شیب تند افزایش بیماران کرونا در بیمارستان‌ها
۱۱۰۶۱۴۵
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
۱۴۸۰
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه شیب افزایش بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌ها نسبت به پیک سوم بسیار تند شده است، گفت: اکنون اعمال جراحی الکتیو هم متوقف شده و تخت‌های بخش‌های دیگر را به کرونا داده و بخش‌های جدید برای کووید اختصاص می‌دهیم.

خبرگزاری ایسنا: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه شیب افزایش بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان ها نسبت به پیک سوم بسیار تند شده است، گفت: اکنون اعمال جراحی الکتیو هم متوقف شده و تخت‌های بخش‌های دیگر را به کرونا داده و بخش‌های جدید برای کووید اختصاص می‌دهیم.

دکتر فرشاد علامه با بیان اینکه با افزایش تعداد بیماران در زمینه تخت‌های بستری برای بیماران مبتلا به کرونا مشکلاتی وجود دارد، گفت: تا روز گذشته در مجموع بیمارستان‌های دولتی و خصوصی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیش از ۹۲۵ بیمار بستری بودند. شیب افزایش بیماران نیز بسیار تند است و از شیب افزایشی در پیک سوم بیماری هم بیشتر است. به طوری که یکی دو روز قبل رکورد میزان بستری در روز در بیمارستان‌های ما شکست.

وی افزود: در خیز چهارم، نسبت به پیک سوم تعداد بیماری که در یک روز در کل بیمارستان‌های ما بستری می‌شد، چند روز پیش به بیشترین حد خود رسید که این نشان می‌دهد که شیب افزایشی بیماری بسیار تند است. مداوم تخت‌های بخش‌های دیگر را به بخش کرونا اضافه می‌کنیم. اعمال جراحی الکتیو هم تا اطلاع ثانوی متوقف شده و تخت‌های بخش‌های دیگر را به کرونا داده و بخش‌های جدید برای کووید اختصاص می‌دهیم. در تخت‌های آی سی یو هم همین روند برقرار است.

علامه با بیان اینکه بیماران بدحال نیز افزایش یافته است، گفت: تا روز گذشته ۲۸۰ بیمار در بخش‌های ویژه بستری بودند. در عین حال در بین بیماران بدحال از همه سنی است، اما معمولا در سنین بالا بیشتر است. در عین حال به نظر می رسد که سویه غالب ویروس انگلیسی باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:20
Iran (Islamic Republic of)
09:01 - 1400/01/19
مقصر فقط و فقط مسئولین بی سواد ..غیر مسئول هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
چه یهویی خخخ و چقد تابلووو
Iran (Islamic Republic of)
09:26 - 1400/01/19
همش زیر سر رحمانی فضلی وزیرکشوره اون نذاشته درخواستهای وزارت بهداشت برای ممنوعیت سفر اجرا بشه
Iran (Islamic Republic of)
10:15 - 1400/01/19
طفلک کادر درمان.زنده باد کادر درمان...
Iran (Islamic Republic of)
10:22 - 1400/01/19
چاره اش فقط واکسن فایزره که خودشون زدن
Iran (Islamic Republic of)
10:23 - 1400/01/19
نزدیک به انتخابات پایین میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
کیه که رأی بده
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1400/01/19
بدرک غلت کردن رفتن به مسافرت ما یک سال هست جایی نرفتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج