شهدای محیط بان زنجانی سوژه یک فیلم شدند
۱۱۰۸۰۰۰
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
۱۱۵۶
شهادت محیط‌بانان زنجانی، ساخت یک فیلم سینمایی درباره محیط‌بانان را به جریان انداخت.
باشگاه خبرنگاران جوان: شهادت محیط‌بانان زنجانی، ساخت یک فیلم سینمایی درباره محیط‌بانان را به جریان انداخت.
 
شهدای محیطبان زنجانی سوژه یک فیلم شدند
 
سید امیر سیدزاده تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با ما درباره ساخت فیلمی با موضوع محیط‌بانان گفت: در روز‌های گذشته انتشار خبر شهادت دو محیط‌بان زنجانی بار دیگر مظلومیت این قشر را به یاد آورد و موجب به جریان انداختن ساخت این فیلم سینمایی شد. قرار است اين فیلم سینمایی درباره زندگی روزمره محیط‌بانان سازمان محیط زیست  ساخته شود.
 
وی ادامه داد: فیلمنامه این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی مصطفی گندمکار و در قالب داستانی روایت می‌شود. داستان آن برگرفته از واقعیت که به چالش‌ها و مشکلات محیط‌بانان در خانواده و مواجهه آن‌ها با شکارچیان و قاچاقچیان منابع طبیعی می‌پردازد و سعی در نشان دادن شرایط سخت این قشر به دلیل قوانین سخت‌گیرانه در استفاده از سلاح و کمبود‌های قوانین قضایی دارد.
 
سیدزاده درباره این فیلم سینمایی گفت: شهادت مظلومانه دو محیط‌بان که اخیرا در زنجان به شهادت رسیدند، بهانه‌ای شد که با ساخت اثری در خور توجه درباره زحمات و چالش‌های این قشر مظلوم به آن‌ها ادای دین کنیم.
 
امیر سیدزاده در پایان گفت: از تمامی نهاد‌ها، وزارتخانه‌ها و مسئولان دست‌اندر کار انتظار حمایت همه‌جانبه از این اثر سینمایی را دارم و در صورت استقبال حتما به ساخت نسخه سریال آن نیز فکر خواهیم کرد؛ چرا که با زبان فیلم و سینما می‌توان با همه دنیا سخن گفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج