پوگبا: مورینیو با بازیکنان مثل ارواح رفتار می‌کرد
۱۱۰۸۸۲۸
۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
۷۱۸
«پل پوگبا» همچنان در مورد سرمربی سابق شیاطین سرخ نظر مساعدی ندارد و در گفت‌وگویی از تفاوت عمده «اوله گانر سولسشر» و «خوزه مورینیو» پرده برداشت.

ایرنا: «پل پوگبا» همچنان در مورد سرمربی سابق شیاطین سرخ نظر مساعدی ندارد و در گفت‌وگویی از تفاوت عمده «اوله گانر سولسشر» و «خوزه مورینیو» پرده برداشت.

پوگبا در گفت‌وگو با اسکای اسپورتس گفت که «خوزه مورینیو» با برخی از بازیکنان منچستریونایتد طوری رفتار می کرد که انگار آنها «وجود خارجی» ندارند.

هافبک فرانسوی در توضیح تفاوت رویکرد مورینیو و سرمربی فعلی یونایتد یعنی «اوله گانر سولسشر» گفت: آنچه در حال حاضر با اوله تجریه می‌کنم، متفاوت است؛ او با بازیکنان سر دشمنی ندارد. شاید آنها را در ترکیب انتخاب نکند اما اینطور نیست که آنها را کنار بگذارد طوری که انگار وجود ندارند. این وجه تمایز مورینیو و اوله است.

پوگبا: مورینیو با بازیکنان یونایتد مثل ارواح رفتار می‌کرد

وی افزود: در زمان مورینیو اینطور بود که یک روز با او رابطه فوق العاده‌ای داشتم و همه می‌دیدند که روز بعد شرایط کاملا تغییر می‌کرد. این موضوع عجیبی بود که با مورینیو تجریه کردم و حتی نمی‌توانم برای شما توضیح بدهم چون خودم هم درست متوجه آن نشدم.

پوگبا در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ به مدت دو سال تحت هدایت مورینیو کار کرد و به همراه وی لیگ اروپا و جام حذفی انگلیس را در فصل ۲۰۱۶- ۲۰۱۷ تصاحب کرد.

بهترین عملکرد منچستریونایتد در دوران مورینیو در لیگ جزیره، عنوان دومی فصل ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ بود. شیاطین رخ در فصل بعد به یک هشتم لیگ قهرمانان راه یافتند و سوپرجام اروپا نیز مغلوب رئال مادرید شدند.

پوگبا پیش از این در زمان حضور مورینیو از بازی کردن تحت هدایت آقای خاص ابراز ناراحتی کرده بود.

مورینیو پس از آغاز فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ با هفت پیروزی از ۱۷ بازی، برکنار شد و در نوامبر ۲۰۱۹ هدایت تاتنهام را عهده‌دار شد.

سولسشر پس از اخراج مورینیو هدایت منچستر را به عهده گرفت و پوگبا نیز در جریان پیروی سه بر یک یونایتد برابر تاتنهام تحت هدایت مورینیو در ماه آوریل، یک پاس گل ارسال کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج