گل‌محمدی: فوتبال از نبود کریمی و مهدوی‌کیا ضرر کرد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۹۵۹۶۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
۱۰۸۷
سرمربی پرسپولیس می‌گوید فوتبال ما از انتخاب نشدن کریمی و مهدوی‌کیا ضرر کرد نه این دو پیکشسوت که در انتخابات رای اعتماد نگرفتند.

ایسنا: سرمربی پرسپولیس می‌گوید فوتبال ما از انتخاب نشدن کریمی و مهدوی‌کیا ضرر کرد نه این دو پیکشسوت که در انتخابات رای اعتماد نگرفتند.

گل‌محمدی: فوتبال از نبود کریمی و مهدوی‌کیا ضرر کرد

یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: به خاطر این سه امتیاز خدا را شکر می‌کنیم. بازی را خوب شروع کردیم و گل زدیم. می‌توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم اما به خاطر از دست دادن موقعیت‌ها دچار استرس شدیم.

او سایپا را از تیم‌های خوب لیگ دانست و گفت: آن‌ها نسبت به قبل متفاوت شده‌اند. بازی جانداری انجام دادند و بازیکنان ما هم کم نیاوردند و خوب دویدند تا سه امتیاز را کسب کنیم. به آن‌ها خداقوت و خسته نباشید می گویم. خیلی متمرکز بودیم و در خیلی از صحنه ها تمرکز خودمان را حفظ کردیم و سه امتیاز را به دست آوردیم. این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنیم. هر چه داریم از هواداران است. ان‌شاء‌الله این روند را ادامه دهیم. مساله مهم، از دست دادن موقعیت‌ها بود که باید در زدن ضربات آخر تمرکز بیشتری داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس به انتخابات فدراسیون فوتبال اشاره کرد و افزود: از علی کریمی و مهدی مهدوی کیا بابت شجاعت و از خودگذشتگی خود برای ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم. به نظرم چیزی از دست نداده‌اند. کسی که این وسط ضرر کرد، فوتبال ما بود که از انتخاب نشدن این دو نفر ضرر کرد. برای عزیزی خادم هم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. ان‌شاء‌الله عملکردی داشته باشند که فوتبال ما را از این حالت نجات دهند.

وی با اشاره به اسامی مدیرانی که در روزهای گذشته از آن‌ها به عنوان مدیران مدنظر عزیزی خادم یاد شده است، اضافه کرد: امیدوارم کسانی که به او اضافه می شوند، افراد قوی و قدرتمندی باشند. یکسری اسامی شنیده‌ایم که بودن این افراد در فدراسیون فوتبال زیاد جالب و خوشایند نیست و اسم فوتبال و فدراسیون آن قدر بزرگ است که جای آدم‌های کوچک نباشد. امیدوارم عزیزی خادم انتخاب‌های خوبی داشته باشد.

گل‌محمدی درباره تاکتیک تیمش در نیمه دوم که مبتنی بر ضدحمله بود و تیمش را عقب کشید گفت: خیلی از تاکتیک‌هایی که در جریان بازی به وجود می آید، ممکن است روی فشار آوردن تیم حریف باشد. تیمی که یک گل عقب است سعی در جبران بازی دارد و  فشار بیشتری وارد می‌کند. بازیکنان ما هم خوب دفاع کردند و خیلی از موقعیت‌های حریف را پوشش دادند. در مجموع بازی واقعا سختی بود. اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می کردیم بازی خیلی راحت‌تر می‌شد. حریف قلدر و با احترام بود و به آن‌ها به خاطر بازی شجاعانه تبریک می‌گویم.

او درباره عملکرد بازیکنان تعویض یعنی علی شجاعی، مهدی عبدی و محمد مهدی مهدیخانی گفت: همه تعویض‌های ما هجومی بودند. هر سه عملکرد خوبی داشتند اما موقعی که وارد زمین شدند، موقعیت‌هایی برای تمام کردن نتیجه بازی داشتیم که این همه استرس سراغ تیم نیاید. باید یک مقدار در زدن ضربات نهایی دقت کنیم. خیلی خوب تیم حریف را تحت فشار گذاشتیم.

سرمربی پرسپولیس درباره نیمکت‌نشینی مهدی عبدی و اینکه آیا این موضوع مربوط به آمادگی عالیشاه است، اظهار کرد: راجع به اینکه چه کسی بازی می کند یا نه، فکر نمی‌کنم در نشست خبری و مطبوعاتی جای صحبت کردن باشد. هر بازیکنی براساس عملکرد، تمرینات و ... وارد زمین می‌شود. برآیند تمام اتفاقات در بازی قبلی و نوع تمرینات و بازی هایی که در پیش داریم، ترکیب نهایی تیم را تشکیل می‌دهد.

هر بازیکنی هم در زمین است با تمام وجود بازی می کند. این موضوع برای ما مهم است نه اینکه چه کسی در زمین است. مهم این است که کسانی که در زمین هستند، چطور کار می‌کنند. کسانی که در بیرون از زمین هستند دست کمی از بازیکنان ثابت تیم ندارند و هر کدام وارد زمین می شوند تاثیرگذارند. به همه بازیکنان با احترام نگاه می‌کنیم و برای ما فرقی ندارد که چه بازیکنی وارد زمین می شود. مهم عملکرد بازیکنان است که تعیین کننده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی