درددل و گلایه‌های سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۰۰۸۴۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
۷۹۷
سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان و تیم مهرام معتقد است هنوز به نقطه‌ای نرسیدیم که سرمربی تیم ملی و تیم باشگاهی را جداسازی کنیم.

جماران: سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان و تیم مهرام معتقد است هنوز به نقطه‌ای نرسیدیم که سرمربی تیم ملی و تیم باشگاهی را جداسازی کنیم.

نیکا بیک لیک لی در خصوص لیگ برتر بسکتبال بانوان و کسب مقام دوم اظهارکرد: به نظرم لیگ با کیفیتی بود و باعث افتخار است که توانستیم چنین مسابقاتی را برگزار کنیم چون فکر نمی‌کنم در هیچ کدام از رشته‌های توپی به این صورت توانسته باشند همچین لیگی را برگزار کنند. اسپانسرهای جدیدی آمدند و رسانه‌ها هم کمک زیادی به این کیفیت کردند.

او در پاسخ به این سوال که شیوع کرونا تاثیری در روند و سطح مسابقات ایجاد کرد یا خیر گفت: کرونا اصلا تاثیری نداشت. با توجه به اینکه قانونی بود که اگر چهار بازیکن مبتلا باشند آن مسابقه لغو می‌شود که البته خدا را چنین اتفاقی رخ نداد؛ مشکلی به وجود نیامد ولی فقط جای تماشاگران واقعا خالی بود.

او در خصوص حضور بازیکنان خارجی در لیگ تصریح کرد: این شروع برای ما امیدوار کننده است و امیدوارم بتوانیم ادامه بدهیم. هر تیم مجاز بود دو بازیکن خارجی جذب کند و فکر می‌کنم بشود تعداد را افزایش داد و خیلی اثرگذار خواهد بود چون هم بازیکنان جوان و هم باتجربه مقابل بازیکن خارجی قرار می‌گیرند و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند.

بیک لیک لی همچنین با اشاره به کار کردن در کنار آیکاترینی چاتزیداکی به عنوان اولین مربی خارجی در ایران گفت: من کاترینی را به عنوان مشاور فنی در کنار تیم می‌دیدم که نگاه کاملا متفاوتی نسبت به بسکتبال داشت و این نگاه تحول خوبی برای مهرام بود و ما نمایش قشنگی از بسکتبال را به شکل تیمی نشان دادیم. می توانستیم یک بازیکن آمریکایی خوب را جذب کنیم و نتیجه بازی را انفرادی عوض کنیم اما فکر می‌کنم ما فرهنگ بازی تیمی را توانستیم به تیممان بیاوریم و کار کردن با کاترینی قطعا در نگاه من به بسکتبال تاثیر خوبی داشت و امیدوارم در سال‌های آینده این نگاه را بتوانم به بازیکنانم منتقل کنم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان مهرام در خصوص پخش زنده مسابقات تصریح کرد: چیزی که من متوجه شدم این است که تعداد زیادی مسابقات را از طریق لایو اینستاگرام فدراسیون دیدند؛ البته بازدید کننده‌های آپارات هم بسیار بالا بود چون آپارات به تلویزیون وصل می‌شود و راحت تر می‌توان نگاه کرد. برای شروع خوب بود و می‌دانم فدراسیون در تلاش بود که مجوز پخش تلویزیونی را بگیرد. اول راه هستیم و این دو سه سال اخیر پیشرفت داشتیم. امیدوارم در سال‌های آینده مسابقات در شبکه ورزش و جام جم پخش شود چون با توجه به حضور بازیکنان خارجی پخش زنده از طریق تلوزیون از لحاظ تبلیغات و شناخت بیشتر بسکتبال بانوان کمک زیادی می‌کند.

نیکا بیک لیک لی در مورد مشکلات بسکتبال زنان گفت: مهم ترین کاری که می‌توان کرد این است که تیم‌هایی که در بخش آقایان سرمایه گذاری می‌کنند قسمتی از بودجه‌شان را به زنان اختصاص دهند. به نظرم این بهترین کاری است که می‌توان برای بانوان انجام داد چون وجود اسپانسر لیگ را قوی می‌کند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان درباره وضعیت و برنامه‌های این تیم تصریح کرد: ما قبل از فینال لیگ برتر جلسه‌ای با حضور کمیته فنی برگزار کردیم و جمع بندی‌ کاملی از برنامه‌ها انجام شد. می‌خواستیم قبل از عید اردویی داشته باشیم ولی باتوجه با فشار بازی فینال و رده بندی احساس کردم بازیکنان باید از نظر روحی و جسمی ریکاوری کنند و بعد به اردو بیایند بنابراین اردوها به بعد از عید موکول شد.

او با اشاره به صحبت‌های رییس فدراسیون مبنی بر اینکه سرمربی‌های تیم ملی نمی‌توانند در لیگ فعالیت کنند اما این اتفاق رخ نداد و باعث شد هجمه‌ای از حواشی ایجاد شود؛ تصریح کرد: فکر می‌کنم ما ناگزیر هستیم، البته من در مورد بخش بانوان صحبت می‌کنم چون مهران شاهین طبع که جایگاه خودشان را دارند. در بخش زنان همان طور که گفتم مجبور هستیم و این کار نشدنی است. ما درآمدزایی نداریم و نهایت درآمد یک مربی از طریق باشگاه‌ها است که رقم بزرگی هم نیست.

بیک لیک لی در پایان صحبت‌های خود گفت: اگر مربی فقط در یک جا فعالیت کند بسیار سخت است چون نزدیک به 7 ماه از سال را بدون فعالیت می‌ماند مخصوصا در بسکتبال سه نفره با توجه به تعداد کم نفرات نمی‌توانیم اردوی زیادی در طول سال برگزار کنیم. همه کشورها همین هستند و سه ماه قبل از لیگ اردوها را شروع می‌کنند. مسئله دیگر این است که حضور در لیگ باعث می‌شود مربی بازیکنان را دقیق تر آنالیز کند و انتخاب را راحت تر می‌کند. به نظرم این اتفاق بدی نیست که ما در لیگ هم حضور داشته باشیم و هنوز به آن نقطه نرسیدیم که جداسازی کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر