پنجره استقلال چطور باز می‌شود؟
۱۰۹۸۵۲۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
۷۷۴
به‌ زودی پنجره‌های نقل و انتقالاتی استقلال هم با مهلت گرفتن از سازمان لیگ باز خواهد شد. در واقع استقلال هم می‌تواند مثل پرسپولیس سه ماه از سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت مهلت بگیرد و به هر نحو ممکن رضایت شاکیان داخلی خود را جلب کند و یا پول آنها را بدهد.

خبرورزشی: به‌ زودی پنجره‌های نقل و انتقالاتی استقلال هم با مهلت گرفتن از سازمان لیگ باز خواهد شد. در واقع استقلال هم می‌تواند مثل پرسپولیس سه ماه از سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت مهلت بگیرد و به هر نحو ممکن رضایت شاکیان داخلی خود را جلب کند و یا پول آنها را بدهد.

نجره‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس در حالی که هنوز پول شاکیان خود را نداده، باز شد. پنجره‌های پرسپولیس در حالی باز شد که این باشگاه سه ماه مهلت گرفت تا رضایت شاکیان داخلی خود را جلب کند. در واقع آنها تا امروز پولی به شاکیان نداده‌اند اما از سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت مهلت گرفتند تا این کار را انجام دهند.

این مسئله اعتراضات زیادی را در پی داشته و باید گفت حالا دیگر فدراسیونی‌ها نمی‌توانند کاری را که برای پرسپولیس کردند، برای دیگران نکنند. در همین راستا شنیدیم به‌زودی پنجره‌های نقل و انتقالاتی استقلال هم با مهلت گرفتن از سازمان لیگ باز خواهد شد. در واقع استقلال هم می‌تواند مثل پرسپولیس سه ماه از سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت مهلت بگیرد و به هر نحو ممکن رضایت شاکیان داخلی خود را جلب کند و یا پول آنها را بدهد. البته استقلال باید قبل از آن ۱۴۰ هزار دلار به بودروف بلغاری که توسط فرهاد مجیدی جذب شده بود، پرداخت کند و پس از آن به فکر جلب رضایت شاکیان داخلی باشد.

معمولاً در موارد اینچنینی باشگاه‌ها درصدی از پول شاکیان خود را می‌دهند و به نوعی رضایت آنها را جلب می‌کنند. مثلاً در یک مورد خاص یکی از باشگاه‌های لیگ برتری فقط ۳۰۰ میلیون تومان از طلب ۸۰۰ میلیونی یکی از بازیکنانش را داد و رضایت او را گرفت، البته از تعداد دقیق شاکیان داخلی استقلال و پرسپولیس هیچ اطلاع کاملی در دست نیست. در خبرها آمده بود پرسپولیس حدود ۳۰ میلیارد تومان به طلبکاران داخلی خود بدهکار است که البته یکی از نزدیکان این باشگاه چنین عددی را تأیید نکرد.

در استقلال که اصلاً تعداد شاکیان هم مشخص نیست فقط یکی از مسئولان این باشگاه گفت‌: «ما سعی می‌کنیم به مرور زمان و با اولویت‌بندی پول تمام طلبکاران را بدهیم. البته همان‌طور که می‌دانید همه این پرونده‌های مالی مربوط به دوران گذشته است و به چند ماه اخیر ربطی ندارد.»

نکته اینجاست که حالا دیگر هیچ تیمی غصه پنجره‌های بسته خود را نمی‌خورد، کاری که سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت درست یا غلط با پرسپولیس کردند، فتح بابی می‌شود برای اینکه به سایر تیم‌ها هم مهلت بدهند و حالا طلبکاران باید دنبال پول خود بدوند. اگر آنها دیروز در مستطیل سبز برای تیم‌های لیگ برتری می‌دویدند، حالا باید در راهروهای باشگاه و راهروهای فدراسیون فوتبال دنبال پول خود بدوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
10:57 - 1399/12/19
آخه کیسه کش بیوجود تا حالا پنجره کدام تیم بخاطر بدهی داخلی بسته شده هدف جلوگیری از هفتمین برد پیاپی پرسپولیس و دستوپا زدن کیسه واسه برد پوشالی جلو فولاد بود
Iran (Islamic Republic of)
11:42 - 1399/12/19
همونطور که پنجره پرس پلیس باز شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج