جانشین ترامپ در ۲۰۲۴: دخترش یا عروسش؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۹۸۴۰۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
۲۶۴۶
خبرهایی مبنی بر تمایل دونالد ترامپ برای انتخاب یکی از اعضای خانواده اش به عنوان جانشین و زوج انتخاباتی برای انتخابات 2024 به گوش می رسد.

جماران: به نقل از اینترنشنال بیزنس تایمز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق هفته گذشته در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران در مورد احتمال تلاش به ورود مجدد به کاخ سفید در سال 2024 اشاره کرد، صحبت هایی مبنی بر اینکه «ایوانکا» دختر بزرگ وی یا یکی دیگر از اعضای خانواده می تواند به عنوان جانشین و زوج انتخاباتی وی خدمت کند، وجود داشت.

«اد کیلگور» از مجله نیویورک خاطرنشان کرد: این ایده به چهل و پنجمین رئیس جمهور وقت فرصت می دهد تا از بین جونیور، ایوانکا و سیاستمدار تازه کار «لارا» عروسش یکی را انتخاب کند، و این باعث می شود که مایک پنس به استقلال خود از ترامپ فکر کند.»

طرفداری دونالد ترامپ از ایوانکا چندین سال است که علنی شده. «ریک گیتس» معاون پیشین مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ در کتاب خود، «بازی شرور» نوشت که چهل و پنجمین رئیس جمهور، ایوانکا ترامپ را به عنوان زوج انتخاباتی خود در سال 2016 می خواست. در اکتبر 2018، دونالد ترامپ علناً اظهار داشت که ایوانکا ترامپ یک سفیر «باورنکردنی» آمریکا در سازمان ملل متحد خواهد شد.

جانشین ترامپ در انتخابات ۲۰۲۴: دخترش یا عروسش؟

پیشتر رئیس ‌جمهور سابق آمریکا در یک تجمع انتخاباتی برای سال 2020 «کامالا هریس» کاندیدای معاونت ریاست‌جمهوری حزب دموکرات در انتخابات 2020 آمریکا را برای این سمت نالایق توصیف کرده و گفته بود «ایوانکا ترامپ» شایستگی بیشتری نسبت به هریس به‌ عنوان اولین رئیس ‌جمهور زن آمریکا دارد.

ترامپ در شهر «لاندندری» در ایالت نیوهمپشایر در جمع هوادارانش، کارزار انتخاباتی شکست‌ خورده 2020 کامالا هریس را به سخره گرفته و گفته بود: می ‌دانید، من می خواهم اولین رئیس‌جمهور زن را هم ببینم ولی نمی ‌خواهم یک زن رئیس‌جمهور را ببینم که به شیوه او به این سمت می‌ رسد؛ او لایق نیست. همه آنها می ‌گویند «ما ایوانکا را می ‌خواهیم»، شما تقصیری ندارید.

هر تصمیمی در خصوص همراهی ایوانکا ترامپ یا یکی دیگر از اعضای خانواده، مایک پنس را که در ماه ژانویه درخواست رئیس جمهور برای رد آرای کالج الکترال از ایالت های خاص برای پیروزی در دوره دوم را رد کرد ، کنار می گذارد.

دونالد ترامپ همزمان با دامن زدن به شورش کنگره در 6 ژانویه، با انتشار توئیتی از معاون سابق خود به شدت انتقاد کرد و نوشت که وی «جرات انجام کاری را که باید برای محافظت از کشور و قانون اساسی ما انجام می شد، نداشت.»

دونالد ترامپ هنوز اعلام نکرده است که آیا دوباره برای ریاست جمهوری کاندید خواهد شد یا خیر، اما نزدیکان وی به بلومبرگ گفتند که پنس به عنوان جانشین برای وی در سال 2024 در نظر گرفته نمی شود.

بلومبرگ گزارش داد: «به طور خصوصی، وی در مورد گزینه های جایگزین پنس بحث کرده است زیرا او در حال بررسی این موضوع است که در پایان دوره ریاست جمهوری چه کسی با او بوده است و چه کسی این کار را نکرده است.»

ایوانکا ترامپ 39 ساله هنوز اظهار نظر نکرده است که آیا آرمان های سیاسی دارد یا خیر. وی اخیراً از شرکت در انتخابات در برابر سناتور «مارکو روبیو» در سال 2022 امتناع ورزید. دونالد ترامپ جونیور نیز از کاندیداتوری برای منصب سیاسی منصرف شده است.

گفته می شود لارا عروس 38 ساله دونالد ترامپ در حال بررسی کاندیداتوری برای کرسی سنا در کارولینای شمالی است که توسط «ریچارد بور» جمهوری خواه خالی شود. وی با اریک ترامپ پسر دونالد ترامپ ازدواج کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
اورانوس_فوتر2