نکونام: فوتبال ما هیچ چیزی ندارد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۰۴۱۶۳
۱۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۸
۲۱۲۱
سرمربی فولاد گفت: ما فقط لیگ برگزار می‌کنیم و فوتبال ما هیچ چیزی ندارد و واقعیت هم این است که ما نمی‌توانیم رقابت‌های بین‌المللی را میزبانی کنیم.

ایسنا: سرمربی فولاد گفت: ما فقط لیگ برگزار می‌کنیم و فوتبال ما هیچ چیزی ندارد و واقعیت هم این است که ما نمی‌توانیم رقابت‌های بین‌المللی را میزبانی کنیم.

نکونام: فوتبال ما هیچ چیزی ندارد

جواد نکونام پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم در نشست خبری اظهار کرد: خیلی خوشحالم که در استان مرکزی هستیم. دو تیم در شروع بازی با ریسک کمتر بازی کردند و تیم ما در 20 دقیقه اول خواب بود و خیلی بد شروع کردیم. ما از آخرین بازی که جام حذفی بود دیگر بازی نکرده بودیم و از شرایط بازی به دور بودیم. البته از سازمان لیگ تشکر می‌کنم که بازی ما با گل گهر سیرجان را به تعویق انداخت چون بازیکنان ما اصلا وقت استراحت نداشتند. کنفدراسیون فوتبال آسیا بازی ما را هجدهم گذاشته بود و اگر با گل گهر بازی می‌کردم دیگر تا آخر فصل استراحتی نداشتیم.

او ادامه داد: برنامه بازی پلی آف اگر تغییر نمی‌کرد می‌دانستیم با دیگر تیم‌های لیگ برتری در تاریخ یکسان بازی می‌کنیم و این شرایط را برای ما بهتر می‌کرد اما به هر حال از برنامه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا متضرر شدیم و مجبور شدیم امروز بازی کنیم. تیم‌مان در ابتدا خواب بود اما بعد از آن کنترل بازی را در دست گرفتیم و توانستیم دو سه موقعیت خوب روی دروازه آلومینیوم داشته باشیم. بین دو نیمه به بچه‌ها گفتم تیم‌ ما آمادگی ذهنی نداشت و حریف بیشتر به دنبال گل زدن بود و بیشتر توان گذاشت. شروع بازی نیمه دوم دوباره خواب ماندیم و آلومینیوم باز هم موقعیت‌های خوبی خلق کرد.

سرمربی فولاد با بیان این‌که بعد از آن بازی را دست گرفتیم و توانستیم موقعیت ایجاد کنیم، گفت: تیم‌مان از شرایط مسابقه دور بود و از لحاظ ذهنی، روحی و روانی خواب بود و این مساله به ما ضربه زد و باعث شد بد بازی کنیم. از تاریخی که مربی فولاد شدم در هیچ مسابقه‌ای اینقدر موقعیت گل به تیم‌ها نداده بودیم و همیشه منسجم و خوب بازی می‌کردیم. حریف آمده بود خوب دفاع کند و ما هم تمرکز نداشتیم. همه اذعان دارند که آلومینیوم در اراک خوب بازی می‌کند و تیمی مثل پرسپولیس را این‌جا شکست دادند. هر تیمی که اینجا آمده به اراکی‌ها باخته است اما تیم ما در روزی که در اندازه خودمان بازی نکرد در دقایق آخر حتی می‌توانست برنده بازی باشد.

او اضافه کرد:‌ به هر حال یک امتیاز تقسیم شد و باید به فکر بازی‌های آسیایی باشیم و با ذهن بیدار مقابل العین قرار بگیریم. در بازی‌های آسیایی جای اشتباه نداریم و العینی‌ها بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارند. بازیکنی دارد که پاسپورت اماراتی دارد و برای تیم ملی امارات بازی می‌کند و واقعیت این است که آن‌ها خیلی از ما جلو تر هستند. پنجره نقل‌و انتقالاتی ما بسته است و این شرایط هم باعث ضرر ما شد. هیچ نگاهی به تیم ما نشد و از این بابت بسیار متضرر شدیم و مردم خوزستان مثل همیشه مظلوم واقع شدند. نگذاشتند یک بازیکن بگیریم و نماینده ایران هم در لیگ قهرمانان هستیم. واقعا برای این اتفاق متاسفم.

سرمربی فولاد درباره میزبانی العین گفت: واقعیت این است که فوتبال ما چند وقتی است شکست خورده است و چیز عجیبی نیست. امارات، قطر و عربستان از ما جلو تر هستند و باید حقیقت را ببینیم. ما فقط لیگ برگزار می‌کنیم و فوتبال ما هیچ چیزی ندارد و واقعیت‌ هم این است که ما نمی‌توانیم رقابت‌های بین‌المللی را میزبانی کنیم. ببینید مردم چگونه گرفتار کرونا هستند و نمی‌توانیم میزبانی کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر