اعلام ترکیب بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن
۱۱۰۶۰۷۰
۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۷
۸۵۷
در یکی از حساس‌ترین دیدار‌های این فصل از فوتبال اروپا، بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن از ساعت ۲۳:۳۰ امشب به وقت تهران در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند و بایرن مونیخ در این بازی میزبان خواهد بود و در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار می‌شود.

فوتبالی: در یکی از حساس ترین دیدار های این فصل از فوتبال اروپا، بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن از ساعت 23:30 امشب به وقت تهران در بازی رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند و بایرن مونیخ در این بازی میزبان خواهد بود و در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار می‌شود.

بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن در فینال فصل گذشته هم با یکدیگر روبرو شده بودند که در آن بازی این بایرن مونیخ بود که با نتیجه 1 بر 0 موفق شد به پیروزی برسد و قهرمان چمپیونزلیگ شود. اکنون این بازی جذاب در مرحله یک چهارم نهایی تکرار خواهد شد.

روبرت لواندوفسکی به علت مصدومیت در این دیدار غایب است و سرژ گنابری هم کرونا گرفته و در ترکیب بایرن مونیخ حاضر نیست. باید دید که شاگردان هانسی فلیک چگونه مقابل شاگردان پوچتینو عمل می‌کنند و نیمار و امباپه می‌توانند در این بازی خودی نشان دهند یا خیر.

ترکیب بایرن مونیخ بدین شرح است:

نویر، سوله، پاوارد، کیمیش، سانه، چوپو موتینگ، گورتزکا، هرناندز، مولر، آلابا، کومان.

ترکیب پاریسن ژرمن هم بدین صورت خواهد بود:

ناواس، کیمپمبه، مارکینیوش، امباپه، نیمار، دی ماریا، دانیلو، دیالو، درکسلر، ادریسا گی، داگبا.

در هر صورت باید دید که چه نتیجه‌ای در این دیدار حساس رقم می‌خورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج