ماجرای پیشنهاد تیم ملی ایران به مورینیو
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۰۷۵۰۲
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۸
۱۶۲۰
مازیار ناظمی مدیر سابق ارتباطات وزارت ورزش امروز دوباره در کلاب هاوس ادعا کرد که فوتبال ایران به مورینیو پیشنهاد کار داده است.

ورزش سه: مازیار ناظمی مدیر سابق ارتباطات وزارت ورزش امروز دوباره در کلاب هاوس ادعا کرد که فوتبال ایران به مورینیو پیشنهاد کار داده است.

امروز مثل روزهای گذشته کلاب هاوس میزبان تعداد زیادی از علاقه‌مندان و فعالان حوزه فوتبال بود که امروز بحث های به خصوصی درباره مسائل مربوط به دوران کی‌روش در فوتبال ایران از زبان مازیار مدیر ارتباطات سابق وزارت ورزش بیرون آمد.

در حالی که شب گذشته بحث جدی درباره قرارداد گران و تعهد آور ویلموتس با فوتبال ایران مطرح شده و حاضران در این روم خواستار اعلام مقصرین نحوه انعقاد این قرارداد شده بودند، امروز بحث کمی عقب رفت و درباره چرایی جدایی کارلوس کی‌روش و ورود ویلموتس بحث بشود.

مازیار ناظمی مدیر ارتباطات وزارت ورزش که هشتگ معروف او با عنوان طلوع بارها و بارها مورد نقد کاربران فضای مجازی قرار گرفته، امروز ادعا کرد که کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال که در صورتی که تیم ملی ایران را در جام ملت های آسیا قهرمان نکند، از سمت خود کنار برود.

در این باره فرهاد عشوندی هم اعلام کرد که باتوجه به مذاکرات فدراسیون فوتبال کلمبیا از ماه های پیش از جام ملت های آسیا، مشخص بود که کی‌روش به صورت قطعی ایران را ترک خواهد کرد.

ناظمی درباره استخدام یک سرمربی جدید و اسم و رسم دار برای تیم ملی گفت: بحث بر این بود که یک مربی خوب و صاحب سبک برای هدایت فوتبال ایران استخدام بشود. البته نظر وزارت ورزش روی مربی داخلی بود اما آقای تاج باتوجه به شرایط فوتبال ایران آن را نپذیرفت. بحث آقای برانکو هم مطرح شد اما چون او در پرسپولیس مشغول کار بود، صلاح ندیدند که وی هدایت تیم ملی را در دست بگیرد. ضمن این که فضای تندی هم علیه ایشان وجود داشت.

با این حال فدراسیون با گزینه های مختلفی مذاکرات جدی انجام داد و اسامی که بنده در آن زمان درج میکردم، هیچ کدام خالی از واقعیت نبود. آقای مورینیو برای تفسیر مسابقات جام ملت ها به منطقه خلیج فارس آمده بود که با او صحبت شد. با یورگن کلینزمن نیز مذاکراتی صورت گرفت.

همچنین با هروه رنار و خوان لوپتگی که تمام جلسات ایشان در دفتر سفارت ایران در اسپانیا و توسط آقای قشقاوی سفیر ایران برگزار شد و در نهایت باوجود اینکه ایشان جلسات زیادی را با فدراسیون برگزار کردند، در نهایت ایشان نپذیرفتند که به ایران بیایند و دلیلش هم مسائل خانوادگی بود.

در این بین خبرنگاری از ناظمی پرسید: سرنوشت مذاکره با مورینیو چه شد و چه کسی با او گفتگو کرد و چه مبلغی به او برای حضور در ایران پیشنهاد شد؟ که ناظمی پاسخ مشخصی برای این سوال نداشت و گفت:

آنچه که من درباره مذاکره با مورینیو نقل کردم، بر اساس شنیده هایی بود که از مسئولان فدراسیون فوتبال آقای تاج و علوی داشتم و نمی‌دانم که این صحبت ها تا چه حد جدی بوده و بحث عدد و رقم هم مطرح شده یا خیر. با این صحبت، شهراد ناظمی از فعالین بازار نقل و انتقالات در ایران، در واکنش گفت که این ادعا غیرممکن است حقیقت داشته باشد و صرفا در حد یک نقل قول غیرقابل جدی گرفتن باقی خواهد ماند.

ناظمی همچنین درباره قرارداد ویلموتس و بحث خسارتی که متوجه فوتبال ایران شده است گفت: قرارداد ما این بود که هر کسی قصد فسخ داشت، با پرداخت سه ماه دستمزد خود را خلاص کند که در نهایت نفهمیدیم که در قرارداد امضا شده توسط فدراسیون فوتبال چه اتفاقی افتاد و این موضوع چگونه تنظیم شد.

به گفته وی تنش هایی که در دوره ایام جام ملت های آسیا و پس از صحبت های کیروش به وجود آمده بود، احتمال اخراج کیروش وجود داشت اما وزارت ورزش صبر به خرج داد تا جام ملت ها با حضور وی به پایان برسد. او همچنین به ذکر خاطره ای از کمپ تیم ملی در روسیه پرداخت که بعد از بازی با مراکش رخ داده بود. ناظمی گفت:

به همراه آقای وزیر برای دیدار از اردوی تیم ملی به کمپ لوکوموتیو رفتیم. آقای کی‌روش نیم ساعتی پیدایش نبود و بعد از آن که در جمع ما حضور پیدا کرد، در 20 دقیقه ای هم که بود، فقط از برانکو بد گفت و او را مار، عقرب و ... خطاب کرد.

او در لابه‌لای حرف هایش به این موضوع اشاره میکرد که کتاب خاطراتی دارد که جزئیات این اتفاقات را نوشته است و شاید روزی آن را منتشر شد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
01:41 - 1400/01/24
سلطانی فر ورزش رو به مسلخ برد. فوتبال هم مستثنا نبود.
Iran (Islamic Republic of)
04:58 - 1400/01/24
روشون نمیشه بگن مورینیو یه ساعت خندیده و رفته بدون اینکه حرفی بزنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر