایت، چند مدیر «فوتبال ندیده» و عشق شهرت و صندلی مدیریت، او را شکست بدهند. کریمی اما همان‌طور که گفتیم سپربلا شد و به همه دنیا ثابت کرد در فوتبال ایران، عزیزی خادم، کیومرث هاشمی و آجورلو از بازیکن بایرن مونیخ بیشتر رای می‌آورند!

حالا که بازی انتخابات تمام شده و همه رفته‌ایم سر خانه و زندگی خودمان باید خدمت علی کریمی عرض کنیم، چقدر خوب شد که چنین شد. کریمی از امروز می‌تواند مثل همیشه از زندگی لذت ببرد و به دغدغه‌های روزمره‌اش برسد اما آن کسی که وسط میدان آمده، مدیری بی‌تجربه به نام عزیزی خادم در عرصه فوتبال است.

مسئولیت سنگینی روی دوش او افتاده که باید بابت تمام وظایفی که بر عهده دارد پاسخگو باشد. شهاب‌الدین عزیزی خادم باید در گام نخست، تیم ملی ایران به جام جهانی ببرد؛ می دانید که رخ دادن این اتفاق چقدر سخت است؟ می‌دانید باید چند بازی را ببرد، از گدازه‌های چه آتش شعله‌وری عبور کند؟

عزیزی خادم چنان که در روز پیروزی‌اش در مجمع با ذوق‌زدگی مفرط گفت، خادم فوتبال است؛ بنابراین یک خادم فوتبال باید بدهی گذشتگان را حتی شده از جیب بپردازد و مطالبات به شدت کلان مارک ویلموتس را آن هم به دلار یا یورو تقبل کند. مشکلات وحشتناکی این فدراسیون دارد؛ از جمله ماجراهای تمام نشدنی تیم‌های پایه، فوتبال بانوان، فوتسال و تیم ساحلی، داستان‌های داوری و ... حلال این مشکلات ظاهرا کسی نیست جز عزیزی خادم که خنده‌هایش پس از پیروزی در انتخابات، نشان از ذوق زدگی بی‌مثالش داشت؛ او حالا غیرفوتبالی‌ترین رئیس فوتبال ایران در تمام سال‌های گذشته است و باید فوتبالی‌ترین تصمیمات را بگیرد.

توپ در زمین عزیزی خادم است؛ شما اما آقای کریمی با فوتبال زندگی می‌کنید. با عزت، غرورمندانه در کنار همین مردم؛ فوتبال متعلق به شماست. لذت زندگی را ببرید تا مدیرانی که با این اعتماد به نفس، این ورزش را در اختیار خود گرفته‌اند به زمین و زمان پاسخگو باشند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:8
Iran (Islamic Republic of)
13:11 - 1399/12/11
فکر کنم جیبهایت را دادی خیاط گشاد کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۱
خادم قرار نیست کاری بکنه. اون فقط فکر پر کردن جیبش هست. چرا. چون کسی که از مشکلات فوتبال خبر داره. با خنده نمی‌آید خندش از روی تمسخر. هست کسی که فوتبالی نیست. نمیتونه کاری بکنه. معلومه مسولین نمیخواهند. فوتبال کشور. درست بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج