نباید فدراسیون را برای جا یا افراد دیگر هزینه کنیم
۱۰۹۶۰۸۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
۵۱۹
طهمورث حیدری، عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است که نباید این فدراسیون را برای جا یا افراد دیگری هزینه کرد.

خبرگزاری تسنیم: طهمورث حیدری، عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است که نباید این فدراسیون را برای جا یا افراد دیگری هزینه کرد.

طهمورث حیدری در خصوص انتخابش به عنوان عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ابتدا باید از اصحاب رسانه هم تشکر کنم. همچنین ممنون تک تک اعضای مجمع هستم؛ از نمایندگان باشگاه‌ها گرفته تا تمام رؤسای هیئت‌ها، نمایندگان تیم‌های ملی و داوران که رأی دادند و انتخاب کردند و باید به رأی مجمع احترام بگذاریم.

وی افزود: باید بدانیم 9 نفری که اکنون برای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال انتخاب شده‌اند، نیاز به کمک تمام اهالی فوتبال دارند و همه باید دست به دست هم بدهیم و همدل باشیم. البته فقط هیئت رئیسه و مجمع نیستند که باید این بار روی افتاده را از روی زمین بلند کنند، همه از جمله دولت و مجلس باید کمک کنند، چون ما چالش‌های مختلفی پیش‌رو داریم که نیاز به وفاق ملی است.

عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مهم‌ترین بحثی که ما امروز با آن مواجه هستیم و توجه فوتبالی‌ها به آن است، انتخابی جام جهانی خواهد بود. اگر در این راه کوچک‌ترین آسیبی ببینیم، ضربات جبران ناپذیری به فوتبال وارد خواهد شد. باید دولت، مجلس و اهالی فوتبال یک دست بخواهند تا مشکلات فوتبال کشور را حل کنیم. همچنین اصلاح ماده یک اساسنامه و تأمین بودجه برای فوتبال را هم جزو چالش‌های پیش‌رو داریم.

«باید با صداقت رفتار کنیم و قانون‌مدار باشیم». حیدری با بیان این جمله گفت: نباید فدراسیون را برای جای دیگر و افراد دیگر هزینه کنیم و اگر با صداقت رفتار کنیم، این امکان وجود دارد. فوتبالی‌ها مهربان هستند و می‌توان مشکلات را برطرف کرد. مجمع فدراسیون فوتبال، خیلی خوب تصمیم گرفته و این نشان می‌دهد که آنها خواسته‌اند هیئت رئیسه‌ای با دیدگاه جدید و تفکرات جدید وارد فوتبال شود.

نماینده هیئت‌های فوتبال استانی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ضمن اینکه از هیئت رئیسه سابق تشکر می‌کنیم، اما سعی می‌کنیم که ان‌شاءالله به اهدافی که گفتم برسیم. باید مشکلات را مرتفع کنیم و حل این مشکلات با دست 11 نفر عضو هیئت رئیسه برآورده نمی‌شود، بلکه باید ابتدا مسکنی به فوتبال تزریق شود تا حداقل‌ها انجام شود. به هر حال ما مشکلات و معضلات بزرگ‌تری از جمله قرارداد ویلموتس را داریم که امیدواریم به سود ایران تمام شود.

حیدری با اشاره به قرارداد مارک ویلموتس و خسارت‌های آن اظهار داشت: قرارداد ویلموتس قرارداد سنگینی بوده و باید سرمایه کشور را به جایی و کسی بدهیم که حقش نبوده و امیدواریم این رأی در نهایت به سود ما تمام شود تا ویلموتس بیشتر از این نتواند از ایران پول بگیرد و منابع کشور ما را با خود ببرد. باید همت کنیم تا این مشکلات را یکی یکی پشت سر بگذاریم.

وی در پاسخ به این سؤال که عدم ورود حتی یک نفر از اعضای هیئت رئیسه جدید به ترکیب جدید هیئت رئیسه را چه می‌داند، گفت: یک سری ایرادها و انتقادها نسبت به هیئت رئیسه قبلی بود که حالا که دوره آنها تمام شده است. تا زمانی که بودند ما بحث می‌کردیم و انتقاد داشتیم، اما امروز معتقدم که باید راهکار و ساز و کار بدهیم و نباید دیگر به گذشته توجهی داشته باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج