نقل‌وانتقالات نیم‌فصل؛ مازاد پرسپولیس در استقلال
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۰۰۱۲۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۸
۱۱۲۷
برخلاف آب و هوا که روز سردی بود، روز گذشته تنور نقل‌وانتقالات زمستانی با چند انتقال بزرگ داغ شد. استقلال آرمان رمضانی، بازیکن سابق پرسپولیس را که در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی بود، به خدمت گرفت تا رمضانی پس از محمد نادری دومین صید آبی‌ها از اردوگاه سرخ باشد.

روزنامه خراسان: برخلاف آب و هوا که روز سردی بود، روز گذشته تنور نقل‌وانتقالات زمستانی با چند انتقال بزرگ داغ شد. استقلال آرمان رمضانی، بازیکن سابق پرسپولیس را که در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی بود، به خدمت گرفت تا رمضانی پس از محمد نادری دومین صید آبی‌ها از اردوگاه سرخ باشد. احسان حاج‌صفی، کاپیتان تیم ملی و بازیکن سابق تراکتور با پرداخت حق فسخ این باشگاه و در حالی که چند پیشنهاد خارجی داشت و مورد توجه استقلال هم بود با پیشنهاد خوب سپاهان به تیم سابقش پیوست.

ظاهرا علاوه بر چشمگیر بودن پیشنهاد مالی سپاهان گنجاندن بند فسخ یک‌طرفه در صورت داشتن پیشنهاد خوب خارجی باعث شد کاپیتان تیم ملی به اصفهان برود. پرسپولیس هم پس از چندین بار مذاکره با مسئولان باشگاه پدیده و شخص سیدمهدی رحمتی، سرمربی این تیم با آن‌ها برای جذب فرشاد فرجی، مدافع میانی مشهدی‌ها به توافق رسید و حضور این بازیکن هم در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی قطعی شد. این بازیکن امروز به تهران می‌آید تا با پرسپولیس قراردادی برای یک فصل و نیم امضا کند.

اما بدون شک پرسروصداترین انتقال مربوط به جذب رمضانی توسط استقلال است. اولین خرید فرهاد مجیدی برای استقلال آرمان رمضانی، مهاجم سابق پرسپولیس بود که یحیی گل‌محمدی به دلیل عملکرد ضعیفش او را در لیست مازاد گذاشت درست مثل محمد نادری، مدافع سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی استقلال که یحیی او را نخواست و نادری هم به تیم رقیب پیوست! جذب رمضانی در حالی که رسانه‌ها از احتمال حضور احسان حاج‌صفی، اشکان دژاگه و امین قاسمی‌نژاد خبر می‌دادند شوک بزرگی به هواداران استقلال وارد کرد. رمضانی که پس از جدایی از پرسپولیس هیچ پیشنهادی نداشت به یک‌باره با چراغ سبز مجیدی مواجه شد و برای همین بی‌درنگ پیشنهاد را پذیرفت و قرارداد امضا کرد!

توافق با رمضانی در حالی صورت گرفت که مدیریت باشگاه استقلال روز گذشته در واکنش به تهدید فرزاد حاتمی، مهاجم سابقش برای شکایت به ‌ای‌اف‌سی آب پاکی را روی دست او ریخت و گفت باشگاه پول ندارد و او هم راه کنفدراسیون فوتبال آسیا را برای گرفتن طلب 100میلیونی‌اش از استقلال پیش گرفت. هنوز ساعتی از حضور حاتمی در باشگاه استقلال نگذشته بود که رسانه‌ها از توافق با آرمان رمضانی خبر دادند؛ آن هم توافق 18 ماهه! گویا باشگاه با اصرار مجیدی رمضانی را جذب کرده و این در حالی است که استقلالی‌ها هنوز بابت خرید هیجانی و به‌دور از منطق نیکولای بودوروف بلغار توسط فرهاد مجیدی در فصل گذشته تاوان سختی داده‌اند و پنجره استقلال به خاطر شکایت این بازیکن و عدم توانایی باشگاه در تهیه و پرداخت 140هزار دلار طلب او بسته شده است!

این اقدام مجیدی و باشگاه با واکنش منفی استقلالی‌ها در فضای مجازی مواجه شد و در حالی که عده‌ای از پاتک آبی‌ها به اردوگاه سرخ‌ها ابراز خوشحالی کرده اما بیشتر هواداران استقلال بابت جذب رمضانی و تکرار داستان بودوروف انتقاد و ابراز نگرانی کرده‌اند. نکته مهم دیگر این است که استقلال در خط حمله با داشتن 3 مهاجم آماده چون دیاباته، قایدی و مطهری نیازی به تقویت و جذب بازیکن جدید نداشت و اولویت با تقویت خط میانی بود اما کادرفنی و مسئولان باشگاه در اقدامی عجیب یک مهاجم جذب کردند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
شفا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر