چطور ساعت مچی مردانه را متناسب با شخصیت خود انتخاب کنید؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۰۰۲۲۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
۳۰۴۲
رپورتاژ آگهی
ساعت مچی مردانه از سال‌ها پیش تاکنون یکی از اجزای مهم در استایل افراد خوش‌پوش به حساب می‌آید. این اکسسوری جذاب، طرح‌ها و قیمت‎‌های متفاوتی دارد و هر کسی بنا به بودجه و مناسبت می‌تواند یک نوع ساعت را انتخاب کند. اما ساعت‌ها تنها بر اساس بودجه دسته‌بندی نمی‌شوند. آن‌ها شخصیت افراد را نشان می‌دهند، به طوری که این روز‌ها دیگر استایل هیچ مردی بدون ساعت مچی کامل نیست.

ساعت مچی مردانه از سال‌ها پیش تاکنون یکی از اجزای مهم در استایل افراد خوش‌پوش به حساب می‌آید. این اکسسوری جذاب، طرح‌ها و قیمت‎‌های متفاوتی دارد و هر کسی بنا به بودجه و مناسبت می‌تواند یک نوع ساعت را انتخاب کند. اما ساعت‌ها تنها بر اساس بودجه دسته‌بندی نمی‌شوند. آن‌ها شخصیت افراد را نشان می‌دهند، به طوری که این روز‌ها دیگر استایل هیچ مردی بدون ساعت مچی کامل نیست.

چطور ساعت مچی مردانه را متناسب با شخصیت خود انتخاب کنید؟

اما مردان مختلف باید از چه ساعت‌هایی استفاده کنند؟

مردانی که بیشتر وقت خود را بیرون از خانه می‌گذرانند، به ساعتی نیاز دارند که علاوه بر دقیق بودن، مقاومت خوبی در برابر گرد و خاک یا ضربه داشته باشد. در این میان، ساعت‌ها و دستبند‌های ورزشی برای افرادی از این دسته، بهترین گزینه باشند. نکته این‌جاست که این نوع ساعت‌ها برای استایل‌های اسپرت مناسب هستند. در ضمن، شما به وسیلۀ این نوع ساعت‌های مچی مردانه می‌توانید انرژی مصرفی روزانه خود را هم تخمین بزنید.

چطور ساعت مچی مردانه را متناسب با شخصیت خود انتخاب کنید؟

افراد جست‌وجوگر و دوستدار هیجان نیز نیاز به ساعت‌های مناسب و خاص خود دارند. برای مثال، خلبان‌ها که از جنگ جهانی دوم نقش مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده‌اند، وجۀ خاصی دارند و به همین دلیل، ساعت‌های زیبایی برای آن‌ها طراحی می‌شود. در ساعت‌های مچی این افراد، جنبه‌های فنی مختلفی رعایت شده است. وجود تایمر‌های پرواز، قطب‌نما و ... در این ساعت‌ها یکی از وجوه تمایز ساعت‌های مخصوص خلبان‌هاست. از دیگر ویژگی‌های این قبیل ساعت‌ها، واضح بودن عقربه‌ها و اعداد روی ساعت است که خواندن ساعت را ساده و کاربردی می‌سازد. البته لزومی ندارد تا برای استفاده از این نوع ساعت مچی حتما خلبان باشید و اگر به این نوع امکانات در ساعت خود علاقه دارید، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

برای مردانی که اهل دویدن یا ورزش کردن هستند، همان ساعت‌های معمولی همیشگی کافی نیست. آن‌ها به چیزی نیاز دارند که نه‌تن‌ها گام شمار باشد، که میزان فعالیت آن‌ها را به همراه نبض یا فشار خونشان نشان بدهد. علاوه بر این، برخی از ساعت‌های مچی مردانه ورزشی برنامه‌هایی مخصوص ورزش‌های مختلف دارند که مخصوص ورزشکاران طراحی شده است.
مردان مینیمالیست، در مقابل، بهتر است از ساعت‌هایی با صفحۀ خلوت و رنگی استفاده کنند و هرچند از نظر آن‌ها اساسا استفاده از اکسسوری‌ها کاری بی‌فایده است، اما درصورتی که از ساعت مچی مردانه استفاده می‌کنند، انواع ساده و کلاسیک را تهیه نمایند. استفاده از این نوع ساعت‌ها به استایل شما یک جنبۀ زیبا و جذاب می‌بخشد. این نوع ساعت‌ها برخلاف انواع پر زرق و برق، ساده و شکیل هستند و ظاهر زیبایی هم دارند. نکته‌ای که باید در خرید ساعت مچی مردانه برای مردان مینیمالیست رعایت کنید، این است که تعادل را میان استایل مدرن و کلاسیک، حفظ کنید.

برای آقایان خوش‌استایل، هیچ اکسسوری جذاب‌تر از یک ساعت مچی لوکس نیست. در این بین، ساعت‌های مچی طلا، جلوۀ ویژه‌ای دارند که مردان بلندپرواز را جذب خود می‌کند. دلیل این امر هم این است که علاوه بر درخشش جذاب فلز طلا، این نوع ساعت‌ها ابهت و جذابیت خاصی را به فرد می‌بخشند. از آن‌جا هم که معمولا این ساعت‌ها از مد نمی‌افتند، هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شوند. تنها نکته‌ای که باید در زمان استفاده از این ساعت‌ها به خاطر داشته باشید این است که کمی حسادت دیگران را بر می‌انگیزد. پس به این موضوع توجه داشته باشید. مردان سرسخت، در مقابل به ساعتی نیاز دارند که در هر شرایطی همچنان کار کند و هم‌زمان زیبا و کمی هم خودنمایانه باشد.

برای مردان محکم، ساعت‌های نظامی بهترین انتخاب به شمار می‌آید. این نوع ساعت‌ها محکم و مقاوم هستند و در شرایط سخت هم همچنان کار می‌کنند. ضدآب بودن و داشتن چراغ قوه برای ماجراجویی‌های شبانه، تنها بخشی از ویژگی‌های این نوع از ساعت‌ها است. ساعت مخصوص نظامیان در دو نوع کلاسیک و دیجیتال موجود هستند.

اگر هم قصد داشته باشید برای یکی از دوستان طرفدار محیط زیستی خود ساعتی تهیه کنید، بهتر است ساعتی مچی مردانه‌ای را انتخاب کنید که او را به یاد طبیعت و علایقش بیاندازد. از این نظر، بهترین گزینه یک انتخاب متفاوت و زیبا است: یک ساعت مچی چوبی!

این نوع ساعت‌ها به سادگی پیدا نمی‌شوند، اما وزن آن‌ها کم است و راحتی فوق‌العاده‌ای هم دارند. البته ساعت‌های چوبی را می‌توان با استایل‌های دیگر نیز همراه کرد.

چطور ساعت مچی مردانه را متناسب با شخصیت خود انتخاب کنید؟

برای اینکه بتوانید به عنوان هدیه ساعت مچی مردانه به کسی کادو بدهید، بهتر است به علایق و استایل او توجه کنید؛ در لباس‌ها و شغلش دقیق شوید و انتخاب‌هایش را بررسی کنید. در این مطلب، شما را با انواع ساعت‌هایی آشنا کردیم که می‌توان به مردان مختلف هدیه داد. شما می‌توانید انواع و اقسام ساعت مچی و اکسسوری مردانه را از فروشگاه اینترنتی بانی مد تهیه نمایید.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو