عربشاهی: پرسپولیس با شیوه برانکو بازی می‌کند
۱۰۹۶۰۳۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۴
۹۴۱
پیشکسوت پرسپولیس گفت:در حال حاضر شیوه بازی پرسپولیس شباهت زیادی به زمان بازی این تیم با سرمربیگری برانکو داشت. در حال حاضر جلوی میلاد سرلک ۵ بازیکن شناور هستند.

خبرگزاری فارس: پیشکسوت پرسپولیس گفت:در حال حاضر شیوه بازی پرسپولیس شباهت زیادی به زمان بازی این تیم با سرمربیگری برانکو داشت. در حال حاضر جلوی میلاد سرلک ۵ بازیکن شناور هستند.

ضیا عربشاهی در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: پرسپولیس در این مسابقه قصد داشت از خط حمله تیم سایپا را پرس کند. برخی انتقاد می‌کنند که چرا پرسپولیس مهاجم هدف ندارد در حالیکه اگر بازیکنان پرسپولیس در زدن ضربات آخر دقت کنند و با همین شیوه هم می‌توانند به هر تیم 2 یا 3 گل بزنند. 

وی افزود: در حال حاضر شیوه بازی پرسپولیس شباهت زیادی به زمان بازی این تیم با سرمربیگری برانکو داشت. در حال حاضر جلوی میلاد سرلک 5 بازیکن شناور هستند. گاهی عالیشاه به عنوان مهاجم هدف است گاهی وحید امیری ، نورالهی و گاهی دیگر بازیکنان. در زمان برانکو نیز در پرسپولیس سه مهاجم جلوی کامیابی نیا به این روش بازی می‌کردند. وحید امیری، محسن مسلمان و مهدی طارمی ضمن اینکه بال‌های چپ و راست هم خوب نفوذ می‌کنند و موقعیت گلزنی با ارسال‌هایشان ایجاد می‌کنند.

عربشاهی تصریح کرد: سعید آقایی در نیمه اول بازی با سایپا ارسال‌های خطرناک خوبی داشت که یکی از آنها ضربه سر شیرجه‌وار امیری بود که گل نشد. پرسپولیس با بهترین روش بازی می‌کند. همین بازی شناور و حضور 5 بازیکن باعث می‌شود که پرسپولیس در محوطه جریمه همیشه نفرات زیادی داشته باشد اما بی دقتی در زدن ضربات آخر باعث می‌شود که گل‌های بیشتری نزنند.این مشکل هم فقط با تمرین قابل حل است آنقدر باید بازیکنان تمرین کنند تا در زدن ضربات آخر استرس نداشته باشند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به وضعیت فنی تیم سایپا گفت: این تیم هم خوب بازی کرد اما مشکلش ضعف دو دفاع میانی بود. اگر پرسپولیس در این مسابقه بیشتر در عمق دفاع حریف بازی می‌کرد شانس های بیشتری برای گلزنی به دست می‌اورد. 

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
07:38 - 1399/12/12
بابا دست ازسراین تیم بردارین هی برانکو برانکو راه انداختن یحیی خیلی دانشش ازبرانکوبالاتره
پاسخ ها
یحیی گلمحمدی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۲
برانکو دیگه نیست ما الان آقا یحیی را داریم و به بودنش افتخار میکنیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج