تهران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد
۱۱۰۵۱۸۸
۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
۲۴۸۶
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز قرار دارد، تاکید کرد: در ادارات با کار ضروری حداکثر تا ۵۰ درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا ۳۰ درصد می‌توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز قرار دارد، تاکید کرد: در ادارات با کار ضروری حداکثر تا ۵۰ درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا ۳۰ درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

غلامرضا عباس پاشا در تشریح روند اجرای دورکاری در تهران با توجه به افزایش امارهای کرونا، گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می توانند حداکثر تا ۵۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا ۳۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی تاکید کرد: در تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز قرار گرفته است برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با ۱۵ نفر تشکیل شود و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیش از این تعداد ممنوع است.

معاون استاندار تهران ادامه داد: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم‌الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهرهای قرمز به تمامی دستگاه های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای ان نیز نظارت خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
11:45 - 1400/01/16
دست جناب نمکی درد نکنه با این عرضه که دارن از ترس از دست دادن صندلی وزارت جرات حرف زدن نداره
Iran (Islamic Republic of)
11:55 - 1400/01/16
میخواستین جاده هارو ببندین
Iran (Islamic Republic of)
12:09 - 1400/01/16
تا عملی بشه همه مردن
Iran (Islamic Republic of)
12:41 - 1400/01/16
خدارو شکر دستتون درو نکنه
Iran (Islamic Republic of)
12:48 - 1400/01/16
نتیجه بی کفایتی ها
Iran (Islamic Republic of)
12:52 - 1400/01/16
در نوروز سال ۱۳۹۹ ،طبق ادعای مسُولین بیشترین رعایت دستورالعملهای بهداشتی توسط مردم داشتیم ، طوری که آمار مرگ بیماران کرونایی به زیر ۵۰ نفر در روز رسید ، اما به محض عادی سازی امور کشور کرونا خیز گرفت ، بنابراین میشه نتیجه گرفت که اگر با محدودیتها زنجیره انتقال قابل گسستن بود این اتفاق پارسال می افتاد ، هیچ راهی جز واکسیناسیون یا ایمنی جمعی وجود ندارد . ایجاد محدودیت بدون واکسیناسیون فقط آمار کشته ها را به تعویق می اندازد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج