به آکادمی پول نمی‌دهند تا به دلال‌ها بدهند!
۱۱۰۸۶۶۳
۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
۱۱۲۳
باشگاه‌های ایرانی تقریباً کار بازیکن سازی را رها کرده و همه تبدیل به باشگاه‌های حاضری خور شده اند.

خبرورزشی: باشگاه های ایرانی تقریباً کار بازیکن سازی را رها کرده و همه تبدیل به باشگاه های حاضری خور شده اند.

آکادمی و استعدادیابی در فوتبال ایران وقتی به قهقرا رفت و تعطیل شد که درب زمین‌های خاکی را بستند و به جایش آپارتمان ساختند. حالا همه چیز معطوف شده به مدارس فوتبالی که خدا می داند چقدر واقعی است و چقدر استعداد در آنها ساخته می شود.

ما در کشورمان بالای ۲۰۰۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال داریم و حتی در بسیاری از روستاها زمین های چمن مصنوعی ساخته شده و یک سری آکادمی ها مشغول فعالیت هستند اما متاسفانه آکادمی باشگاه های مطرح لیگ برتری در بسیاری از موارد تبدیل شده به محل جولان یکسری از دلال ها و البته جوان هایی که پدران پولداردارند و می‌خواهند به زور "پول بابا" فوتبالیست شوند! زمانی در زمین های خاکی همین تهران صدها و بلکه هزاران فوتبالیست با استعداد پا به توپ می‌شدند اما متاسفانه حالا در آکادمی باشگاه ها یا شاهد آدم های سفارشی هستیم و یا بچه پولدار هایی که به درد هر کاری بخورند، به درد فوتبالیست شدن نمی‌خورد.

اینکه چرا آکادمی باشگاه ها و استعدادیابی تقریباً تعطیل شده بحث مفصلی را می طلبد اما نکته اینجاست که ما از همین امکاناتی که در اختیار داریم هم به نحو مطلوبی استفاده نمی کنیم.

در حال حاضر بسیاری از باشگاه‌های ما ورزشگاه اختصاصی دارندو علاوه بر ۲۰۰۰ چمن مصنوعی مینی فوتبال، بالغ بر ۲۴ ورزشگاه ۱۵ هزار نفری هم در کشور ساخته شده اما در عمل می بینیم که این دلال هاهستند که به باشگاه‌ها بازیکن می‌دهند نه آکادمی ها!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج