گرد و خاک نمکی در یک کنفرانس خبریِ داغ
۱۱۰۷۳۵۷
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
۱۵۶۶۴
وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول ۱۴ ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم، در عین حال درباره موج چهارم بیماری در کشور گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم.

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول ۱۴ ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم، در عین حال درباره موج چهارم بیماری در کشور گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم. در این زمینه مکتوبات زیادی را دارم که جزو اسناد طبقه بندی شده است و بنا ندارم منتشر کنم.

نمکی: باید با یقه جر داده از من حمایت می‌کردید

دکتر سعید نمکی در شصت و چهارمین کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، گفت: در پیک قبلی بیماری کرونا با همراهی همه مردم و مسئولان مدیریت موفق کرونا در کشور آسیب‌دیده از تحریم‌ها خلق شد که این خیلی متفاوت از کشورهای برخوردار است. در آمریکا تا شش ماه قبل فقط ۱۱ میلیارد دلار برای مدیریت کرونا در حوزه سلامت خرج شده و در انگلیس ۲۲ میلیارد پوند. در حالی که ما هنوز مقدار قابل توجهی از یک میلیاردی که مقام معظم رهبری فرمودند را نگرفته ایم.

وی افزود: ما دوره‌ای را به شدت خوب اداره کردیم؛ به زیبایی و با وسواس و با پیش‌بینی‌های درست و با یک اتاق کارشناسی بسیار سنجیده. من ۱۴ ماه است که به یاد ندارم شبی را یک ساعت پیوسته خوابیده باشم و به یاد ندارم که یکی از معاونان و همکارانم یا یک رییس دانشگاه یک روز مرخصی داشته باشند یا یک روز با خانواده‌هایشان یک نهار خورده باشند. این یعنی ۱۴ ماه پیاپی کار را رصد کردن و نفس‌گیر کار کردن، اما متاسفانه برخی بی‌مهری‌هایی این عزیزان را کسل‌تر و خسته‌تر کرده است.

با دست‌های بسته اما با چشم‌های باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم

نمکی ادامه داد: قبل از عید راه بسیار پرسرعتی را با وجود همه سختی‌ها رفتم. ما با دست‌های بسته اما با چشم‌های باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم و دستاوردهایمان مشخص بود. زمانی که برای ما مرگ ۱۲۰۰ در روز پیش‌بینی کرده بودند، ما به مرگ دو رقمی رسیدیم. یک ماه و نیم ویروس موتاسیون یافته در خوزستان می‌چرخید و ما مرگ‌ها را روی ۵۰ تا ۶۰ مورد نگه داشتیم. در حالی که این ویروس اروپا را به زانو درآورد و اروپا در برابر هجمه آن احساس عجز کرد.

ارز دریافتی وزارت بهداشت در سال کرونا کمتر از سال ۹۷

صف مرغ در حوزه دارو نداشتیم

وی گفت: ارزی که در سال ۱۳۹۹ دریافت کردم، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورو کمتر از سال آرام ۱۳۹۷ بود، اما آیا شما یک مورد صف مرغ را در حوزه دارو دیدید؟. اصلا کسی پرسید، وزیر فلک‌زده بهداشت، تو چطور ۴۷۵۰ قلم دارو را مدیریت کردی؟. چطور یک روز کارخانه‌های داروسازی مملکت به دلیل کمبود ماده اولیه تعطیل نشد؟. چطور اتاق عمل‌های این مملکت ۵ دقیقه به دلیل داروی بیهوشی تعطیل و کنسل نشد که در تمام سایت‌های بیگانه به این مملکت بتازند؟. تو چه کردی؟.

کمک وزارت بهداشت به آرامش و امنیت جامعه مغفول مانده است

وزیر بهداشت ادامه داد: هیچکس از من نپرسید که چه کردی که یک استنت برای بیمار قلبی در شرایط سخت تحریم در اتاق‌های جراحی این کشور کم نیاید، چطور اداره کردی و چه کردی که هم بیمار کرونا را اداره کردی و هم بیمار غیرکرونایی اعم از تصادفی و ... و به او نگفتی که آی سی یو ندارم؟ چطور خوزستان را مدیریت کردی که هم ضربه مغزی موتورسوارش را در بیمارستان بستری کردی و هم بیمار کرونایی را؟. کمکی که وزارت بهداشت به آرامش و امنیت جامعه کرد، مغفول مانده، این مظلومیت را جایی نمی‌گویند. نمی‌گویند که وزارت بهداشت نگذاشت که جامعه احساس تهی بودن کند.

برای مقام و ارتقای درجه نیامدم

نمکی افزود: نقش من فریاد بر کاستی‌ها نیست، بلکه نقشم ایجاد آرامش در جامعه است و باید به مردم بگویم درست است که این موج جدید ایجاد شده، اما ما هستیم و آماده‌ایم. ما نیامدیم که برای صندلی‌های دیگری نشانه رویم، بلکه ما آمدیم برای فدا شدن، برای روی مین رفتن، برای آبرو خرج کردن. ما برای پست و مقام و ارتقاء درجه نیامده‌ایم، بلکه برای دفاع از خون شهدا و نیستی و نابودی آمدیم. ما ملت امام حسینیم، ما برای شهادت آمدیم، نه برای ارتقاء درجه و سیاست. ما اصلا سیاست‌باز نیستیم، بلدیم اما اهلش نیستیم.

اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت در طوفان موج چهارم نمی‌افتادیم

مکتوبات زیادی دارم اما بنای انتشار ندارم

نمکی گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم. مکتوبات زیادی را دارم که جزو اسناد طبقه بندی شده است و بنا ندارم منتشر کنم.

وقتی به عنوان کارشناس حرفی می‌زنم حتما حساب و کتاب دارد

وزیر بهداشت ادامه داد: ما گفتیم که ویروسی آمده با یک قابلیت به مراتب خشن‌تر؛ به تمام روسای دانشگاه‌ها هم گفتم که خودتان را برای یکی از سهمگین‌ترین مبارزات تاریخ اپیدمی آماده کنید. من ۳۲ سال است که این موضوعات را در دانشگاه درس می‌دهم. ۳۰ سال قبل در این مملکت اپیدمی جمع می‌کردم و سابقه کنترل سرخک، ریشه‌کنی فلج اطفال، حذف کزاز و ... برنامه‌هایی است که در این مملکت اجرا کردم. بلدم این موضوعات را. در اپیدمی می‌گویند اگر در خوزستان پروانه‌ای پر زد، شما در خراسان جنوبی تا ۲۴ ساعت بعد منتظر طوفانش باشید. اصلا در اپیدمی زرد و قرمز و نارنجی و آبی نداریم، ممکن است از نظر تعداد کیس طبقه‌بندی کنیم، اما مگر می‌توان به ویروس موتاسیون یافته گفت حق ندارد از یک نقطه ویروس را به نقطه دیگری ببرد. اصلا چنین حقی ندارم. مدیریت اپیدمی یعنی ما باید دورتر را ببینیم، نه امروز را. من در اتاق فرمان کشور نشسته‌ام و وقتی من به عنوان کارشناس حرفی می‌زنم حتما حساب و کتاب دارد.

نمکی همچنین اظهار داشت: شما از محتوای مکاتبات خبر ندارید، اگر اطلاع داشتید با یقه جر داده از من حمایت می‌کردید. اگر نگاه کارشناسی در کشور خریدار داشت در موج چهارم نمی‌افتادیم.

در تاریخ ۱۱ اسفند گفتم پروازهای خوزستان لغو شود، وقتی گفتم ترکیه را ببندید می‌دانستم چه خبر است آنجا.

من ارزی که سال ۹۹ گرفتم یک میلیارد و دویست میلیون یورو کمتر از سال ۹۷ آرام بود اما شما صفی همچون صف مرغ برای دارو دیدید؟

آیا کسی آمد بپرسد وزیر فلک‌زده بهداشت ۴۷۵۰ قلم دارو را چگونه مدیریت کردید؟ هیچ‌کس نپرسید تو چطور بیمار کرونایی و غیر کرونایی را مدیریت کردی؟

مکتوب نوشتم یا یک برزیل بر گردنم بگذارید یا به من مهلت دهید

نمکی افزود: وقتی در ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۹ می‌نویسم که پروازهای خوزستان باید لغو شود، برای این است که می‌دانم بمب ویروس دارد به اقصی نقاط کشور می‌رود. در عین حال حتی اگر بهترین تست‌های دنیا را هم داشته باشم، ۲۵ درصد از کیس‌ها به عنوان منفی کاذب از دستم در می‌رود. یعنی حتی اگر تمام پروتکل‌ها در چیدمان یک پرواز رعایت شود، حداقل ۲۵ درصد موارد از دست من در می‌رود و این یعنی که داریم ویروس می‌فرستیم به مشهد، بندرعباس، تهران و ... من مکتوب نوشتم دو راه دارید؛ یا یک برزیل بر گردن من بگذارید یا به من مهلت دهید. شما از محتوای این مکاتبات خبر ندارید که اگر خبر داشتید با یقه پاره کرده از من حمایت می‌کردید.

ستاد ملی بدون مصادیق کارشناسی وزارت بهداشت معنا ندارد

وی تاکید کرد: این وزیر می‌تواند برود اما نمی‌تواند حرف غیرکارشناسی را تایید کند. ولله صندلی که رویش نشستم اگر خدمت به مردم نباشد، از آب بینی بزی که امیرالمومنین می‌گفت، برایم کمتر است و اگر نشستم برای عشق خدمت به مردم نشستم و البته شرمساری از یک مرد بزرگ که هیچوقت مرا تنها نگذاشت. یکبار نشد که من گلایه و نامه‌ای بنویسم و یک دقیقه بعد جواب نگیرم. مدت‌ها پیش خدمت‌شان نوشتم این تصمیمات، قرارگاهی می‌خواهد که اجرا کند، بلافاصله فرمودند که اولین جلسه را خودم می‌گذارم و نگران نباش. جلسه گذاشتند و فرمودند که مصادیق را وزارت بهداشت تعیین می‌کند و باید اجرا کنند. نه اینکه بگویند وزیر بهداشت هم عضوی از ستاد ملی است. این حرف یعنی چه؟. اصلا ستاد ملی بدون مصادیق کارشناسی وزارت بهداشت معنا ندارد. اصلا ما بیرون می‌آییم، آنها تصمیم بگیرند و به ما ابلاغ کنند. اینطور نمی‌توان مملکت را اداره کرد. ما در دام یکی از سهمگین‌ترین اپیدمی‌های این مملکت افتادیم.

پروتکل‌های بهداشتی ماه رمضان

در بخشی از نامه وزیر بهداشت به معاون بهداشت وزارت بهداشت آمده: در مورد شب­های پرفیض قدر نیز مراسم احیاء می‌تواند همچون سال گذشته با رعایت فاصله و تعداد محدود در فضای مناسب و باز در کلیه شهرها حداکثر به مدت ۲ ساعت اجرا گردد.

در شهرهای زرد و آبی با رعایت شیوه ­نامه‌­ها برگزاری نماز و برگزاری مراسم احیاء بلامانع است. می‌طلبد تا با تدوین شیوه‌­نامه­‌ای برای برگزاری نمازهای یومیه ماه مبارک (یک وعده آنهم بمدت نیم ساعت) با حداقل نفرات و در فضای باز با رعایت حداکثر فاصله و ماسک و جانماز و سجاده اختصاصی در کلیه شهرها اجازه داده شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 258
در انتظار بررسی:20
Iran (Islamic Republic of)
12:40 - 1400/01/23
این بیچاره شده سیبل اصلاحاتی اعتدالیها .روحانی تو ایام نوروز گفت پیک کرونا رو گذروندیم. حالا انداختنتد نقصیر نمکی
پاسخ ها
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این بنده خدا ( آقای نمکی ) اصلا مقصر نیست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
....یک خط استعفا می نوشتی و تمام.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
در مورد واکسن چرا این همه دروغ میگفتین،...
اااااا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اما از نظر روحانی پیک کرونا تمام شده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
واقعا مسئول همه مرگ های این روزها روحانی هست .همه چی رو رها کرد،جالبه که یک سال بعد از تجربه قبلی مدیریتمون افتضاح تر شده...حالا به جای دو هفته خوابیدن اقتصاد که عملا مملکت تعطیل بود،باید چندماه همه به فنا برن....
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
نمکی وارد میشودددد،
حسینی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
زنده باد دکتر نمکی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
چرا ما هیچوقت خودمون رو مقصر ندونیم، کی بود رفت مسافرت، کیه که ماسک نمیزنه رعایت نمیکنه، تا زور نکنن کسی رعایت نمیکنه من اصفهان زندگی میکنم ایام عید دورو بر سی و سه پل همه مسافرا بدون ماسک بودن، چند آشنا من سراغ دارم که روز ۲۰ و۲۱ فروردین بخاطر کرونا فوت کردن، ۳ روز بعد از بیماری فوت کردن، اینایی که رفتن مسافرت تو مبتلا شدن و مرگ دیگران مقصرن، تا کی قراره فقط خودمون رو ببینیم،
امیر سروری
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
در دوره مدیریت درخشان نمکی انسولین کمیاب شد و برخلاف ادعاهایش الان انسولین کمیاب و در داروخانه های بزرگ تهران صفی شده است. من در این شرایط کرونایی مجبور هستم برای تهیه انسولین هر ماه از قرچک به تهران تردد کنم
وطنپرست
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
نمکی باید تو کوچه ها نمک بفروشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
نمکی اصلا مقصر نیست
مقصر تمام مشکلات روحانی هستش
...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اگر احمال کاری نباشه, قطعا خیانتی است که باعث شود مردم درگیرتر شوند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
قرار بود دنیا رو با واکسن شگفت زده کنیم چی شد آقای وزیر؟
علی محسنی
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
من هنوز منتظر اون شنبه‌ای هستم که روحانی گفت
مملکت نابود
Netherlands
۱۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ادم پر رویی هستش خودش باعث این وضع شد و توهمات واکسن ایرانیش
Iran (Islamic Republic of)
12:40 - 1400/01/23
خودت بمال خوب میشه

ای کاش به جای این حرفا میگفتی تصمیم گیرنده کی بوده و تکلیف مردم رو روشن میکردی که با کی طرفند
پاسخ ها
م.ح
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
جواب مشخصه، جناب حسن کلید ساز.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
رئیسی جمهور و وزیر کشور. دیگه از این تابلوتر
بی نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خوشون میگن واکسن امریکایی انگلیسی
نزنید.ولی میزنن.میگن واکسن روسی چینی وارد کردن .کو.من خودم شاهدم واکسن هندی زدن.تازه چینی روسی هنوز تست نشده تو کشورشون
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این روبه فهم خواننده گذاشته
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
یعنی شما نمیدونی تصمیم گیرنده کی هست
ستایش
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این قضیه که مال این وزیر نیست حرفای وزیر قبلیه.چه ربطی داره الان
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این حرف وزیر بهداشت سابق بوده
سیما سیما
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
گیرم ک نگه تو خودت از حرفاش متوجه نمیشی ؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
حسن
امیر حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
واقعا نمیدونید... ... علی برکت الله....
بدون نام
Pakistan
۱۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خودت بمال رو که این نگفت وزیر قبلی گفت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
وزارت کشور.
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این نگفته بود وزیر بهداشت قبلی بود
قاسم
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تصمیم گیرنده کی میتونه باشه . اونی که ما ملت لج کردیم و ۲۴ ملیون بهش رای دادیم . بله همون . نتیجه انتخاب ما بخودیم بر میگرده . باز هم تکرار کنید !!
گرگ بده گنده
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
رئیس اجرایی ستادکروناوزیرکشوررحمانی فضلی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
.وزیرکشور وروحانینه استیضا کنید
Iran (Islamic Republic of)
12:43 - 1400/01/23
درود و صد درود
پاسخ ها
شما لطفا مکروب سر مردم بی گناه نریزید
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شما لطفامردم را نکشید مکروب پخش نکنید
زهرا فرزندشهید
Lithuania
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اقای دکترنمکی کاشکی بجای این همه حرفی که زدی یکمی هم به گفته های رهبر توجه میکردی ویک نگاهی هم به درون کشور ودانسته های طب اسلامی وایرانی می انداختی وبخدا ما این همه کشته وقربانی نمیدادیم تمام این کشته های کرونا ثمره لجبازی شما با دانش دانشمندان ایرانی واسلامیست به نطر بنده شما وکادرتون نه یک قهرمان بلکه قاتل تمام کشته ها هستید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
خانوم زهرا، متاسفم براتون. همین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
یاد فیلم مهران مدیری و اون قسمتی که عمه کتی مرده بود افتادم...خدایی استادی هستی واسه خودت نمکی..!!!!
Iran (Islamic Republic of)
12:43 - 1400/01/23
آقای وزیرمدتهاست توایران
حرف کارشناس خریدارنداره
پاسخ ها
علی 11
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
در تمام زمینه ها کارشناسان درست حسابی بیکار یا تو خونه نشستن یا مسافر کشی میکنن، بعد یه مشت بی سواد اداره امور رو در دست گرفتن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کسی که از اول کرونا درحال لاف زدن درمورد کنترل کرونا بوده کارشناسه؟!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
مردم هم انصافا زیاد رعایت نمیکنن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کارش خوب بوده
Iran (Islamic Republic of)
12:45 - 1400/01/23
وای وای این چطور خبر هایی می زاری
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/01/23
خود مچکرها
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
وزیر تلاش خودشو انجام داده مردم چی ؟!! مسافرت و دورهمی و.....
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/01/23
اگه اینطوری بود استعفا میکردی و واقعیت رو میگفتی. کجاست مسئولان و حاکمان ژاپن که بخاطر یک اشتباه کوچک خودکشی میکنند. ...
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/01/23
راست میگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
علی برکت الا
Iran (Islamic Republic of)
12:47 - 1400/01/23
تو اصلا مدیریت نکردی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اتفاقا خیلی خوب مدیریت کرد روحانی کارشو خراب کرد اگر عید راها را می بست امار کرونا انقدر بالا نمی رفت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
اقای نمکی چرا مقضر را معرفی نمیکنید تا مردم دشمنان و نادانان را نسبت به حودشان و کسورشان بشناسند و برای انان تصمیم بگیرند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
از بس دروغ به مردم گفتین دیگه اهمیت به حرفا تون نمیدن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
نکه امثال تو،هم خوب مراعات کردند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
برادر/خواهر: الکی حرفی نزنیم که باعث رنجش کادر درمان باشیم اونا زحمتهای زیادی کشیدن؛ عدم دستورات وزیر بهداشت از سوی وزارت کشور نسبت به کنترل راههای کشور علت شیوع موج چهارم شده؛ برکسی هم پوشیده نیست
کاظمی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
دولت تدبیر وامید چه عنوان خنده داری، باید گفت چه دولت بی کفایت و مایوس کننده ای.
سیما سیما
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
این حرفت مثل وقتیه ک مربی شنا باشی بری کنار استخر به مبتدی ها بگی نرین توو چهارمتری ولی صاحب و مدیر استخر بیاد بگه توی مربی حرف مفت نزن من صاحب اینجام اقا استفاده از همه جا برای همه ی سطوح ازاده
تو فقط بتونی نهایتا به مردم اموزش بدی و به تو بگن تو هیچ کاری نکردی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شما واقعا بی انصافی که میگی وزیر مدیریت نکرد! واقعا متاسفم به طرز فکر شما...
وقتی میگه نرید مسافرت وقتی میگه مراسم نگیرین وقتی میگه ماسک بزنید... گوش نمیدن ملت همین میشه دیگه. والا توی عید مسافر گیلان پر بود... آخه چرا؟ مگه شعور ندارن... همین میشه دیگه... وزیر چه گناه داره وقتی ملت دور از جون بعضیهایی که رعایت میکنن درک و شعور ندارن؟
حتما باید زور بالا سر مردم باشه؟ وقتی میبینن ویروس هست چرا میرن مسافرت؟ مگه ما دل نداریم؟ والا بیشتر از یک سال خونه ایم. دلمون میخواد بریم مشهد و شیراز و اصفهان و...
فهم مردمی که میرن مسافرت پایینه همین فقط.
بدون نام
United States of America
۱۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تو خوبی و جماعت با عقل تو
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
منطق داشته باش این بنده خدا دیگه چکار کنه مردم همش میرن مهمونی و خیابان
مازندرانی
Germany
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
وزیری‌که‌اختیارنداره‌وزیرنیست‌حسن‌نمکی‌راوزیرکنیدکلیدویروس‌دردستان‌پرتوان‌اوست‌خخخخخخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
ضمن احترام به زحمات وزیر و‌زیر مجموعه ..اقای نمکی قبول کنید که شما هم تسلیم خواسته های افراد تصمیم گیرنده شدید .. شاید نمیتونستید باور کنید که اوضاع خراب میشود یا اینکه دل سپردید به سرنوشت .. این حرفها رو چرا قبل از عید نزدید؟؟ چرا فریاد نزدید ؟؟ چرا بطور نمادین استعفا ندادید؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
منطق دارم مگه همین ادم نبود میگفت قرنطینه مال عصر حجره تمام دنیا از ما الگو گرفتن تو کنترل قرنطینه؟؟؟چیشد اینارو یادتون رفته؟حالا این شده کارشناس؟
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
لطفا مردم بیگناه نکشید مکروب کرونا را
روی سرشان پخش نکنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
کاش مردم خودشون مراعات میکردن
Iran (Islamic Republic of)
12:47 - 1400/01/23
این مردم همینن وزیر عزیز بایدحتما صف دارو درست مبشد تا قدر بدونن هرچی دم دست وساده بدست بیارن قدر نمیدونن سلامت باشید خدا حافظتان
پاسخ ها
شهروند ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
زمانی که معاون کل وزیر بهداشت یعنی حریرچی میگفت قرنطینه مال جنگ جهانی دوم است وزیر باید گوش حریرچی را میگفت مینداخت بیرون . یعنی بخشی از این بدبختی ملت مال خود وزارت بهداست است .
فلاح
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تو وجدان نداری اگرداشتی مثل قاضی زاده هاشمی استعفا میدادی.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شهروند ایرانی این نظریه تو غرب هم بود. اینها هم نگاهشون به غربه
Iran (Islamic Republic of)
12:47 - 1400/01/23
مردم صف دارو نبستن چون به حال خودشون رهاشون کردین و نه نایی بود و نه پولی برای رفتن به صف دارو. تازه کرونا که داروی خاصی نداشت بخوان برن بگیرن و خیلیا ترجیح دادن خونه بشینن و بمیرن و نه بیمارستان برن نه دکتر . شما مدیریت نکردید ..... مردم هم دیگه چیزی براشون نمی موند برن صف دارو بگیرن حتی اگر دارویی هم بود. ....
Iran (Islamic Republic of)
12:48 - 1400/01/23
بله دولت میخواست که اینجور بشه که شد . ...
Iran (Islamic Republic of)
12:48 - 1400/01/23
آدم باید بفهمه وقتی کسی به حرفش گوش نمیده مشکلات رو علنی کنه و استعفا بده .جون مردم که با تعارف نجات پیدا نمیکنه.
Iran (Islamic Republic of)
12:49 - 1400/01/23
چون حسن و همسوهای او پیشنهادهای وزارت بهداشت را برای انتخابات اینده بایکوت کردند تا به خواسته خودشان برسند و جان ومال مردم کشک
Iran (Islamic Republic of)
12:53 - 1400/01/23
چراواکسن واردنمیکنید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
داره وارد میشه
Iran (Islamic Republic of)
12:53 - 1400/01/23
من این بنده خدا رو از همون اول دوست داشتم کل حرفاش حقیقته وراست میگه
Iran (Islamic Republic of)
12:53 - 1400/01/23
استعفا رابرای این جور مواقع گذاسته اند میگفتی یا اختیار تام و همکاری در غیر این صورت نیستم وزیر جسور و شجاع برای عبور از این بحران لازم است
پاسخ ها
طاهره
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
استعفا بده که منو شما وزیر بهداشت بشیم تو دوره ی کرونا ؟؟؟
ایشون سابقه ی خوبی تو کنترل پاندمی دارن باید کمک کنه تو این شرایط به کشورش استعفا یعنی چی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
درود طاهره جان
Iran (Islamic Republic of)
12:54 - 1400/01/23
برو بابا وزیر نیستی
Iran (Islamic Republic of)
12:55 - 1400/01/23
ضعیف ترین مدیریت بیماری در کل جهان در ایران بوده .دیگه میخوای چی بشه .همش ناله میزنی و حرفهای کوچه خیابونی میزنی ..مدیریت دارو ههه ههه ..خنده داره ..اکثر مریضها مردند .بقیه هم یا خودشون خوب شدند یا دارو به نرخ خون باباشون خریدند ...اینقدر با نمکی آقای نمکی ...که بی نمک شدی
Iran (Islamic Republic of)
12:55 - 1400/01/23
بالاخره این دیدگاه ثبت کنید هرچی ما میفرستیم که ثبت نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
12:56 - 1400/01/23
این‌ ها‌ همه‌ سیاه‌ بازی‌ هست‌‌ دست‌ همه‌ شما‌ برای‌ مردم‌ رو‌ شده،تمام‌ حرف‌ ها‌ و‌ سیاست‌ هاتون باهم‌ هماهنگ‌ هست‌،‌ اگر‌ غیرازاین‌ هست‌ اسم‌ بیارید،،فقط‌ دروغ‌ میگوئید‌ یه‌ مشت‌ ساده‌ لوح‌ هم‌ باور‌ میکنند،‌ شما‌ اصلا‌ درراستای‌ خدمت‌ به‌ مردم‌ کاری‌ نمیکنید‌ هرکدومتون‌ دارین‌ میزنین‌ تو‌ سرهم‌ تا‌ چنگی‌ به‌ ثروت‌ این‌ کشور‌ و‌ مردم‌ بزنید
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1400/01/23
انصافا نمکی انسان درست و باوجدان و دوستدار مردم است
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1400/01/23
آقای وزیر محترم آقای دکتر من یک پرستار هستم ومیدانم بهترین کار پیشگیری قبل از درمان است .میتونستی این حرفا روقبل از شروع ایام عید بزنی والتیماتوم بدی.الان دیگه چه فایده که کار از کار گذشته.اینجا ایرانه وتخصص حرف اول رو نمیزنه.
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1400/01/23
از غیب و باطن انسانها فقط خدا
خبر داره ، ما مأمور به ظاهریم
ظاهراً این بنده خدا خیلی التماس
کرد ، و باید حمایتش کنیم ، وقتی
ببیند مردم پشت سرش هستند
حتما نامی از عدم مدیریت بالاتر
خواهد برد ، بنده خدا خار درچشم
و استخوان در گلو گیر کرده ،
نترس بگو نمکی جان ، اینا چند
ماه دیگر مهمان پاستور نیستند
Iran (Islamic Republic of)
12:58 - 1400/01/23
ﻫﻤﺘﻮﻥﻳﻪﻛﺮﺑﺎﺳﻴﺪﻭﺯﻳﺮﺩاﻏﻮﻥﺭﻳﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭﺩاﻏﻮﻥﻣﻤﻠﻜﺖﺩاﻏﻮﻥ
Iran (Islamic Republic of)
12:58 - 1400/01/23
خسته نباشی برادر. چه میشه کرد وقتی ....
Iran (Islamic Republic of)
12:58 - 1400/01/23
اینهمه ملت کشته شدن هنوزم رو داری کل کارتم اینه که مردم رعایت کنن الان بودنت با نبودنت چه فرقی داره
Iran (Islamic Republic of)
12:59 - 1400/01/23
نظریه کارشناس مسخره تر از همه چی هست .یه روز ماسک خوبه یه روز بد .یه روز روی سطوح ویروس میشینه یه روز نمیشینه ..بخدا راحت بنشینید تا تمام بشه بره ..خودش محبت میکنه کرونا میره ..باهاش لجبازی نکنید هی نگید شکستش دادیم هی نگید کمرش شکستیم نتیجه اون جری تر میشه و با قدرت میاد میگه حسابتون میرسم ..مردم بیچاره نابود میشن شما عزیزان که واکسن نوع خوبش زدید ...کارهای پوپولیستی بخلطر رضای خدا نکن نمکی
Iran (Islamic Republic of)
13:00 - 1400/01/23
دنیا برای سلامت انسان ها در تلاش چند برابر هستن تا جان مردم را نجات بدن آنوقت مسئولین ما ...
Iran (Islamic Republic of)
13:00 - 1400/01/23
دلسوز و باسواده خدا اجرش بده
Germany
13:00 - 1400/01/23
همون موقع میگفتید و جناب روحانی نمی گفت پیک رد کردیم.
Germany
13:02 - 1400/01/23
توکه از اون ابتدای کرونا داشتی از مدیریت خودت تعریف میکردی. میگفتی دنیااز مدیریت ما درکنترل کرونا حیرت کرده. کشورهای دیگه از تو مشاوره میخوان
Iran (Islamic Republic of)
13:02 - 1400/01/23
اگ راست میگی با ی استعفا خوشحالمون کن
Iran (Islamic Republic of)
13:02 - 1400/01/23
راست میگه،؟؟بقیه باید شرمنده باشد
Iran (Islamic Republic of)
13:02 - 1400/01/23
خدا خیرت بده آقای دکتر شما زحمت خودتو کشیدی این روحانی که باید جواب مردم بده
Germany
13:03 - 1400/01/23
در چنین اوضاعی که شما وصفش میکنید یک راه وجود داشت که شجاعت می خواست استعفا استعفا و افشا کردن نه نامه نوشتن
Iran (Islamic Republic of)
13:03 - 1400/01/23
ای کاش بزرگمرد قاضی زاده هاشمی مانده بود تو واقعا دروغگو هستی
Iran (Islamic Republic of)
13:05 - 1400/01/23
اقای دکترنمکی تواین مملکت همه میگویندماهیچ کاره هستیم پس کی چکاره است شماگربااراده قوی وکافی جلوی سفرهارامیگرفتی حرفت به کرسی مینشست اگربه حرفت گوش نمیدادن استعفا میدادی پارسال مگربه حرفت گوش ندادن ؟
پاسخ ها
Puan
Germany
۱۵:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
فقط تعریف از خود بود، آقا فاصله حرف تا عمل بسیار زیاد است ، ۱۴ ماه یک یک ساعت پیوسته نخوابیده ، از طراوت پوستت کاملا مشخصه...
Iran (Islamic Republic of)
13:05 - 1400/01/23
حالا شما از مردم طلبکارشدی ؟
Iran (Islamic Republic of)
13:07 - 1400/01/23
تنها کسی که با مردم صادق حرف میزنه ولی مردم گوش نمیگیرند چون مردم چیزی که باب دل خودشون هست رو میخوان بشنون
Iran (Islamic Republic of)
13:08 - 1400/01/23
اقای نمکی خدا به شما خیر بده انشالله خدا شما را قدرت بده که بتوانید به کمک هم از شر این ویروس نجات پیدا کنیم اما اقای نمکی شما تذکر دادید یکم تقصیر ما مردم هم هست اما شما در تهیه واکسن کوتاهی نکرده اید ایا وزارتخانه درمان و پزشکی در تهیه واکسن کوتاهی نکرده ایا بانکها حامی مردم کسبه بوده ایا مردم داشتند بخورند و بیرون رفتند همه گناهها را ما مردم انجام نداده ایم الان هم واقعا از کادر درمان سپاسگزاریم خدا بهشون قوت بده تا بتوانند بیشتر به یاری مردم بشتابند
Iran (Islamic Republic of)
13:08 - 1400/01/23
جناب دکتر بیجهت نیست کلید ساز از معاون کار آمدت انتقاد میکنه ، یاد آور بشوم مردم خوب میدانند چه کسی و چگونه به آنها خدمت میکنه مجددا از کلیه افرادی که در صف مقدم کرونا به فرماندهی جنابعالی زحمت میکشند تشکر جانانه کنیم .
Iran (Islamic Republic of)
13:09 - 1400/01/23
البته اقای دکترنمکی کاش دبیرادبیات میبودن
Iran (Islamic Republic of)
13:14 - 1400/01/23
بیچاره نیست با همونا دستش تو یه کاسه است
Iran (Islamic Republic of)
13:16 - 1400/01/23
آقای نمکی بسیار فهمیده و با درایت هستند.اما افسوس که به حرفهای ایشان اهمیت نمیدهند
Iran (Islamic Republic of)
13:17 - 1400/01/23
دروغگوها انسویل کجا داری داروها خاصت چرا نیست وچرا تو ناصرخسرو هست شماها استاد حرافید برترین های سانسورچی مردی منتشر کن
Iran (Islamic Republic of)
13:17 - 1400/01/23
خدایش بنده خدا خیلی گفت دادوبیداد کرد خواهش والتماس کرد چکار کنه دیگه ؟
France
13:18 - 1400/01/23
مقصر اون روحانی هست
Iran (Islamic Republic of)
13:19 - 1400/01/23
بهترین اتفاق ممکن برای دولت کرونا بود که تمام ناکار آمدیها را گردن دیگری بیندازه وبیشترین سود را ببره .ببینید نمکی میگه اون یک میلیارد هم بیشترش را ندادن ببینید چقدر دلسوز داریم اینها فقط فکر خودشون هستند.
Iran (Islamic Republic of)
13:20 - 1400/01/23
شما نمیخواد بخاطر عشق بمردم به صندلی وزارت بچسبی .... وقتی پیشنهاد کارشناسی شما را قبول نکردن باید استعفاء میدادی نه اینکه بصندلی وزارت میچسبیدی مسئولیت کشتار مردم توسط کرونا بر عهده تو است
Iran (Islamic Republic of)
13:20 - 1400/01/23
خداوند متعال اجر عظیم تو و مجموعه درمانی عنایت کنه
دست همه تون را میبوسیم
خدا قوت و در پناه حضرت حق باشید
Iran (Islamic Republic of)
13:20 - 1400/01/23
چرا وزیر جرأت شفاف حرف زدن ندارد؟ ...
Iran (Islamic Republic of)
13:21 - 1400/01/23
دمت گرم واقعا راست میگه.تو این شرایط بهترین مدیریت رو انجام داده جایی که از رئیس جمهور و بقیه بفکر منافع خودشان هستند.واقعا ممنونم از شما
Iran (Islamic Republic of)
13:21 - 1400/01/23
حق با وزیر بهداشت است واقعا خیلی زحمت کشید تواین اوضاع کرونایی حیف که کسی تره براش خردنمی کنه شیر مردمقاومت کن
Iran (Islamic Republic of)
13:22 - 1400/01/23
درودصددرودبرزحمتهای که کشیدی واقعامتشکریم
Iran (Islamic Republic of)
13:22 - 1400/01/23
مقصر اصلی کسانی هستند که اجازه سفر نوروزی دادن و جاده ها رو نبستند
بیخود تو حاشیه نرید
دولت از قصد این کارو کرد
Germany
13:22 - 1400/01/23
دارو را مدیریت کردی! چون دارو جزو تحربمها نبود و نیست ولی بارها امدی دروغ گفتی که دارو تحربم است.
فقط وزیر وزرا و مسئولین ما میایند از خودشان تعریف میکنند ولی مردم در جامعه چیزی غیر این را میبینند .واقعا خسته نشدید!.
...
Iran (Islamic Republic of)
13:23 - 1400/01/23
مگه نگفتید کسی که مجلس عزا یا عروسی بگیرد مجرم است و قتل عمد انجام داده و باید محاکمه شود
حالا چی شده که رفیقای خودتون رو اسمشونم نمیتونید بگید
بیچاره مردمی که دسته دسته به خاطر سیاستهای شما و همدستاتون دارن میمیرن
Iran (Islamic Republic of)
13:25 - 1400/01/23
به جای این همه عشوه گری واکسن وارد کن چه وزیر بهداشتی هستی که نمیتونی برای مردمت واکسن وارد کنی
Germany
13:25 - 1400/01/23
وزیر چقدر دلش پره
دیگه ببین چیکار کردن که وزیر به حرف اومده ...
Iran (Islamic Republic of)
13:25 - 1400/01/23
تک شب یک ساعت می خوابیدی بهتر می تونستی تصمیم بگیری اینکه شب من بک ساعت نخوابیدم یک بلوف و چاخان و ترحم زایی و نمایی است ‌ . عرضه کار نداری برادر یا علی .
Iran (Islamic Republic of)
13:25 - 1400/01/23
اون 22 میلیارد پوندی که انگلیس خرج مبارزه با کرونا کرده اولا به مردمش پول و اذوقه داده بعد هم واکسن تولید کرده. شما که فقط از جیب مردم هزینه کردید
Iran (Islamic Republic of)
13:27 - 1400/01/23
آخ آخ خداصبرت بده چندتا از طایفت کرونا گرفتن مردن مظلوم نمایی الکی نکن حنات رنگی نداره
Iran (Islamic Republic of)
13:27 - 1400/01/23
عزیز من ما همه از شما ممنونیم ولی باغیرت و شجاعت بیا بگو جریان چی بوده مقصر کی بوده الان راه چاره چیه الانه چه کنیم
مطمئن باش مردم به هیچ قیمتی پشت شما رو خالی نمیکنن به شرط اینکه شجاع باشی و شفاف
بخدا ما به گریه ی شما راضی نیستیم ما وضعمون عین مصیبته ولی گریه کن نمیخواییم
دکتر اول که واقعا خسته نباشی و خدا کمکت کنه. دوم شجاع باش و شفاف
France
13:28 - 1400/01/23
کارشناس یعنی چه؟؟ایران مثل برره مدیریت میشه فقط دنبال رانت هستن گور پدر مردم
Iran (Islamic Republic of)
13:29 - 1400/01/23
اشکم‌دراومد،کاش‌همه‌مسولان‌کشورهمین‌قدراحساس‌مسولیت‌میکردن‌،کاش‌میشدفهمیداین‌خرابکاری‌هاازکجاآب‌میخوره،کدوم‌نفوذی‌هست‌که‌نمیخوادمردم‌روزخوش‌ببینند‌،هرروزبه‌‌بهانه‌ای‌یک‌چیزروگرون‌میکنن‌‌‌‌‌‌وهزاران‌سوال‌دیگر‌‌
Iran (Islamic Republic of)
13:29 - 1400/01/23
الله خیر حافظاً وهو ارحم الراحمین
Iran (Islamic Republic of)
13:30 - 1400/01/23
آقای دکتر نمکی هیچ عبادتی بهتر از خدمت به مردم نیست شما باید جواب خانواده های فوت کرده را بدهی شما متولی سلامت مردم شریف ایران هستی
Iran (Islamic Republic of)
13:30 - 1400/01/23
خدا پشت و پناهت آقای وزیر...خدا خار کنه کسی که حرف شما رو گوش نکرد و اهمیت نداد ......
Iran (Islamic Republic of)
13:31 - 1400/01/23
دکتر نمکی همه میدانیم که جقدر زحمت کشیدید واقعا درود بر شما و جامعه پزشکی تنها کسایی هستید که واقعااز دل جون کار میکنید
Iran (Islamic Republic of)
13:31 - 1400/01/23
اقای وزیر وقتی صداقت گفتار شما برای مردم روشن می شود که واقعیت را بیان نماید نه اینکه کاری که وطیفه داتی وزارت شما هست را بیان نماید .
Germany
13:32 - 1400/01/23
چطور یک پروانه در خوزستان بپره در خراسان اثر دارد ولی پروانه ها در ماه رمضان پروازشان بی تاثیر؟
شما نبودی میگفتی کرونا یک انفولازای ساده است؟چی شد حالا از سی سال سابقه کاری در مورد بیماریهای امیدمی سرخک و غیره
خوشحالم که فضای مجازی هست و تک تک همه مصاحبه های شما وجود دارد و ما دیدیم و شنیدیم.
Iran (Islamic Republic of)
13:32 - 1400/01/23
خوشبختانه این گونه توجیه‌ها هم به روش‌های ماستمالی کردن افزوده شد.
من گفتم ... من تذکر دادم ... من پیش‌بینی کردم ... من نگران بودم و ...
Iran (Islamic Republic of)
13:32 - 1400/01/23
متاسفانه در این مملکت، تصمیمات کارشناسی یک دکتر متخصص و متعهد ثل جناب دکتر نمکی توسط عده ای وتو می شود و با سیاست کاری آمارهای کرونا رو جابجا می کنند.

نمکی تمام تلاشش رو کرده و ما باید قدرشناس باشیم
Iran (Islamic Republic of)
13:33 - 1400/01/23
این بنده خدا و سایر کادر پزشکی و پرستاری دیگه باید چگونه فریاد بزنند و هشدار بدهند ما مردم باید از کادر درمانی که واقعا خسته شده اند حمایت و همکاری کنیم یک یا علی بگوئیم تا این ویروس لعنتی را با کمک همدیگر مهار نمائیم.
Iran (Islamic Republic of)
13:34 - 1400/01/23
اگه پست و مقام برات مهم نبود وقتی دیدی حرفات خریدار نداره و مهم نیست استعفا میدادی نه اینکه میزتو محکمتر بچسبی
Iran (Islamic Republic of)
13:34 - 1400/01/23
حق با وزیر بهداشت هستش معلوم تنها وزیر تخصصی مملکت در تصمیم های گرفته شده کاره ای نیست
صف مرغ هم تقصیر علی برکت الله نیست حتما تقصیر دولت قبله از توجیهات جناب شیخ حسن فریدون
Japan
13:34 - 1400/01/23
دورود به شرفت ...در ضمن خیلی واضح همه چی رو گفت از این بهتر بگه کی مقصره بوده
Iran (Islamic Republic of)
13:35 - 1400/01/23
آقای نمکی شما باید درخواست میدادی پرواز به چین و انگلیس رو ببندن
Iran (Islamic Republic of)
13:36 - 1400/01/23
اولا جلویه داروخانه های دولتی مثل ۱۳ ابان تشریف ببرید میبینید چه خبره صد رحمت به صف مرغ دوما شما میتوتستید ایام عید سفر ممنوع اعلام کنید نکردید وچرا واکسن وارد نکردید تنها کشوری هستیم که حتی نظام پرستاریش هنوز واکیسنه نشدن
Iran (Islamic Republic of)
13:36 - 1400/01/23
برادرمن چرا یک باربرای همیشه مقصرروکه همه مامیدونیم کی هست رو علنی معرفی نمیکنید؟ چراهمش بایدکرافاتون روبایگانی کنید ؟اگربرای این مردم خدمت میکنید وواقعا برای مردم ارزش قائیلیت ومارو واقعا حساب میکنید پس بگید وبرای ماتوضیح بدیدکه مشکل کجاست کی دوست هست وکی دشمن
پاسخ ها
گرگ بده گنده
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
آخه اون موقع صندلی قدرت روازش میگیرن همون صندلی که ایشون منت میزاره به عشق مردم ول کنش نیست
Iran (Islamic Republic of)
13:37 - 1400/01/23
معلومه که پست و مقام برات مهم نیست !!
Iran (Islamic Republic of)
13:38 - 1400/01/23
هرکس میاد میندازه تقصیر دیگری... در نهایت هم مردم مقصر میشند... باید این مردم رو به دادگاه کشوند که مسولین رو نگران میکنند
Iran (Islamic Republic of)
13:39 - 1400/01/23
بنده خدا گفت عید عادی انگاری نکنید روحانی گفت خبری از پیک نیست با من کاری نداشته باشید راحت باشید مردم که حرفی رو که خوششون بیاد بیشتر قبول دارن
Iran (Islamic Republic of)
13:39 - 1400/01/23
اگه راست میگی واکسن بخر
Iran (Islamic Republic of)
13:40 - 1400/01/23
خداییش تو ایام کرونا وزارت بهداشت تنها بود.خدا لعنت کنه کسانی رو که باعث شدند موج چهارم کرونا شکل بگیره
Iran (Islamic Republic of)
13:40 - 1400/01/23
خداییش اینا چین میزاری
Iran (Islamic Republic of)
13:41 - 1400/01/23
یه بچه هم میدونست قبل عید همین چهار تا شهر (مشهد گیلان مازندران اصفهان) ببنده این بلا کمتر می شد.. لااقل این چهارتا شهر سفر ممنوع می کردی !
Iran (Islamic Republic of)
13:41 - 1400/01/23
چرا مقصر اصلی و نهاد ویا کسانیکه چوب لای چرخ گذاشتن را به مردم معرفی نمیکنین
Germany
13:43 - 1400/01/23
فعلا تصمیم گیرنده نهایی چون که ستاد کرونا درش نظر دهی و نه رای گیری آقای رئیس جمهور هستن
Iran (Islamic Republic of)
13:43 - 1400/01/23
وزیر بهداشت اگه بمونه کسی به حر فش گوش نمیده استعفا دادنش هم تو این وضعیت کار درستی نیست. خلاصه گیر افتاده
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1400/01/23
وزیر ترسو خون شهدا به شما گفت راهها را باز بگذارید؟
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1400/01/23
چطور تاحالا این حرفارو نزدی حالا که عمر دولت تمامه و میدونی که روحانی باشه یا نباشه بخادت یا نخاد ۲ ماه سرکاری داری میگی که خودتو بی تقصیر نشون بدی ؟ که شاید دل ریس جمهور بعدیم برا وزارت ببری؟ همه میدونن بهداشت و سلامت مملکت به مو بنده و تو و بالا دستیات فقط فکر خودتون بودید
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1400/01/23
ای کاش فقط به جای تعطیلی الان دو هفته عید رو تعطیل می کردید که به این مصیبت نیفتیم
Iran (Islamic Republic of)
13:45 - 1400/01/23
شما نتوانستی کرونا درست مدیریت کنی گردن مردم ننداز
Iran (Islamic Republic of)
13:46 - 1400/01/23
اصلا مدیریت نکردی فقط مردم رامقصر اعلام میکنید بجای این گرد وخاک ها واکسن وارد کنید
Iran (Islamic Republic of)
13:47 - 1400/01/23
هرموقع گفت مقصر کدام شخص یا نهاد اون موقع راست میگه .....
با این کری خونی ها خام نشید
Iran (Islamic Republic of)
13:56 - 1400/01/23
انشالله که خدا خیر بده به هرکسی که برای مردم کار میکند نه برای پست و مقام و فامیل بازی
Iran (Islamic Republic of)
13:57 - 1400/01/23
آقای نمکی این ننه من غریبم بازی ها را در نیاورید و مظلوم نمایی نکنید.اگر مرد بودید راست و حسینی مردم که ولی نعمت واقعی شما هستند را در جریان امور قرار میدادید.....
Iran (Islamic Republic of)
13:59 - 1400/01/23
خدا خیرتون دهد.
خدا قوت
ای مردم خودتون به خودتون رحم کنید
Iran (Islamic Republic of)
14:03 - 1400/01/23
اقای وزیر بهداشت یادت رفته اوایل شیوع بیماری تحت تاثیر یه سری افراد قم را قرنطینه نکردی و گفتی قرنطینه مال عصر حجره؛ الان مظلوم نمایی میکنی و ...
Iran (Islamic Republic of)
14:03 - 1400/01/23
اگر کسی حرفت رو نمی خونه ، چرا استعفا نمیدی
Iran (Islamic Republic of)
14:04 - 1400/01/23
آقای نمکی تنها کشور تو دنیا هستیم که وارد پیک چهارم شدیم از کدوم اقدامات حرف میزنی
Iran (Islamic Republic of)
14:06 - 1400/01/23
مقصر این پیک روحانی است.
Iran (Islamic Republic of)
14:06 - 1400/01/23
چراگنگ صحبت میکنی بگومقصرکیه ... روحانی که بره بعدمیگه ...
Iran (Islamic Republic of)
14:08 - 1400/01/23
از رئیس جمهور کشورمان معلومه بقیه وزرا چطورن فقط مرگ ومیر
Iran (Islamic Republic of)
14:10 - 1400/01/23
لابد اینکه دنیا از ما تو کنترل کرونا الگو میگیره جزو نظریات کارشناسیته؟
Iran (Islamic Republic of)
14:11 - 1400/01/23
صف مرغ در حوزه دارو نداشتی ؟؟؟
جالبه بازی با کلمات رو خیلی خوب بلدین
پدر من آریتمی قلبی داره و برای کنترلش باید داروی پروپافنون بخوره و گیرم نمیاد میفهمی تو صف درست کن من حاضرم 24 ساعت تو صف باشم ولی این دارو رو بگیرم و پدرم رو نجات بدم خبر ندارید که ما کسانی که محتاج دارو های کمیاب هستیم چی میکشیم فقط خدا ازتون نگذره که فقط حرف مفت میزنید
شما تریبون دارید دروغ هاتونم میگید ما چکار کنیم ؟
Iran (Islamic Republic of)
14:11 - 1400/01/23
از بس از اینا دروغ شنیدیم دیگه خسته شدیم
Iran (Islamic Republic of)
14:15 - 1400/01/23
کدام دست بسته کدام چشم باز
...
Iran (Islamic Republic of)
14:20 - 1400/01/23
اگر راست میگویی استعفا بده ببینیم
Iran (Islamic Republic of)
14:21 - 1400/01/23
معلومه طرف حسابش روحانی هست که همه جا را باز گذاشت و حالا تعطیلی برقراره
Iran (Islamic Republic of)
14:22 - 1400/01/23
اینا میدونستن ویروس خواه ناخواه پخش میشه. عید رو ازاد گذاشتن که مردم رو مقصر جلوه بدن تا سومدیریتشون دیده نشه.
Iran (Islamic Republic of)
14:23 - 1400/01/23
با اینهمه کارشکنی و بد عهدی که از آن مینالید متعجبم که چرا شما هنوز اصرار به ماندن دارید.استعفا بدهید و بروید.اگر نمی گذارند کار کنید ،استعفا بدهید!
Iran (Islamic Republic of)
14:25 - 1400/01/23
ایشون که خیلی میگه پروتکل ها فاصله گداری و دورهمی نرفتن و سفر نرفتن را رعایت کنید کو گوش شنوا هیکس رعایت نمیکنه هم خودش و هم مردم را گرفتار میکنه
Iran (Islamic Republic of)
14:26 - 1400/01/23
یا واضح حرف بزن ببینیم کی نمیزاره کار کنی یا اگه نمیتونی استفا بده یکی دیگه بیاد شاید بتونه کاری کنه
Iran (Islamic Republic of)
14:30 - 1400/01/23
این که تا دیروز میگفت همه دنیا بیان از ما مدیریت کرونا رو یاد بگیرن، چی شد پس کارشناس؟
Iran (Islamic Republic of)
14:30 - 1400/01/23
در جواب آقای قاسم ۱۴:۱۵ دقیقه
شما دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود نباش. قطعاً عملکرد روحانی جای دفاع نداره ولی گزینه های اون زمان بمراتب بدتر بودن، وقتی ک آزادی انتخاب نداری مجبوری بین بد و بدتر انتخاب کنی
Iran (Islamic Republic of)
14:31 - 1400/01/23
ولله بنده خدا وزیر بهداشت حتی به مردم گفت دستهایتون مببوسم فقط سفر نوروزی نروید ولی کو کوش شنوا
Iran (Islamic Republic of)
14:31 - 1400/01/23
اقای نمکی بااینکه یکی ازهم وطنت ازشهرهای خراسان شمالیم تک تک سخنانت روباوردارم وجزاشک نمیتوانم سخنی بگویم وباتمام احترامی که برایتان دارم مینویسم خسته نباشیدمردم ایران شرمنده شمایند
Iran (Islamic Republic of)
14:32 - 1400/01/23
خدایا زود خرداد برسه
France
14:34 - 1400/01/23
ما به عنوان فرد عادی و با چشم سر منشا تمام این ویروس انگلیسی را در نقشه اسفند ماه دیدیم.
خوب از عراق وارد خوزستان شد .
کشور ما سالهاست سلامتی و پول و جوانهاش رو فدای عراق و یمن سوریه و فلسطین و بوسنی و... کرده.
Iran (Islamic Republic of)
14:37 - 1400/01/23
وقتی کاره ای نیستی حرف نزن
ولی پولتو میگیرب
Iran (Islamic Republic of)
14:40 - 1400/01/23
اینهم از دروغهای دیگر بگو ببینم تابحال چند نفر واکسینه شدند از ۸۰ میلیون نفر تابحال چند میلیون واکسن خریدید و وارد کردید.حرفات خریدار ندارد نه حرفهای تو ونه حرفهای بقیه وزرا حتی رئیس جمهور
Iran (Islamic Republic of)
14:41 - 1400/01/23
پس چرا استعفا ندادی اگر حرف حضرت علی ع را بسیاری از این مسئولین کشور گوش می دادند الان وضع کشور ما اینقدر فاجعه آمیز نبود.همه شما بر صندلی قدرتی نشسته اید که از آب بینی بز کثیف تر است و برای منافع شخصی خودتان میباشد.شما از بدو ورود کرونا جرات نداشتید شهر قم را قرنطینه کنید و پروازهای چین به ایران را متوقف کنید.دیگه چیزی نمونده که ارقام فوتی ها به یکصد هزار نفر برسد و حتی بیشتر از این.اگر همینجوری مدیریت کنید مطمئن باشید این ارقام چند برابر میشود تا موقعی که تمام جامعه ایران واکسن مفیدی بزنند نه واکسن آشغال چینی و روسی و کوبایی
پاسخ ها
گرگ بده گنده
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
حضرت علی وقتی دیدامت مسلمان به حرفاش توجه نمیکنن خلافت رورهاکردلااقل اگرمیخوای ازمولاتقلیدکنی وزارت رورهاکن
نه اینکه هرجابه نفعت باشه ازمولابگی
وهرجابه نفعت نیست مولارافراموش کنی
Iran (Islamic Republic of)
14:41 - 1400/01/23
علی برکت الله
Iran (Islamic Republic of)
14:43 - 1400/01/23
نمكي كشتيمون بسكه غر زدي برو واكسن بخر بيار
Iran (Islamic Republic of)
14:45 - 1400/01/23
واقعأ تنها وزیری که بدون هیچ چشم داشتی کار کرد خود اقای نمکی بود وواقعا هیچکس به حرفاس گوش نمیده وگرنه الان اینهمه کرونایی نداشتیم
Iran (Islamic Republic of)
14:47 - 1400/01/23
یک جای مملکت رو پیدا کنید که از طریق کارشناسی اداره شده باشه اگه هم وجود داشته باشه آخرش یه فرد غیر کارشناس که خودشون روهمه فن حریف میدونن دراون کار دخالت میکنن.خدایا به فریاد دل این مردم برس.
Iran (Islamic Republic of)
14:48 - 1400/01/23
خداییش بسیار زحمت کشیدی وهیچکس منکر آن نیست.اما بهترین راه اینست که عاملان را معرفی وبرای حفظ آبرو شبکه استیفاء بدهید.
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1400/01/23
واکسن به مردم بزنید مطمنا مشکل برطرف میشه و نیازی نییت گردن این و اون بندازید
پول هست ولی .....
Iran (Islamic Republic of)
14:53 - 1400/01/23
شبهای احیا انقد مهمه ک حنما بابد اجرا بشه؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
14:55 - 1400/01/23
اینم فقط ادای بگم بگم در آورده مردی بگو کی تو کارت دخالت میکنه نمیتونی بگی دودستی نچسب به میز صندلیت استعفاء بده که یکی دیگه بیاد کار انجام بده شاید اون جراعت گفتن حقیقت داشت مثل تو به میز صندلی نمیچسبید
Iran (Islamic Republic of)
14:55 - 1400/01/23
فردا گردن مردم نیاندازید
Iran (Islamic Republic of)
14:56 - 1400/01/23
درودبرنمکی..تشکربینهایت..
....
Iran (Islamic Republic of)
14:56 - 1400/01/23
آقای وزیر فقط حرف میزنی دیگه عمل ومقاومت صفر
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1400/01/23
خدا انشاالله به او وتمام همکارانش سلامتی و عمر با عزت بدهد...خدا قوت
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1400/01/23
درود بر وزیر محترم و کادر عزیز بهداشت و درمان
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۳
درود بر شرف آقای دکتر نمکی وکادرزحمتکش پزشکی، روحانی تعمدا این کار را کرد کسانی که بیماری زمینه ای دارند وهزینه بر ازبین بره. هشتاد میلیون مردم وحریف های قدرسیاسی هشت سال است حریف دروغ پراکنی حسن کلیدنشده انتظار دارید نمکی که زیر دست ایشان است حریفشان شود، اگر استعفا هم می یک نفرمیرزا بنویس بجایش می گذاشت بدتر از این میشد‌‌.
Iran (Islamic Republic of)
15:08 - 1400/01/23
آقای دکتر ، ما مردم متوجه هستیم چه بر شما میگذرد خدا بشما صبر بده .رییس جمهور باید دستور بده که چه شود چه نشود ، شما انتقال میدین به آقای روحانی ، ایشان باید به نیروی انتظامی و ...دستورات لازم رو بدن . مردم به نوبه از جنابعالی راضیند خدا خیرت بده . خدا بشما انرژی مضاعف را از حمایت مردم داده .شما کار خودت رو انجام بده عذاب وجدان نداشته باشی .میدونیم شرایط سختیه .
Iran (Islamic Republic of)
15:09 - 1400/01/23
کارفر سیما سیما ممنون از نطر تیزبینانه شما ، متأسفانه مردم رعایت نمیکنن و فقط دولت رو مقصر میدونن
Iran (Islamic Republic of)
15:10 - 1400/01/23
واقعا یکی از پر تلاش ترین وزرا وزیر بهداشت است که شب و روز ندارد وخسته نباشید می گویم براش و امیدوارم روزی برسد که این ویروس در ایران ریشه کن بشود.
Iran (Islamic Republic of)
15:17 - 1400/01/23
مومن اگه تو این کارها رو نکنی به عنوان وزیر حتما بابای من باید انجام بده این وظیفه تو هست چطور هست تو ژاپن و کشورهای پیشرفته یه مسوال که اشتباه می‌کنه میاد معذرت خواهی می‌کنه و استعفا میده
United Arab Emirates
15:23 - 1400/01/23
نمکی فقط بلدی حرف بزنی
Iran (Islamic Republic of)
15:34 - 1400/01/23
بیچاره استعفا داد اما استعفاشم خریدار نداشت
Iran (Islamic Republic of)
15:41 - 1400/01/23
ﺩﻳﮕﻪ ﺩاﺭﻱ ﺧﻴﻠﻲ اﺯﺧﻮﺩﺗﻮﻥﻣﺎﻳﻪﻣﻴﺰاﺭﻳﺪﻫﻤﺘﻮﻥﻳﻪﻛﺮﺑﺎﺳﻴﺪ
Iran (Islamic Republic of)
15:43 - 1400/01/23
سلام.
ایشان می خواهد نقش پلیس خوب را بازی کند ،تا در انتخابات، پیروز میدان باشد.
وگرنه همه سرتا پا یک کرباسند.
France
15:47 - 1400/01/23
اگه راس میگی استعفا بده. چرا استعفا نمیدی؟! ...
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
15:51 - 1400/01/23
خودکرده را تدبیر نیست
Iran (Islamic Republic of)
15:53 - 1400/01/23
منظورش حسن روحانی هست دیگ
Iran (Islamic Republic of)
15:55 - 1400/01/23
درود و صد درود
بر وزیر بی ادعای بهداشت
خداقوت خدا قوت
خدایا دوشمنان ملت ایران را از هرقوم و قبیله‌ای که هستندنیست نابود.بگردان
Iran (Islamic Republic of)
16:01 - 1400/01/23
روحانی و وزیر کشور مرز ترکیه را باز گذاشتن
Iran (Islamic Republic of)
16:01 - 1400/01/23
چرت نگو پول مفت میگیری از بیت المال
Iran (Islamic Republic of)
16:12 - 1400/01/23
این قدر نگین صف دارو دارویی نیست که صف درست بشه من بیمار ریوی هستم که دارو هاش نبست کدام دارو خانه اسپری زینحال داره کدام داروخانه اسپری اسپروا داره این هم که هست قیمتش سه برابر شده اسپری سالبو ترکس ده هزار تومان بود الان 25900 تومنه اگه راست میگی قیمت ها را درست کن
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1400/01/23
اگر واقعا وزیر مطمئن بودند قبل آز نوروز نظراتشان رامحکم اعلام و پای آن می ایستادن. در حال حاضر توپ رو توی زمين این و آن انداختن مشکلی‌ را حل نمی‌کند و فقط رنج ملت‌ بیچاره و دستش آز همه چیز کوتاه را زیاد می کند
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1400/01/23
آقای نمکی آنروز که جناب روحانی در عید نوروز فرمودند که ویرو س کرونا از ایران رخت بر بسته , و ملت نیز راهی سفرهای نوروزی شدندویروس کشنده را به شهرهای دیگر انتقال داد ند ,نه تنهادستورات رعایت نکردن پروتکلهارادادند بلکه خیلی ازخانه ها را خانه خراب کردند , هرچقدر ما و شما هم رعایت کنیم دستورات کار شناسانه شما رادرهم میشکنند, باید اجازه و دستور نهایی رابالاترواصلح تر از جای ایشان دریافت وابلاغ بکنید .
Iran (Islamic Republic of)
16:34 - 1400/01/23
هر چی این بنده خدا قبل از عید فریاد زد شمارا به حضرت عباس قسم میدم مسافرت نروید حتی اگه تمام دروازه ها باز باشد
هیچ کس حرفش را گوش نکرد و در مقابل حسن گفت برید به سلامت حالا این هم نتیجه اش که همه دارن هلاک میشن
Iran (Islamic Republic of)
16:54 - 1400/01/23
وقتی برای ده هزار تومن بدهی تلفن و قطع و ضبط میکنند هر ایرانی چه ارزشی داره هر ایرانی که با کرنا می‌میره یک دشمن کم شده پس سیاست یعنی همین
Iran (Islamic Republic of)
17:02 - 1400/01/23
ولب مردم هم همکاری نکردن وزیر بهداشت
Iran (Islamic Republic of)
17:08 - 1400/01/23
چرا بفکر تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وشرکتی نیستین و این همه معوقات تو یک بی عرضه ای بیش نیستی اگه میگی نه استعفا بده
Iran (Islamic Republic of)
17:20 - 1400/01/23
اگه رییس جمهور هم مثله وزیر بهداشت قشنگ به اینده
نگاه میکرد و تصمیم میگرفت انقد مردم تلف نمیشدن.
درود بر دکتر ..نمکی..
Iran (Islamic Republic of)
17:34 - 1400/01/23
همه مقامات دلشون پره و مدارک و مستندات دارن وای به روزی که بخوان برای ملت حرف بزنن ولی هیچوقت نمیزنن، برو بابا
Germany
17:36 - 1400/01/23
درودخداوندبرآقای نمکی.بزرگواراسراررافاش کن تامردم بفهمندمملکت رادست گرگ درپوست میش داده اند.
Iran (Islamic Republic of)
17:38 - 1400/01/23
آقای دکتر نمکی خداوند نگهدارت باشد ای کاش حرفت را می فهمیدن چه مسئولین و چه مردم
Iran (Islamic Republic of)
17:49 - 1400/01/23
آقای وزیر بهداشت یقینا روزی فرا میرسد که بابت این همه دروغ ، جواب پس بدهید .

#کرونا_دروغ_بزرگ_قرن
Iran (Islamic Republic of)
18:12 - 1400/01/23
اگه شماهارو نداشتیم چیکارمیکردیم
United States of America
18:14 - 1400/01/23
مرد بودی مکاتباتی که می گی رو میکردی از هیچ کس هم نمی ترسیدی . مرد نیستی .
Iran (Islamic Republic of)
18:15 - 1400/01/23
نالایق ترین مدیر درجهان حسن روحانی است،حالا که وزیر بهداشت خوب داری لااقل بذار کارش را انجام دهد.
Iran (Islamic Republic of)
18:19 - 1400/01/23
اگر نمیتونی که قطعا تا الان نکردی استعفا بده
Iran (Islamic Republic of)
18:28 - 1400/01/23
هر اتفاقی یا مرضی وارد کشور میشه یا سیاسی میشه یا تجاری جون آدمیزاد ارزش براش نشدن که نشدن و از این به بعد هم نمی شن بشر در اینجا حقوق نداره هر که مرد یک یارانه کمتر این بازیها نتیجه ندارد اصل راه گم شده
Iran (Islamic Republic of)
18:42 - 1400/01/23
من هم از دور دست این وزیر محترم بهداشت درمان برادرم نمکی را می‌بوسم و به ایشان خدا قوت میگویم و امیدوارم که همیشه موفق باشید
Iran (Islamic Republic of)
18:46 - 1400/01/23
خدا پدرومادرت رو بیامرزه جناب نمکی ،درست است ما کاری نمی توانیم بکنیم ولی دلیل این نیست که نمی فهمیم خدایی کار شما از کاری که رزمندگان در جبهه ها کردن کمتر نیست هر چه زحمت می کشی ذخیره اخرت شما باشد ودر این دنیا خدا به خودتون وخانواده محترمتون سلامتی بدهد ،مطمئن باش خدا تنهایتان نمی گذارد
Iran (Islamic Republic of)
18:50 - 1400/01/23
البته راه دور نریم مردم هم خودشان بیشتر مقصر هستن بیرون نرن ما که نرفتیم چه شد
Iran (Islamic Republic of)
19:42 - 1400/01/23
از شنبه قراره همه چیز درست بشه
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1400/01/23
همش مقصر روحانیه ایام عید همه جا رو آزاد گذاشت گفت برین ویروس ب خورد هم بدین، روحانی خودش ویروس کرونا قاتله
Iran (Islamic Republic of)
19:52 - 1400/01/23
بعدازریاست جمهوری بایدخیلیا دادگاهی بشوند ؛اگر روزی 250نفر فوت بشوند؛در یک ماه میشود؛7500نفر ؛این مسئله یعنی جنگ داخلی یعنی گشتار ؛یعنی جنایت ؛چرا مدیریت نکردید یا مدیریت شما این شکلی ؛ استغفرالله خدا هم مردم را ول و رها کرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج