کار عجیب فرشید؛ بی‌احترامی به تصمیم مجیدی؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۰۸۶۷۲
۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
۴۱۴۳
خوشحالی بعد از گل فرشید اسماعیلی در بازی مقابل الاهلی عربستان بیش از آن که جنبه دوستی و پادرمیانی برای بخشش دانشگر داشته باشد، ولی نوعی بی احترامی به تصمیم سرمربی تیم استقلال بود.

خبرآنلاین: خوشحالی بعد از گل فرشید اسماعیلی در بازی مقابل الاهلی عربستان بیش از آن که جنبه دوستی و پادرمیانی برای بخشش دانشگر داشته باشد ولی نوعی بی احترامی به تصمیم سرمربی تیم استقلال بود.

تیم فوتبال استقلال در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به مصاف الاهلی رفت و با نتیجه پرگل ۵ بر ۲ مقابل این حریف عربستانی به برتری دست یافت. شاگردان مجیدی با این پیروزی پرگل، هفته اول را با صدرنشینی به پایان رسیدند.

زننده اولین گل آبی ها در این جدال فرشید اسماعیلی بود که توانست در دقیقه ۶ دروازه حریف را باز کند اما شادی بعد از گل او جنجال آفرین بود. با وجود اینکه اعلام شده بود بازیکنان نباید زمان انجام خوشحالی بعد از گل به سمت نیمکت ها بروند اما او این کار را کرد و پیراهن محمد دانشگر بازیکن غایب استقلال را برداشت و مقابل دوربین ها گرفت.

علت خوشحالی بعد از گل اسماعیلی چه بود؟

حدود دوماه است که فرهاد مجیدی، محمد دانشگر را به علت بی انضباطی و درگیری های پرشمار کنار گذاشته است و تاکنون راضی نشده که او به تمرینات برگردد. سرمربی استقلال حتی اجازه نداد که دانشگر همراه تیم به عربستان بیاید تا با این عمل جدیت خود را ثابت کند.

با این خوشحالی بعد از گل، اسماعیلی باردیگر تلاش کرد تا برای بخشش دانشگر توسط مجیدی پادرمیانی کند هرچند که به نظر نمی رسد او راه درستی را برای کار خود انتخاب کرده باشد. او چند هفته پیش نیز با انتشار یک استوری در فضای مجازی از مجیدی درخواست بخشش دانشگر را کرده بود که هیچ واکنشی از سوی مجیدی به دنبال نداشت تا به نوعی آن را رد کرده باشد.

گویا اسماعیلی دست بردار نیست و همچنان علاقمند است تا فرهاد مجیدی به شکلی دانشگر را ببخشد و این بازیکن دوباره به استقلال بازگردد. البته پیش از این خود دانشگر بارها طوری رفتار کرده بود که انگار استقلال را نمی خواهد و این باشگاه است که به دنبال اوست. هنوز طرفداران این تیم استوری او را فراموش نکردند که گفته بود فقط به خاطر دانشگر و روزبه چشمی می ماند و برای استقلال بازی می کند. حالا اما انگار همه چی عوض شده و دانشگر خوب می داند رفتن به استقلال به منزله سقوط او از جمع بازیکنان در بورس خواهد بود. این بازیکن در سال های اخیر کیفیت فنی لازم را نداشته و بنابراین با انتقال به باشگاه دیگری احتمالا رو به افول خواهد گذاشت و شاید هم زود فراموش شود.

در این گیر و دار اما فرشید اسماعیلی درست چند روز بعد از تصمیم مجیدی برای خط زدن دانشگر از لیست آسیایی، لباس این بازیکن را مقابل دوربین گرفته است. آنطور که رسانه ها قبلا نوشته اند این دو هم خانه هستند.

بسیاری معتقدند اسماعیلی با این خوشحالی جلوی فرهاد مجیدی ایستاد و خودش را مقابل سرمربی تیم قرار داد که این برایش اتفاق خوبی نیست. در ماجرای اخراج دانشگر خیلی ها پشت فرهاد مجیدی درآمدند. از طرفداران بگیرید تا پیشکسوتان. حسن روشن از جمله کسانی بود که مصاحبه کرد و گفت قطعا او به عنوان سرمربی تصمیم درست گرفته است. علی فتح الله زاده هم به نوعی همین جملات را تکرار کرد و گفت باید به تصمیم این مربی احترام گذاشت. اظهارات از این دست زیاد بود ولی ظاهرا فرشید اسماعیلی جدا از این فضا و البته بدون آنکه به تصمیم مجیدی احترام بگذارد، اینگونه بعد از گلزنی پیراهن دانشگر را نشان دوربین می دهد.

به نظر شما حرکت او به چه معناست؟ به این معناست که مقابل تصمیم مجیدی ایستاده؟ و یا آنکه خواسته نام او را زنده نگه دارد و بگوید جایش خالی است؟ باید دید برداشت مجیدی از ماجرا چیست اما بعید به نظر می رسد کسی تصور کند اقدام اسماعیلی به خاطر فرضیه دوم و سوم است.

کار عجیب فرشید؛ بی‌احترامی به تصمیم مجیدی؟

هت تریک مجیدی در اخراج دانشگر!

از دیگر مباحثی که می توان برای منطقی بودن تصمیم مجیدی مبنی بر کنارگذاشتن محمد دانشگر بیان کرد، سابقه پرشمار این بازیکن است. او پیش از این ۵ بار به خاطر مسائل انضباطی از استقلال کنار گذاشته شد که سه بار آن مربوط به دوران حضور فرهاد مجیدی می شود. درواقع هر زمان که مجیدی به استقلال برگشته، یک بار هم دانشگر را اخراج کرده است!

نکته جالب توجه درباره تنبیه دانشگر این است که اکثر کارشناسان و حتی پیشکسوتان باشگاه برخورد مجیدی با این مدافع خاطی را تایید کردند چرا که او بارها در تیم بی نظمی ایجاد کرد و معقتدند چنین برخوردهایی از تکرار آن توسط دیگران جلوگیری می کند و آرامش تیم هم حفظ می شود.

یکی از مواردی که در سال های اخیر نه فقط در استقلال بلکه در فوتبال ایران باعث ایجاد مشکل شده است عدم برخورد صحیح و بجا با بازیکنان بی انضباط بوده که هربار هرشخصی کنار گذاشته می شود افراد زیادی به دنبال پادرمیانی هستند. نکته جالب توجه این است که بیشتر این پادرمیانی ها به نتیجه می رسد اما بازیکن هیچ گاه عبرت نمی گیرد که اگر اینطور بود دانشگر بعد از چندین بار تنبیه بالاخره رفتار حرفه ای را پیش می گرفت و برای حضور در یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران تغییر رفتار می داد.

کار عجیب فرشید؛ بی‌احترامی به تصمیم مجیدی؟

فرهاد نه می بخشد، نه اخراج می کند

اما یکی از مهم ترین مسائلی که سبب شده افرادی به مانند اسماعیلی به دنبال پادرمیانی باشند عدم تصمیم گیری نهایی یا حداقل اعلام آن توسط فرهاد مجیدی است. دانشگر از سوی باشگاه جریمه شد و ۲۰ درصد از قراردادش را کاهش دادند اما مسئولان اعلام کردند که این ارتباطی به مجیدی ندارد و او تنبیه خودش را درنظرگرفته است. بنابراین اگر مجیدی قرار است که دانشگر را ببخشد بهتر است هرچه زودتر آن را اعلام کند و در غیراینصورت به صورت رسمی این بازیکن را اخراج کند تا دیگر همه بدانند که راهی برای بازگشت مدافع مغضوب وجود ندارد. هنوز او اظهارنظری درباره وضعیت دانشگر نکرده است. این بازیکن هم بلاتکلیف است ولی خوب می داند که با توجه به اتفاقات اخیر باید ماندن در استقلال را به لقایش ببخشد و فکر باشگاه دیگری باشد.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:90
France
10:07 - 1400/01/28
مقصر اصلی در ماجرای دانشگر فرشید اسماعیلی است در آخرین بازی در هجده قدم خودی فرشید اسماعیلی طبق معمول با توپ کارهای اضافی کرد که نزدیک بود توپ لو برود و دانشگر بهش اعتراض کرد و جنجال درست شد مجیدی باید از اول با فرشید برخورد میکرد
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1400/01/28
فقط دنبال حاشیه باش آقای لنگی
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1400/01/28
کارش درست بودبی احترامی نبودمجیدی فقط ازآسیااورومحروم کرد..
Iran (Islamic Republic of)
10:37 - 1400/01/28
فرشید از مجیدی اجازه میگیره و مجیدی هم بهش اجازه میده که پیراهن دانشگرو نشون بده
الکی برا استقلال حاشیه درست نکنید با این خبرای الکیتون
پاسخ ها
فرجی ارومیه
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
زهی خیال باطل هی هی.
Iran (Islamic Republic of)
10:46 - 1400/01/28
برید در مورد حاشیه خودتون با تیم هندی صحبت کنید لنگیا حکومتی
Iran (Islamic Republic of)
10:53 - 1400/01/28
دست از سر استقلال بردارید با این حرفای بی پایه و اساس. چرا کاسه داغ تر از آش میشید؟!
Iran (Islamic Republic of)
10:57 - 1400/01/28
باز هم اسم تاج اومده دوباره دارن میسوزن....
پاسخ ها
پویا خرد ، شیراز
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
بسیار باید تا پخته شود خامی،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222