نظری: مجیدی از خرید‌های استقلال رضایت دارد
۱۰۹۶۶۷۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
۱۲۳۰
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درخصوص شرایط این تیم و حضور فرهاد مجیدی در استقلال به صحبت پرداخت.

طرفداری: عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درخصوص شرایط این تیم و حضور فرهاد مجیدی در استقلال به صحبت پرداخت.

حجت نظری درخصوص نقل و انتقالات استقلال گفت: ما در تلاش هستیم تا پنجره را زودتر باز کنیم. کارهای نهایی در حال انجام است و مطمئنا ما برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید مشکلی نخواهیم داشت. تا اینجا با 2-3 بازیکن پیش قرارداد امضا کردیم و کار نهایی شان انجام شده است و با یکی دو بازیکن نیز صحبت کردیم که اجازه بدهید تا زمانی که چیزی نهایی نشده است، اسم شان را نبرم.

وی درخصوص اینکه آیا بازیکنان جذب شده با نظر محمود فکری جذب شده اند یا نه گفت: بله. کادرفنی وقت در مورد جذب بازیکنان صحبت کرد و کسانی که مدنظرش بود را پیشنهاد داد. البته تا جایی که من اطلاع دارم آقای مجیدی نیز از جذب های جدید راضی هستند و ایشان هم با علم به اینکه چه بازیکنانی جذب شدند هدایت استقلال را برعهده گرفتند.

حجت نظری درخصوص اینکه آیا بازیکنانی بودند که مخالف حضور فرهاد مجیدی باشند و همین هم مانعی در بستن قرارداد با مجیدی بوده است گفت: خیر.

نظری درمورد کم کاری بازیکنان برای محمود فکری گفت: این بحث فنی است و من نمی توانم نظری بدهم. باید از کارشناسان پرسید. من فارغ از همه این صحبت ها اجازه بدهید بگوییم که خیلی روزهای سختی داشتیم. دیشب هم تا حدود ساعت 12 جلسه داشتیم و از صبح هم کار داشتیم. باید از آقای فکری و کادرفنی ایشان تشکر کنم. ایشان زحمت کشیدند اما به هر حال مجموعه اتفاقات جوری بود که نتوانستیم که به همکاری ادامه بدهیم. باید یک تشکر ویژه تر هم بکنم از ایشان که مابقی قرارداد فصل را بخشیدند و این نشان علاقه ایشان به باشگاه استقلال است. همچنین آرزوی موفقیت دارم برای فرهاد مجیدی و کادر ایشان.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج