دستور ویژه جنتی درباره جام جهانی
۱۰۹۶۲۰
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
۶۴۵۸
جنتی به کمک رسانه ها آمد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور دستور ویژه ای خبر داد که براساس آن باید اعزام نمایندگان رسانه های گروهی به برزیل با حداکثر تسهیلات صورت بگیرد.
خبرگزاری مهر: در حالی که کمتر از یک ماه دیگر تا شروع بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی باقی مانده است، هنوز وضعیت خبرنگاران و عکاسان رسانه های مختلف ورزشی برای اعزام به این بازیها مشخص نیست و با وجود اعلام آمادگی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشال اسلامی برای کمک به نمایندگان رسانه های گروهی اما هنوز هیچ اتفاق مثبتی رخ نداده است.

علی جنتی شنبه شب و در پایان مراسم تجلیل از دکتر ایازی معاون سابق اداری مالی شهرداری تهران در مواجه با نگرانی خبرنگاران و عکاسانی اعزامی به این رقابت ها گفت: ما برای اعزام نمایندگان رسانه‌های گروهی به برزیل همکاری‌هایی را با فدراسیون فوتبال از طریق معاونت مطبوعاتی انجام داده‌ایم و قرار است آقای کفاشیان از طریق هماهنگی‌هایی که با این معاونت انجام می‌دهد این موضوع را پیگیری کند.

پس از پایان صحبت‌های وزیر ارشاد، خبرنگاران اعزامی به برزیل نگرانی‌های خود را از فرصت کم باقی مانده تا شروع رقابت‌ها و همچنین عدم تهیه بلیت هواپیما و رزور محل اقامت بیان کردند که جنتی با خوشرویی و استقبال از صحبت‌های آنها گفت که دستور ویژه‌ای صادر خواهد کرد که اعزام نمایندگان رسانه‌های گروهی به برزیل برای پوشش این رقابت‌ها با حداکثر تسهیلات همراه باشد.

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چند هفته‌ پیش با صدور اطلاعیه‌ای از پوشش یک سوم از هزینه‌های خبرنگاران و عکاسان اعزامی به رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل توسط این معاونت خبر داده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج