عاشق دوست شوهرم شدم، چه کار کنم؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۰۷۳۱۲
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
۲۱۸۷۴
در زندگی زناشویی امروز؛ به مسائلی بر می‌خوریم که در قدیم حتی فکر کردن به آن وحشتناک بود. معضلات و مشکلاتی در زندگی زوجین پیش می‌آید که از تصور خارج است. عاشق دوست شوهرم شدم! چه کار کنم؟ خود را بجای مشاور قرار داده و به این سوال پاسخ دهید.

عصر ایران: در زندگی زناشویی امروز؛ به مسائلی بر می خوریم که در قدیم حتی فکر کردن به آن وحشتناک بود. معضلات و مشکلاتی در زندگی زوجین پیش می آید که از تصور خارج است. عاشق دوست شوهرم شدم ! چه کار کنم ؟ خود را بجای مشاور قرار داده و به این سوال پاسخ دهید.

عاشق دوست شوهرم شدم، چه کار کنم

عاشق دوست شوهرم شدم ، چه کار کنم؟

سوال - سلام من شعله هستم چند وقتیه که دچار یک احساس عجیب شدم! من عاشق همسرم نیستم ولی صادقانه دوستش دارم و به او احترام میزارم و فکر میکردم این از عشق هم برتره. مرد مجرد دیگه ای تونسته بعد از 7 سال ازدواج فکر منو مشغول کنه!

خودمم باورم نمیشه دارم اینو میگم ولی حقیقت داره. من یه دختر سه ساله دارم. اول فکر میکردم حس مثبت من نسبت به ایشون به خاطر اینه که من برادر ندارم! اما نباید خودمو گول بزنم قضیه عمیق تر از این حرفاست.

این آقا صدای خاصی دارن و از عطر خوبی استفاده میکنن. در حالی که همسرم حتی نسبت به بهداشت شخصیش کاهله چه برسه به مسواک و عطر و …!

به هر حال به خودم حق نمیدم اصلا از حس خودم در عجبم!

ارتباطم با اون آقا در حد پیامک و مشغول شدن ذهنه اما می ترسم بیشتر بشه. ایشون از دوستان و همکار همسر هستن. من در پیشگاه خدا احساس گناه نمی کنم چون خدا از دلم خبر داره اما برای رابطه ام با همسرم به شدت نگرانم.

سوال - سلام. خانمی ۲۹ ساله هستم و دارای دو فرزند .زندگی بسیار خوبی دارم عاشق زندگیم هستم هرگز به هیچ مرد غریبه ای نگاه مستقیم نداشتم و اولین بار عاشق همسرم شدم ۱۱ساله ازدواج کردیم و هردو پایبند به اصول زندگی بودیم.

مشکل اصلی اینه من چندوقته از دوست همسرم بسیار خوشم اومده اونقدر که هرشب بهش فکر میکنم هرشب عکسش رو از گوشی همسرم نگاه میکنم گاهی باهم رفت و آمد داریم خیلی آقا و نجیب بود از یه طرف ذره ای از عشقم نسبت به همسرم کم نشده .

عاشق این آقا شدم گاهیم متوجه نگاه عجیبش میشم بنظرتون چیکار کنم؟ از طرفی خانمش اصلا محلش نمیذاره اصلا بهش محبت نمیکنه دلم میخواد مدام ببینمش مدام رفت و آمد کنیم اما من همسرمم دوست دارم. تو رو خدا راهنماییم کنید.

جواب مشاور

سلام. عزیزدلم هدف شما از این ارتباط چیه؟ اینکه همسر ایشون بی احساس هستند نقشی در زندگی شما نداره و هیچ ربطی هم به شما نداره.

شما فقط قالبی از زندگی اونها رو میبینید اما واقعیت شاید آنچیزی نباشه که میبینید، زندگی شما همسر و خانواده ی شماست نه اون کسی که در رویای شماست پس ایشون رو از تصورات خودتون پاک کنید آنچه که هست همسرتونه که هیچ مشکلی باهاش ندارید.

همسری که صادقانه شما رو دوست داره و صادقانه به شما محبت میکنه و برای بقا و ماندگاری زندگی نهایت تلاش خودش رو میکنه.

گاهی وقتها بی دغدغه بودن شما دغدغه ی اضافه ایجاد میکنه، یه مقدار احساسات خودتون رو اولویت بندی کنید و اونها رو مهار کنید دلیل نمیشه از هرچیزی خوشتون اومد شبانه روز بهش فکر کنید!

مسلم بدونید این فقط یه احساسه قرار نیست به هر احساسی رنگ و لعاب بدید بحث کنترل انسان است بحث این هستش که فرد باید یادبگیره در زندگی خودش بین احساساتی که دارد تبعیض قائل بشه خوب و بد اون رو متوجه بشه آنچه که مضر هست بذاره کنار آنچه که به نفع خودش و خانواده اش و رشد زندگیش هست رو قبول بکنه.

بهرحال ایشون بخشی از وقت و فکر و ذهن شما رو گرفته و این خیانت است خیانت به همسری که شما رو دوست داره، این رو درنظر داشته باشید که ادامه دادن این رابطه به نفع شما نیست.

اگر میخواید در زندگیتون دچار تنش و اختلاف نشید این رابطه رو قطع کنید و باید هم قطع کنید چون این رابطه برای زندگی شما خطرناکه پس برای زندگی خودتون حریم قائل بشید که کسی جرئت گذشتن از خط قرمزهای شما رو نداشته باشه , با همسرت بیشتر حرف بزن وقت بگذرون و اگر مشکلی دارید حلش کنید و این احساسات پوچ رو حتما کنار بذارید. موفق باشید…

عاشق دوست شوهرم شدم، چه کار کنم

آسیبی به بزرگی کشتن یک زندگی

همان زندگی مشترکی که روزگاری نه چندان دور باامید به وفاداری و با آرزوی داشتن روزهایی شاد آغاز شد. اگر پای صحبت‌ها و خاطرات مشاوران خانواده بنشینیم، اگر سری به دادگاه‌های خانواده بزنیم و اگر کمی بیشتر زیر پوست شهر برویم ردپای این بی‌وفایی‌ها را خواهیم دید.

و اگر بخواهیم صادق باشیم حتما می‌پذیریم که این ردپا‌ها روز به روز بیشتر می‌شود. ردپاهای جامانده روی بسیاری از زندگی‌ها که اثر زشت به جامانده از آن به راحتی پاک نخواهد شد.

واقعیت این است که خیلی از زوج‌ها تعهد در زندگی مشترک را در کارکردن، انجام وظایف معمول و به دست کردن حلقه ازدواج خلاصه می‌کنند اما «بار بارا دی آنجلیس» می‌گوید: تعهد واقعی یک حلقه ازدواج. عقدنامه، سند ازدواج یا سال‌هایی نیست که با یکدیگر زندگی کرده‌اید. بلکه رفتار شماست در یک یک روزهای زندگی با فردی که دوستش دارید.

یکی از ویژگی‌های ازدواج، تعهد و پایبندی هریک از همسران به یکدیگر و حقوق متقابل است به گونه‌ای که این تعهد شالوده زندگی مشترک است؛ در غیر این صورت اعتماد متقابل بین همسران یا اعضای خانواده کمتر و کمتر خواهد شد.

با گذشت زمان زندگی برخی از این افراد به جدایی کشیده می‌شود اما برخی دیگر از آن‌ها به زندگی مشترکشان با آهنگی یکنواخت و ملال آور ادامه می‌دهند و به ارتباطات نامشروع روی می‌آورند.

به عقیده روان‌شناسان، مهم‌ترین انگیزه زن و مرد متاهلی که به سوی روابط نامشروع کشیده می‌شوند، تجربه مجدد صمیمیت است. چیزی که دیگر آن را در زندگی مشترکشان نمی‌یابند.

اگرچه هیچ‌کدام از دلایل پی آمده، خیانت و بی‌وفایی را توجیه نمی‌کند و راه‌حل اساسی برای این مشکلات مشاوره، گفت‌وگو و صبر است برخی از عوامل اثرگذار بر این موضوع بدین قرار است

عاشق دوست شوهرم شدم، چه کار کنم

عدم رضایت از ازدواج و برآورده نشدن نیازهای عاطفی و زناشویی

یکی از عوامل اصلی خیانت، نارضایتی از روابط زن و شوهر است؛ زمانی که بین همسران روابط زناشویی خوبی حاکم نباشد، این احتمال وجود دارد فرد به همسر خود خیانت کند.

اختلالات زناشویی که به مرور زمان برای برخی به وجود می‌آید و مشکلات شخصیتی باعث می‌شود فرد نتواند به همسر خود محبت کند و فقدان محبت، عاطفه و روابط گرم و صمیمی باعث این خیانت‌ها می‌شود.

همسرانی که به هر دلیلی از محبت و توجه شریک زندگی خود محروم باشند، معمولا وقتی مورد وسوسه و اغوای شخص دیگری قرار می‌گیرند ممکن است دچار انحراف شوند.

انگیزه‌ای برای پایان دادن ازدواجی که دیگر رضایت بخش نیست

رفتارهای زشت، نق زدن‌های دائمی، نزاع‌ها و مجادله‌های فراوان دستورالعمل مناسبی برای ایجاد سردرد و در تصور برخی همسران (البته به نادرست)، خیانت بهترین راه فرار از جهنم خانه است. راهی که البته آن‌ها را از چاله درمی آورد و به چاه می‌اندازد.

انتقام از همسر

برخی از زوجین به اشتباه فکر می‌کنند حال که مورد خیانت قرار گرفته‌اند آن‌ها نیز مجاز به مقابله به مثل هستند. برخی تصور می‌کنند باید طعم تلخ دارویی را که به آن‌ها خورانده شده، به همسرشان بخورانند تا متوجه اشتباه خود و آنچه که بر سر همسرشان آمده بشوند. غافل از اینکه این کار قبل از هر کسی خودشان را از پا درمی آورد.

برگرداندن حس فردیت و استقلال

یک نظریه بر این عقیده است که انگیزه چنین عملی تمایل افراد به برگرداندن حس فردیت و استقلالی است که در چارچوب ازدواج تضعیف شده است.

فرد ممکن است از نظر عاطفی به حدی از بلوغ هیجانی نرسیده باشد که بتواند در مقابل ناراحتی یا نارضایتی همسر، تمامیت خود را حفظ کند، به همین دلیل با جست‌و‌جوی یک رابطه جدید در واقع در جست‌و‌جو و بازسازی خود جدید است.

اطمینان خاطر از جذابیت برای جنس دیگر

برخی از افراد در پی نیاز به اطمینان خاطر از اینکه هنوز برای جنس دیگر جذاب و خواستنی هستند، به رابطه خارج از ازدواج رو می‌آورند.

به واقع، در روابط طولانی این سوال برای برخی پیش می‌آید آیا هنوز در بازار خریداری دارند یا خیر؛ که یافتن پاسخ این پرسش ممکن است آنان را به سوی اهداف غیرمشروع سوق دهد.

کسب هیجان و تنوع

بعضی مواقع هم رابطه خارج از ازدواج، فقط به منظور کسب هیجان و تنوع اتفاق می‌افتد یعنی هیچ شکایت یا نارضایتی خاصی در ازدواج وجود ندارد فقط برخی افراد به دنبال هیجان رابطه خارج از ادواج هستند.

انتشار یافته: 199
در انتظار بررسی:69
Iran (Islamic Republic of)
10:52 - 1400/01/23
خانمی که میگید ۱۱ ساله عاشق همسرتون هستین شما اگه عاشق بودین به خودتون اجازه نمیدادین به یکی دیگه فکر کنید
پاسخ ها
msi
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چه دلیل مسخره ای..
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
با تمام وجود به خداوند از شر وسوسه های شیطان پناه ببر و خودت هم تلاش کن تا همه ارتباطات رو قطع کنی شاید اولش سخت باشه اما به لطف خدا از شر این وسوسه که اسمش رو احساس گذاشتید راحت میشید . در پناه خداوند متعال .
میتی از مشد
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این مسائل بسیار مهم هستند و ما نمیتوانیم بگوییم که کار زن یا مرد درست است یا غلط . باید متخصصان روانشناسی در مورد این موضوعات بحث و بررسی کنند نه ادم های مذهبی . مسائل عاطفی اونقدر پیچیده و ظریف هستند که نمی توان به راحتی در مورد درست یا غلط بودن یک کار نظر داد
اسی
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
مزخرفه
آدمیزاد پیچیده تر از اینحرفاست که با جملات کلیشه ای بشه کنترلش کرد
کررار
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
جواب به این سوال ؛
چه شد که به این نقطه رسیدیم؟؟؟
تا کنون از خود پرسیده ايم هدف از زندگی مشترک چیست؟
چگونه زمان تصمیم گیری برای ازدواج اجبار در کار نیست اما باز هم شاهد آمار بالای طلاق و گاهی متاسفانه خیانت در جامعه هستیم؟
وقتی به مسائل فکر میکنید به راحتی جواب آن را میابید.
آفرینش جهان هستی برا اساس نظم و دقت بنا گردیده و هر زمان این شرایط تعمدا یا سهوا دچار تغییر گردد، میتوان شاهد بر هم خوردن نظم و ایجاد نارضایتی بود.
در زندگی مان زمانی که تعاریف از زندگی مشترک تغییر و وظایف نیز کم رنگ گردد چه از طرف زن و یا مرد شاهد چنین رخدادی که اکنون جامعه را مبتلا نموده.
راه حل ساده آن این است که زن بایستی زن باشد و مرد بایستی مرد. جابجایی نقشها و ایجاد توقعات نابجا عامل اصلی ضربه به بنیاد خانواده است.
موفق باشيد و شاد و سلامت،،،
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کسی که این دلیل براش مسخرست هیچ تصوری از عشق واقعی نداره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اصلا مرد تو عالم مجردی قدرت داره خودشو خودش. تمام درآمدش مال خودشه با رفیقاش کیف میکنه ولی وقتی زن بگیره بدبخت میشه من خودم به هیچ عنوان زن نمیگیرم اگرم یه روز به احتمال یه درصد زن بگیرم فقط برای بچه که نسلم منقرض نشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
هر آدمی ممکنه دچار احساسات مختلف خوب یا بد بشه. هرچقدر سخت، هرچقدر آزار دهنده باید سعی کنیم اصول خودمون رو حفظ کنیم. درسته... ممکنه همیشه موفق نشیم ولی
بیشتر به خودمون اعتماد میکنیم و کم کم جواب میگیریم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دقیقا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
ینی چی
Iran (Islamic Republic of)
11:00 - 1400/01/23
بدبخت ما مردای بیچاره که برای در آوردن یه لقمه نون هرنوع سگدویی میزنیم. من نرفتم تایلند ولی شنیدم حتی روسپی های تایلندی هم وقتی حلقه دست یک مرد میبینند، جواب منفی میدن. یعنی بعضیا (چه زن چه مرد) از روسپیای تایلندی هم دلشون شل تره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
بعضیاتون بیچارن. همتونم بیچاره نیستین :))
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
متأسفانه خیلی از زنها همینکه اولین مشکل زندگی با شوهراشون پیش بیاد سریع میرن تو فاز داغون. استوری میزارن حالم بده. یا کاش بمیرم. بهمین راحتی هم میرن با یه پسر دوست میشن فکر میکنن با یه غریبه دردل کنن حالشون خوب میشه یهو میبینن منجلاب فساد گیر کردن
SS
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
عالی بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چقدر قشنگ گفتی...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
آفرین به تو که متعهدی خوشم اومد
Iran (Islamic Republic of)
11:04 - 1400/01/23
بسه دیگه بی عفتی اه حال آدم بهم میخوره ازین همه بی خانواده بودن
پاسخ ها
سارا
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خودت ازهمه بدتری پاش بیفته.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
سارا باهات موافقم
من یه مردی هستم که خودم و اطرافیانم روی خانواده دوستیم قسم می خوردن ولی شد اونچه که نباید می شد و شرمنده خدا ، خودم و همسرم تا ااااابد شدم ، آقایون زیاد به دیگران خورده نگیرید ، وقتی آب بود و شنا نکردی مردی !
سهند و سبلان
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چه حرف مسخره ای
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
نه تا الان که مجرد بودم سعی کردم خطایی نکنم چه برسه وقتی متاهل باشم پس نمیشناسی تهمت نزن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شما متاهل‌ها گندش رو دراوردین بعد هی به مجردها توهین می کنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
من همزمانی که مجرد بودم ایمانم قوی بود ولی بعد از تاهل نسبت به قبل گناه کردم خیلی برام گیر میدادند مقاومت میکردم یه خرده خوش تیپ ومهربون بودم ولی مقاومت میکردم گناه نکنم ایکاش میمردم آخر به گناه افتادم شب وروز به خدا التماس میکنم از شر ش خلاص بشم نمیتونم البته فقط در حد پیام نه بیشتر بازم وابستگی میاره خیلی سخته البته قبلا به دو سه نفر شماتت کردم این به سرم اومد هیچ موقع به کسی ابراد نگیرید شاید پاش بیفته شما بد تر از اون بشین
Iran (Islamic Republic of)
11:14 - 1400/01/23
خیلی مفید بود
ممنون
Iran (Islamic Republic of)
11:21 - 1400/01/23
سلام وخسته نباشید..اکثر این موارد رو اگر خوب بررسی کنید میبینید،این خانواده ها شدیدا به شبکه های ماهواره ای وفیلمها وسریالهای ان شدیدا وابسته هستن..بالای صدوپنجاه کانال شب وروز دارن فقط به زبان فارسی انواع پیامها رو بصورت کارشناسی شده به خورد مردم ما میدن.اگر یه نگاه منصف داشته باشین حرفامو تآیید میکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دقیقا همینه و جالب این که برای این که از بچگی روی بچه ها و نوجوانان تاثیر بگذارند توی همه فیلمهایشان از بچه های نو جوان و کودک استفاده میکنند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
سریالها ی ایرانی هم هم شده جولان اگه جذابیت بازیگران و عشق وعاشقی بدبختی اینه که بهم هامون هم نگاه می کنن
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کاملا درسته
علی ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
مطرح کردن و راه حل دادن برای بعضی مسائل که بعضا توو فیلما میبینیم برای کمک به رفع مشکل نیست بلکه برای شسکتن قبح اون مسئله ست نه برای برطرف کردن مشکل
بهزاد جهانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تغرییبا درسته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
آفرین بیا سانسور کن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
موافقم دوست عزیز
Iran (Islamic Republic of)
11:22 - 1400/01/23
مردها در این مواقع میتونن ازدواج مجدد کنن، به بهانه های مختلف... خیانت فقط برای زنها مجازات داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
لطفا جمع نبندید. برای خودمن تو این سالها بخاطر موقعیتی که توش هستم چندین بار ازین اتفاقات افتاده.‌ با اینکه من یک مرد هستم و‌۵ساله همسرم فوت کرده هرگز حتی یکبار هم اجازه ندادم همسر همکار یا دوستی که بهم ابراز احساسات کرده،چراغ سبز یا امید به رابطه از طرف من دریافت کنه. مردان بسیاری هستند که هزاران بار حیای بیشتر از زنان دارند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خیانت حتی اسمش هم درد آوره،
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اخه این چه چرتی هستش که میگی؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
متاسفم برای اون هفده نفر که لایک کردن
vahid
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این حرف ها تمام وجودمو آزار میده
میترسم از اون روزی که قیامت بشه و از شرمندگی نتونیم سرمون رو بلند کنیم.
« يا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِي إِلى رَبِّكِ راضِيَةً مَرْضِيَّةً فَادْخُلِي فِي عِبادِي وَ ادْخُلِي جَنَّتِي »؛ تو اي روح آرام يافته، به سوي پروردگار بازگرد در حالي كه هم تو از او خوشنودي و هم او از تو خشنود است، پس در سلك بندگانم در‌آي، و در بهشتم وارد شو.
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1400/01/23
همش از بیکاریه
آدم که بیکار و علاف باشه هزارتا فکر ناجور میاد سرش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اره بری سرکار با هزارتا مرد سر و کله داشته. باشی دیگه بدتر
.
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
از بیکاری هست ، ولی خوشی هم میزنه زیر دلشون چون هیچ دغدغه ای ندارد پا میشن برای خودشون دغدغه درست میکنند
آدم که همیشه تندرست نیست ، فردی که خیانت می‌کنه یادش باشه که اگر مشکلی تو زندگی برایش پیش آمد یا مریض شد اونی که باهاش ارتباط داره خودش میکشه کنار ، اون همسر بیماری که بهش رسیدگی می‌کنه چه زن چه مرد فرقی نمیکنه
اونی که باهاش رابطه داری وقتی مریض شدی دیگه الفرار می‌ره سراغ یکی دیگه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
افرين دقيقا اين معضلات اغلب مربوط به زن هاي بيكار خانه دار ايراني است
به هيچ وجه با دختر بيكار ازدواج نكنيد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کاربر عزیز 13:21 شما جامعه شناس و کارشناس آسیب های
اجتماعی و معضلات خانوادگی هستین؟
اگر هستین و طی تحقیقات معتبر به این نتیجه رسیدین یا مطالعه کردین، باز هم ادبیات پایان جمله تون زننده و توهین آمیزه؛ و اگر نیستین لطفا! خواهش میکنم! وقت بزارین روی خودتون و یاد بگیرین تا از چیزی مطمئن نیستین بیانش نکنین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شما مردهای تمامیت خواه زنها رو بیکار کردید به این بهانه که نان آور خونه ایم، همیشه دو قورت و تیمتون باقیه همیشه
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1400/01/23
متاسفانه این به اصطلاح بی عفتی،در جامعه ریشه دوانده،و هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه که یکی از اونها بی ایمانیه واقعیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چشم چرانی چه برای زن چه مرد و شکستن حرمت و حیا باعث و بانی بیشترشه
Iran (Islamic Republic of)
11:27 - 1400/01/23
اثر کولیج را مطالعه فرمایید تا متوجه شوید که چرا این اتفاقات رخ می دهد و چرا نمی توان خلاف جهت طبیعت شنا فرمود پایدار و پر مطالعه و غیر لجباز باشید عزیزان من
پاسخ ها
r.s
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این کتاب؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
احسنت
سارا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اسم کتابه یا نویسندش؟
Iran (Islamic Republic of)
11:28 - 1400/01/23
تو این دوره زمونه ادم ازدواج نکنه بهتره
یه سریا از خونه پدر که میان بیرون تازه میخوان تینیجریشونو تو خونه شوهر تجربه کنن
ازدواج نکن خانوم برو مستقل شو هر غلطی خواستی بکن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کمبود تینیجریت دارن
گرگ بده گنده
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
قرصه یاآمپول
پرویز غفاری
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
فکر کنم زلیخا روی این خانم اثر گذاشته
SS
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
موافقم
ر
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ای ول
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دقیقاً
Iran (Islamic Republic of)
11:34 - 1400/01/23
خلایق هرچه لایق...
Iran (Islamic Republic of)
11:34 - 1400/01/23
ازار تو جون خودتت و امثال خودت چه زن چه مرد کن، اخی که اکثر زندگیها رو به فناست
Iran (Islamic Republic of)
11:34 - 1400/01/23
آدم وقتی بیکار باشه به این چیزا فکر میکنه.برو یه کاری پیدا کن کلاس های مختلف برو، یه زبان دیگه یاد بگیر ، کتاب بخون.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اين بدبختي نتيجه اين طرز تفكر ايراني است كه وظيفه مرده پول در بياره
و زن هاي بيكار تو خونه از بيكاري ...
Iran (Islamic Republic of)
11:38 - 1400/01/23
اخلاق و تعهد و عفت در جای خود محفوظ، اما گاهی فکر میکنم واقعا بخشی از جامعه امروز ما بجز اسم مسلمان بودن اصلا به چیزی اعتقاد داره؟
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1400/01/23
بعد میگن برو زن بگیر،بخدا من جوان این چیزا رو هر روز میبینم و میخونم کلا حالم از جنس مخالف و ازدواج و تشکیل زندگی مشترک بهم میخوره...نمیگم خدای نکرده همه خانوما اینجوری ان ولی اینروزا از بس ازین خیانتا میبینیم ادم دیگه هیچ عشق و علاقه ای رو باور نمیکنه ..بعضی خانوما واسه خیانت و کار زشتشون چ قشنگ خودشونو توجیه میکنن ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کسی نگفته برو زن بگیر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
زنها که بیشتر خیانت از مردها دیدن در قالب صیغه و ازدواج چندم پس چی بگن، زنها بیشتر باید از ازدواج بترسن و متنفر باشن
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1400/01/23
وقتی بیکاری و زندگی زیادی زیر زبونت مزه کرده اینجوری میشه یعنی بیماری برو دکتر!
Iran (Islamic Republic of)
11:45 - 1400/01/23
من چی باید بگم مجردم و الان معلوم نیست کی رو همسر اینده من کراش داره یا اون داره با کی رل میزنه خدااایاا خودت همسرمو ک گم شده نجات بده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خیلی بده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ایول شاد شدم
سپیده
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خدا یه عقلی بتو یه پولی بمن بده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
انشاء الله یک همسر عفیف و باحیا گیرتون بیاد که اهل این حرفها نباشه
یوزارسیف
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
ایشالا یکی مثل زلیخا گیرت میادکه از دستش دق کنی
Iran (Islamic Republic of)
11:48 - 1400/01/23
اون آقایی که میگه بد بخت ما مردهای بیچاره ؟؟خدمتتون عرض شود که آقایونی که عاشق دوست خانومشون میشن تعدادشون خیلی بیشتر از خانوم‌هایی هست که به همسرشون خیانت می کنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
هر دوتاش زشته
اول جدا شو بعد برو ببين اصلا ميخواتت يانه
بعدشم پشيمون شو كه اونجوري كه فكر ميكردم نيست
جودی
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
آقایان در طول تاریخ تنوع طلبان محترمی بودند و هستند و خواهند بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
جدی؟ این آمار از کجا آوردی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خیانت، خیانت، خیانت
ناميست،،،
درد آور
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چرا انقدر مسئله رو جنسیتی می کنید؟
هر دو تاش بده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چرت نگو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
لطفا چرت نگو
Iran (Islamic Republic of)
11:48 - 1400/01/23
سلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
سلام
Iran (Islamic Republic of)
11:54 - 1400/01/23
واقعا جامعه اصیل ایرانی به کجاها رفته بنیان خانواده سست شده متاسفیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دو تا کیسه سیمان بیار بریز پاش که سفت بشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
سست نشده از هم پاشیده !
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
سست نشده از هم پاشیده کلن !
Iran (Islamic Republic of)
11:55 - 1400/01/23
عین همین موضوع در محل ما اتفاق افتاده که طرف از شوهرش جدا شد و با دوست شوهرش ازداوج کردم اما اتفاق عجیبی افتاد بعداز یک سال زندگی کارشون به دعوا کشید که طرف با لگد زده بود تو شکم طرف که بچه اش سقط شد که تا دم مرگ رفت ، حالا هم از همه جا رونده ، اینکارها خیری توش نیست ، حتما با یه روانشاس مذهبی خودتون رو درمان کنید و اگه میتونید به مدت زیادی از شوهرتون دور باشید و همچنین از دوست پسرت و حتی گوشیتو عوض کن تا بهت دسترسی نداشته باشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
عمومیت نداره
Iran (Islamic Republic of)
11:58 - 1400/01/23
من مردم خودم اما وضعیت مردها هم همینه حتی شاید بیشتر .. یک در صد هزار هم پیدا نمیشه مرد و زنی که واقعن عاشق هم باشن تمام عمر، کلن مخالف با قائده ازدواج هستم..
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شما برو یکم باسواد شو بعد نظر بده
قاعده...
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دقیقا با حرفت موافقم ما مردها خیلی بدتر و خیانتکار تریم ولی خب خیانت مرد عادی شده توو ایران اگه زن خیانت کنه بده ولی مرد خیانت کنه بد نیست.. عاقبت این طرز فکر غلطمونم شده همین.. خانوما دارن تلافی میکنن
Iran (Islamic Republic of)
11:59 - 1400/01/23
بیشتر مردها بی وفا هستن.و به دنبال تنوع هستن.مرده ۶۰ سالشه اومده میگه من زن ندارم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شاید همسرش فوت کرده یا اصلاً ازدواج نکرده...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
بیشتر زن ها هم بی وفا هستن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چرت نگو
یوزارسیف
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
اخه عزیزم هر روز املت که خوردن نداره تقصیر ما که نیست
Iran (Islamic Republic of)
12:00 - 1400/01/23
زنا مردا همین اند تنوع طلب تر شدن نسبت به گذشته
Iran (Islamic Republic of)
12:00 - 1400/01/23
ممنون از مقاله خوبتون
Iran (Islamic Republic of)
12:02 - 1400/01/23
زنا حال بهم زن خیانت کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این زن ها مهدور الدم هستن اگه با حرف درست نشن باید برن بدرک
Iran (Islamic Republic of)
12:02 - 1400/01/23
بعد به مرد میگن دائم شکاکی جالبه
Iran (Islamic Republic of)
12:05 - 1400/01/23
به نظرم آدم متاهل نباید پای دوست مجردش رو به خونه ش باز کنه چه زن باشه چه مرد، واسه رفت و آمد با دوستان متاهل هم حد و حدود رو رعایت کنیم بهتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دقیقا این نکته بسیار مهمیه واقعا چه لزومی داره بعد ازدواج دوستان خود رو وارد زندگیتون کنید . تو این زمانه چشم چپ به چشم راست نمیتونه اطمینان کنه شما چطور دوستتون رو وارد زندگی تون میکند .
.
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
آفرین
مشکل از همین جا شروع میشه
فرد متاهل باید دوستی و رفیق بازی رو بزاره کنار
انسان یک نوع حیوانی هست که به دوست خودش خیانت می‌کنه این طبیعت انسان هست پس من فرق می‌کنم و اون غرق می‌کنه نداریم
طبیعت انسان اینجوریه
Iran (Islamic Republic of)
12:06 - 1400/01/23
خلاصه فیلم های ترکیه ای باید یه تاثیراتی بزاره تو فرهنگ مردم ...... فرهنگ اصیل ایرانی رو خراب کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اینم یکی از علتهاش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
افرادی که عزت نفس پایینی دارند از این فیلمهای مخرب تاثیر میگیرند اما ما در فرهنگ اصیلمون هم که شما ازش دم میزنی کم نداشتیم مردهایی که چند تا چند تا زن میگرفتند به عناوین مختلف!!!! این هم نوعی دیگر از عدم تعهد محسوب میشه
Netherlands
12:09 - 1400/01/23
یکی برام توضیح بده مردی که یک ماه بعدازازدواج حلقه ازدواج روازدستش درمیاره معنیش چیه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
يا به دستش تنگه يا نماز خونه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شماهم توهم توطئه داری وگرنه معنی خاصیم نداره والا
منم همسرم حلقه نمیکنه دستش همچنین خودم
تعهد به حلقه نیست
Iran (Islamic Republic of)
12:13 - 1400/01/23
دوستان مرد و زن نداره مشکل یه مشکل عمومیه و در هر دو جنس وجود داره.. من عشق و علاقه رو انکار نمی کنم ولی اگه یه زن یا مرد متاهلی از یه فرد دیگه خوشش میاد میتونه طلاق بگیره و بره با اون فرد ازدواج کنه و بعدش بیاد نتیجه شو به دیگران بگه.. ببینیم خوشبخت شده یا بدبخت...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
توی ایران به این سادگی نیست
Iran (Islamic Republic of)
12:19 - 1400/01/23
سلام
من یه جوونم هنوز مجردم
خداراشکر آنچنان مشکلی مالی ندارم
و رویای من نسبت به ازدواج اینه که همیشه متعهد باشم و تمام تلاشمو برای خوشبختی اون شخص انجام بدم
ولی وقتی این جور مسائلو میبینم که خیلی زیاد هست در جامعه دل زده میشم
دل زده از اینکه یه زندگی عاشقانه شروع کنم و تمام تلاشمو کنم برای خوشبختی یه نفر اما دریغ که اون شخص فکرش یه جای دیگست و خودمو داخل اون موقعیت میزارم و به اون لحظه فکر میکنم میشکنم و فکر ازدواجو نمیکنم دیگه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دقیقا مثل من میگم منی که تابحال کسی رو نخواستم، طرفم رو با تمام وجود خواهم خواست اما آیا اون هم مثل من همه جوره پای زندگی میمونه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
گل کفتی. واقعا ادم میترسه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
توکل به خدا، به خودتون موج منفی ندهید. زنها و مردهای متعهد خیلی بیشترند.
Iran (Islamic Republic of)
12:37 - 1400/01/23
بنظر من تا اونجایی که میتونید روابط رو کمتر کنید دوست رومیاری تو خونه که چی بشه اقایون جدی میگم به هیچ کس اعتماد نکنید اینجوری نه عاشق زن دوستتون میشین نه دوستتون عاشق زنتون میشه ایرانی جنسش خرابه به این روش زندگیتونو حفظ کنید
Iran (Islamic Republic of)
12:42 - 1400/01/23
اول اینکه مرد وزن نداره خیلی مردها هم علی رغم داشتن همسر فکرشون جای دیگه ست و خیانت فکری میکنند حداقل.
اینجور افراد که متعهد نیستند نباید ازدواج کنند و اگه ازدواج کردند باید جدا بشن تا قبل بچه دار شدن تا به زندگی یه انسان دیگه گند نکشند
اما اگر بچه دارند کاش با جلسات مشاوره و تقویت وجدان بتونند مثل یه انسان زندگی کنند .
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/01/23
30 سالمه مجردم تا الآن فقط عاشق خودم و پول شدم نمیدونم چرا؟ اما هر وقت میخواهم به یک خانومی فکر کنم بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم به این نتیجه می‌رسم که واقعاً هیچ خانمی ارزش سکه طلا و این همه هزینه کردن را ندارد!!!
نمیدونم این فکر فقط برای من هست یا همه پسر ها اینجوری فکر میکنند؟!!
دیگه از همه آدم های که بهم میگن چرا ازدواج نمیکنی نفرت دارم. ) :
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دختر خوب زیاده ولی متاسفانه شما فقط به پلنگ ها و دم دستی ها فکر می کنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ن اینکه دختر خوب برات ریخته.اقا دستت نمیرسه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
منم مث خودتم
Iran (Islamic Republic of)
12:55 - 1400/01/23
عشق فقط خدا
حيف كه خودمونو اسير و رنجور عشقاي زميني كرديم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
صد البته که عشق متعالی مخصوص خداست
ولی همون خدا عشق زمینی رو برای زیباتر شدن و دوام نسل بشر آفریده
Iran (Islamic Republic of)
13:04 - 1400/01/23
ای کاش مردها به خودشون رسیدگی کنن ،خانمها اکثرا از عدم بهداشت فردی اقایون می نالن ،کاملا حق دارن

اقایون به بهداشت فردیتون توجه کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
من هر روز میرم حمام چی میگی تو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
آفرین پسر خوب که هر روز میری حموم

ولی ایشون درست گفتن،مردهای متاهل برای خانمهاشون باید به خودشون

رسیدگی کنن و تر و تمیز باشن

نه فقط برای دیگران و بیرون از خونه
یوزارسیف
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
همسر شما این چیزارو رعایت نمیکنه همه مثل اون نیستن که.من خودم ماهی دوبار حتما حموم میکنم شش ماه یه بارم صد در صد شیو میکنم که همسرم ازم زده نشه
Iran (Islamic Republic of)
13:16 - 1400/01/23
برخلاف آنچه که نوشته شده که در قدیم فکر کردن به چنین مسائلی وحشتناک بود ، باید بگم بنظر من ، در قدیم این مسائل وجود داشت چه بسا بیشتر از الان ، چرا که آن زمان رسانه به اندازه امروز وجود نداشت و در مورد چنین مسائل و قبح آن صحبت نمیشد و مردم نادانسته و از سر ناآگاهی چنین رفتارهایی از خود بروز میدادند
Iran (Islamic Republic of)
13:21 - 1400/01/23
چه آقا چه خانم ...بعضی ها عقلشون به چشمشونه...زندگی خودشونو با دیگران مقایسه میکنن و از واقعیت زندگی طرف هیچی نمیدونن...
اقایون وقتی یه ارایش برتر میبینن میگن چه زنی یا زیبایی یا با عشوه حرف زدن خانما...
خانما عطر تیپ ...یا یکم رسیدن اقایون به خودشون...
اصلا از واقعیت اون طرف خبر ندارن
چون این ضعف ها توو زندگی خودشون هست
میخوان این ضعف هارو با این رفتارا پر کنن
ولی بهترین کار صحبت کردن با همسر هستش تا این مشکل حل بشه...و خواسته هاشون بهتره بهم بگن...ان شاءالله هیچ اقا یا خانومی به این درد گرفتار نشه...
Iran (Islamic Republic of)
13:39 - 1400/01/23
ازدواج نکنید ما که هرجور سعی و تلاش می کنیم به غلط کردن افتادیم اگه ازدواج نمی کردم الان حداقل از نطر اجتماعی خیلی بالاتر بودم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ازدواج خوب بکنید
Iran (Islamic Republic of)
13:56 - 1400/01/23
باید توی رسانه ها ، مخصوصا تلویزیون عواقب مخرب روابط خارج از خانواده را با فیلم و سریال اطلاع رسانی کنند
Iran (Islamic Republic of)
14:05 - 1400/01/23
به این میگن خیانت
Iran (Islamic Republic of)
14:29 - 1400/01/23
اینگونه فکرهای مریض از اونجایی نشأت میگیره که آدمها حریم شخصیِ خودشون رو رعایت نمیکنن و هر کسی رو داخلش راه میدن. و البته تصور میکنن که مجاز به انتخاب هر گزینه ای، بدونِ پیشبینی عواقب وخیم و آثار سوئش بر زندگیشون هستند
البته کم لطفی و عدم توجهِ همسر رو هم نباید نادیده گرفت
Iran (Islamic Republic of)
14:44 - 1400/01/23
سنگر بگیرید
دعوای دختر پسرا الان شروع میشه.....
Iran (Islamic Republic of)
14:44 - 1400/01/23
از بس سریال ترکی میبینید احساس میکنید به زورم که شده باید عاشق بشید
Iran (Islamic Republic of)
15:02 - 1400/01/23
ازدواج دلیل همه بدبختی هاست
بابا برو خوش باش برا خودت مستقل باش
Iran (Islamic Republic of)
15:11 - 1400/01/23
مردای ایرانی دیگه جنس خودمونو خوب میشناسیم به زنامون به هر شکلی خیانت کردیم حالا باید تاوان پس بدیم نگاه به زن مردم متلک به دختر مردم فیلم مستهجن توی گوشی اکثر مردا هست میبینیم با زنای فامیل دوستای همسرمون بیش از حد گرم میگیریم و توی تنهای بهشون فکر میکنیم اونم فکرایه ناجور اینا اسمش خیانته وقتشم برسه روابط نامشروع برقرار میکنیم حقمونه از قدیم گفتن از هر دست بدی از همون دست میگیری مردای هوسباز بدونید خیانت کنی مطمئن باشی خیانت میبینید منکه دیدم
پاسخ ها
طلا اشرفی
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
درود به شرفت...مرد
Iran (Islamic Republic of)
16:00 - 1400/01/23
زنهاى قديم بچه زياد داشتن در ضمن همه كارى خودشون مى كردن از سبزى پاك كردن و شستن و خرد كردن و سرخ كردن و لباس شستن و هزار جور كاراى ديگه اصلا فرصت نمى كردن به اين چيزا فكر كنن اما حالا زنها با يك يا حداكثر دو تا بچه همه چيز را هم كه آماده مى خرن سبزى شسته و سرخ شده آماده حتى پياز داغ آماده از بيكارى زياد درگير اين افكار شيطانى مى شوند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
زن جراح دور وبرتون نبوده تو گذشته که همه سبزی پاکن ها تو خاطرت هست
Iran (Islamic Republic of)
16:20 - 1400/01/23
سارا سالار یه کتاب اینجوری داره که دوست شوهر دنبال زنه است بعد زنه حوصله خود شوهره رو نداره چه برسه دوستش خخخ والا ما خانمها حوصله خودمونم نداریم چه برسه چند تا مرد با هم یکیشم زیاده همش دردسر و مسوولیت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
پس چرا حوصله دارید طرح مکالمه ایرانسلو ۵۰ هزار تومن بخرید تا ۵۰۰ هزار تومن در ماه غیبت دیگرانو بکنید؟
Iran (Islamic Republic of)
16:30 - 1400/01/23
دوستان من یه دخترم با یه آقای به ظاهر محترم آشنا شدم.بعد از ۵ ماه فهمیدم زن داره.خیلی بهش وابسته شدم و نمیتونم فراموشش کنم ولی اون براش فرقی نمیکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اون براش فرقی نمی کنه اما تو که برات فرق می‌کنه تو که شان خودت رو میدونی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
متاسفم برات ای دل ساده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تو هم داری اشتباه میکنی
بدون نام
France
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چه راحت با احساسات بقیه بازی می کنن
Iran (Islamic Republic of)
16:58 - 1400/01/23
کاربر ۱۱:۲۸با نظر شما موافقم
Iran (Islamic Republic of)
17:35 - 1400/01/23
واقعا مطالبتون مفید بود..وعالی.اما کدوم بار صداوسیمای لعنتی ما تو تلویزیون و رادیو اومد این مساعل رک صریح روانشناسی کرد.
Iran (Islamic Republic of)
18:40 - 1400/01/23
امان از دست این زن ها !
Iran (Islamic Republic of)
18:42 - 1400/01/23
زن قابل اعتماد و وفادار پیدا نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
18:44 - 1400/01/23
اول از همه با یک فکر کردن شروع میشه، بعد این فکر هر روز رشد میکنه تا بجایی میرسه که به بی ارزش شدن ارزشهای زندگی میرسه که طرف به خودش این اجازه رو میده که فکرش و عملی کنه و اون موقعست که تمام بنیاد خانواده به لرزش در میاد
اگر همه ما بتونیم فکری که میاد سراغمون را توی نطفه خفه کنیم احتمال اینجور رفتارها به وجود نمیاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چرت نگو
Iran (Islamic Republic of)
18:47 - 1400/01/23
فقط ازدواج سفید خوبه
Iran (Islamic Republic of)
18:52 - 1400/01/23
از خشم خدا بترس
Iran (Islamic Republic of)
18:53 - 1400/01/23
چرا میخوای خیانت کنی ؟!
Iran (Islamic Republic of)
18:58 - 1400/01/23
تنوع طلبی زیاد شده
Iran (Islamic Republic of)
18:58 - 1400/01/23
تنوع طلبی جنسی خیلی زیاده
Iran (Islamic Republic of)
19:32 - 1400/01/23
متاهل ها دیگه توی فساد گندش رو درآوردن !
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چشم و گوششون باز میشه دور ورشون میداره
Iran (Islamic Republic of)
19:32 - 1400/01/23
متاهل ها دیگه گندش رو درآوردن !
Iran (Islamic Republic of)
19:42 - 1400/01/23
یعنی جواب مشاور کشته منو :-) این احساس پوچو نداشته باش
Iran (Islamic Republic of)
19:43 - 1400/01/23
جوان مجرد که این چیز ها رو میبینه و میخونه حالش از ازدواج و متاهل شدن و زندگی متاهلی بهم میخوره متنفر میشه فرار میکنه میترسه از همش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اوخی، همون جوان مجرد ازدواج میکنه و این غلطها رو هم میکنه.. روابط بین فردی پیچیدست
Iran (Islamic Republic of)
19:44 - 1400/01/23
به خدا با این اوضاع داغون از ازدواج و زن گرفتن و متاهل شدن می ترسم
Iran (Islamic Republic of)
19:45 - 1400/01/23
من به هیچ زنی نمیتونم اعتماد کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دل به دل راه داره
Iran (Islamic Republic of)
19:54 - 1400/01/23
بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه ازدواج نکنید
Iran (Islamic Republic of)
19:58 - 1400/01/23
دلخوش به این مقدار نباشین تازه اولشه !
Iran (Islamic Republic of)
20:02 - 1400/01/23
سرطان بگیر زن نگیر !
Iran (Islamic Republic of)
20:02 - 1400/01/23
کرونا بگیر زن نگیر !
Iran (Islamic Republic of)
20:12 - 1400/01/23
ما اصلا ازدواج نمیکنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ای کاش واقعا ازدواج نمیکردین، ازدواج میکنید و مشتی رو هم بدبخت میکنید
Iran (Islamic Republic of)
20:55 - 1400/01/23
من عاشق زن داداشم شدم چیکار کنم ؟
Iran (Islamic Republic of)
21:09 - 1400/01/23
از زندگی های متاهلی امروزی متنفرم
Iran (Islamic Republic of)
21:13 - 1400/01/23
اون شخصی که میدونه متاهلی بازم بین شما پیامک رد و بدل میشه فردا روز میره با یکی دیگه میره پیامک بازی...این اسمش عشق نیست هوسه
Iran (Islamic Republic of)
21:19 - 1400/01/23
من به هیچ زنی اعتماد ندارم !
Iran (Islamic Republic of)
21:28 - 1400/01/23
ازدواج دیگه منسوخ شده
Iran (Islamic Republic of)
21:33 - 1400/01/23
متاهل های خیانتکار
Iran (Islamic Republic of)
21:35 - 1400/01/23
تنوع طلب جنسی خیلی زیاد شده
Iran (Islamic Republic of)
21:36 - 1400/01/23
بیشترش بخاطر مسائل جنسی هست
Iran (Islamic Republic of)
21:36 - 1400/01/23
بیشترش بخاطر نارضایتی های جنسی هست
Iran (Islamic Republic of)
22:10 - 1400/01/23
خيانت فقط رابطه با غريبه نيست همينكه زنت موقع نياز دركت نكنه و پست بزنه خودش عين خيانته
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
سبب خیانت هم میشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
وقتی یه شوهر فقط نیاز خودشو ارضا میکنه و به زنش اهمیت نمیده،به نظرتون این خیانت نیست؟مردی که موقع نیاز همسرش پسش میزنه و فقط موقع نیاز خودش توقع داره همسرش بهش نه نگه با اینکه میدونه در نهایت مثل یه آشغال باهاش رفتار میشه خیانت نیست؟ فقط از دید خودتون بلدید دنیارو ببینید،موجودات همیشه طلبکار
Iran (Islamic Republic of)
22:20 - 1400/01/23
لعنت بر کسانی که خیانت می‌کنند دوست نداری جدا شید چرا خیانت میکنید فرق نمیکنه زن باشه یا مرد لعنت خدا بر آدمهای خیانت کار لعنت برهرکس که خیانت می‌کنه شب وروزش آتیش باشه خیر نبینه انشاالله
Iran (Islamic Republic of)
00:16 - 1400/01/24
بنظر شما دویتان، من چجور مرد جذابی هستم؟
Iran (Islamic Republic of)
01:53 - 1400/01/24
عشق هیچ دارویی نداره نمونه اش عشق زولیخا به یوسف چه مرد باشه یا زن وقتی دلش جای گیر کنه ديگه متهل مجرد نداره
Iran (Islamic Republic of)
02:46 - 1400/01/24
ببین اینمه نظرات کامنت کاربرمحمد 15/11 به دلم نشست توعمرم انقدر ادم منطقی ندیدم مرد تویی بقیه اداتو درمیارن.
Iran (Islamic Republic of)
03:05 - 1400/01/24
سرتون به زندگی خودتون باشه
Iran (Islamic Republic of)
07:11 - 1400/01/24
مرد و زن بايد همديكر را تكميل كنند، حسن و عيب يكديگر را به هم بگويند...يك مرد و زن جوان بايد يكديگر را انگونه كه دوست دارند، بسازند.با صداقت و صميميت متقابل اين كار شدني است...اگر زن و مرد به دنبال هوا و هوس بروند، بايد بدانند راهي است كه أنتها ندارد و خسارات مادي و معنوي زيادي به انها وارد مي كنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر