ربیعی: تیم صادقی در لیگ برتر می‌ماند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۰۷۱۹۲
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
۴۸۶۴
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان به دشواری کار تیمش در مصاف با سایپا اذعان کرد و گفت، تیم ابراهیم صادقی در لیگ برتر می‌ماند.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان به دشواری کار تیمش در مصاف با سایپا اذعان کرد و گفت، تیم ابراهیم صادقی در لیگ برتر می‌ماند.

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: به مجموعه تیم سایپا، ابراهیم صادقی و همکارانش خسته نباشید می‌گویم. عرض خسته نباشید و خدا قوتی هم به تیم خودمان دارم. امروز واقعاً بازی سخت و سنگینی داشتیم. می‌دانستیم سایپا انتحاری بازی می‌کند. آنها امروز با انرژی بالایی به میدان آمدند.

وی افزود: ما سعی کردیم اول به بازی حاکم شویم، اما این مسئله از بین می‌رفت، چون هر دو تیم روی هم پرس سنگینی داشتند. این پرس در نیمه حریف و مرکز زمین زیاد بود و به همین دلیل از دست رفتن توپ میان دو تیم زیاد شده بود. در دقایقی از نیمه اول توانستیم نبض بازی را در اختیار بگیریم و موقعیت‌سازی هم داشته باشیم. تیم سایپا هم موقعیت داشت، اما ما روی یک پرس سرعتی توانستیم به گل برسیم.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم به صورت طبیعی و خود خواسته سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و کار را با انتقال سرعتی توپ ادامه بدهیم. دو سه موقعیت خوب هم داشتیم که این موقعیت‌ها در پاس آخر از بین رفت. تیم سایپا هم در ادامه بازی یک موقعیت داشت و در مجموع یک بازی پرانرژی با جنگندگی و دوندگی دو تیم بود. خوشحالم توانستیم سه امتیاز این بازی را در مسیری که تیم‌مان حرکت می‌کند، بگیریم.

ربیعی با اشاره به وضعیت تیم سایپا گفت: به‌عنوان کسی که پنج سال در سمت‌های مختلف در باشگاه سایپا حضور داشتم، این را به مدیران این باشگاه می‌گویم که با نمایشی که از تیم سایپا دیدم که بسیار خوب و قوی بود، این تیم قطعاً در لیگ برتر می‌ماند. چه بسا با رتبه خوبی در لیگ باقی بماند و این نشان می‌دهد که صادقی و همکارانش در ساختارسازی و برنامه‌ریزی خیلی خوب عمل کرده‌اند. ما در طول نیمه دوم بارها در برنامه‌های دفاعی به مشکل می‌خوردیم که علت آن هم شکل بازی سایپا و فشار تهاجمی این تیم بود. ابراهیم صادقی سرمایه گرانبهایی برای سایپاست و به نظرم این باشگاه کار درستی را به دلیل ایجاد ثبات و صبوری روی صادقی انجام می‌دهد. برنامه‌ها، افکار و آرمانی که صادقی در دو دهه اخیر برای سایپا مدنظر داشته است، به آینده این تیم کمک خواهد کرد و برای سایپا آرزوی توفیق و موفقیت دارم.

وی درباره گل سه امتیاز خرید جدید این تیم اظهار داشت: محمدرضا سلیمانی از نظر من در بازی تراکتور و این بازی، روی شرح وظایف تعیین شده‌اش عمل کرد و گل خوبی هم در این بازی زد. امیدوارم بتوانیم روند رو به رشد او را با هم در تیم ادامه دهیم. ما مهاجمان خوب و با تجربه دیگری چون محمد قاضی و مهرداد آوخ را هم داریم که امیدوارم هر سه نفر بتوانند برای تیم ما ثمربخش باشند.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به مسائل داوری، خاطرنشان کرد: داور بسیار خوب سوت زد و به بازی مسلط بود. آقای عرب براقی در این بازی که بسیار سنگین بود و هر دو نیمکت هم اعتراض داشتند، بسیار خوب، با درایت و تدبیر قضاوت کرد و هیچ صحنه‌ای مشکل‌دار نبود. ما در چند بازی از داوری متضرر شدیم و در این بازی هم صحنه‌ای به سود ما نبود، اما باید از قضاوت او تشکر کنم و بابت این قضاوت تبریک بگویم.

ربیعی در واکنش به این مسئله که رحمتی هم از قضاوت داور مسابقه تعریف کرد، گفت: ابراهیم صادقی، کیانوش رحمتی و کاظم برجلو کادر فنی خوبی را در تیم سایپا تشکیل داده‌اند. کاملاً این عزیزان را می‌شناسم و رگه‌های خوب فنی را در این تیم دیدم. آرزوی توفیق و سلامتی هم برای همه مردم دارم و امیدوارم در این پیک چهارم کرونا موارد بهداشتی را به خوبی رعایت کنند. برای دو سه نفر از اعضای تیم‌مان هم که با این بیماری مبارزه می‌کنند، آرزوی سلامتی می‌کنم. برای سلامتی آقای دست‌نشان هم دعا می‌کنیم و امیدوارم بار دیگر او را در کنار زمین فوتبال ببینیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو